Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-05-11, 11:31   #31
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paco Zobacz post
1) Zadam Ci 1 pytanie. Ile zrobiłeś misji w całym Altaronie??

2) Każdy z naszych członków w klanie gra na Altaronie zarówno dla PvP jak i dla RPG. Nie bijemy ludzi za nic. Widzę, że typek Sobie siedzi na expie to mu nie wchodzę i nie bije mu ani moobków ani jego czyt. (Ciasteczkowy) nawet mu pomogłem, bo nie mógł zejść na dół, bo by padł.

3) Jeśli ktoś nam wchodzi na expa i bije moobki lub kratnie loot bagi (czyt. Mlody'Pall) to niech się potem nie dziwią, że padają.

4) To my tego nie zaczęliśmy cytuje gracza Dobry Murzyn. "Będziemy bić każdego i przejmiemy ten serwer". jak wszyscy mieli low lvl i nie było jeszcze nas czyli klanu SECURUM.

5) My nigdy nie wbijamy się komuśw respa to wy też tego nie róbcie. Typek Sobie spokojnie expi to go zostawiamy i się tylko pytamy jak długo będzie expił.

6) Na koniec. Weźcie się do roboty, a nie tylko płaczecie. Wczoraj po nas wpadliście na 3 gildie i i tak padliście. My dostaliśmy warna z to, że blokowaliśmy się graczem który nie posiadał poziomu wymaganego do PvP, a wy wczoraj blokowaliście co najmniej 5 graczami z mniejszym poziomem PvP. Dodam także, że było tam 2 tutorów (Sel'bo, Lee) którzy zgadzali się na to żeby oni nas blokowali.

Pozdrawiam Paco. :*
Zauważyłem że odnosisz się tutaj do ogółu więc i ja się wypowiem. Niestety ciężko się wypowiedzieć bo z tego co przeczytałem Twoja wypowiedź ogranicza się do "zabijamy was bo KRATNIEMY loota" ale może mi się uda zejść do twojego poziomu, a co!

Punkt 2,3, 5 i 6 sprowadza się do jednego.. My jesteśmy Ci dobrzy a wy Ci źli. Najbardziej śmieszna jest twoja próba wmówienia komuś że Ty naprawdę masz racje. Tutaj twój cytat "bijemy kogo nam sie podoba". Trochę sprzeczne te twoje wypowiedzi. Co do tutorów, ktoś nie przestrzega regulaminu? Zgłoś to, zrób screeny a nie "płaczesz" na forum. Jestem pewien że każdy zostanie w takiej sytuacji równo ukarany.

Pozdrawiam
//Nill
/Collegium
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 11:40   #32
korrors
 
Avatar korrors
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

popieram przedmówcę
__________________
ide na klopa afk 5 minut :P

Ostatnio edytowane przez korrors ; 01-05-11 o 11:43 Powód: sadfae
korrors jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 12:47   #33
mixtape
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wawa
Postów: 1
Domyślnie Securum



Nie biłem, nie przeklinałem, nie kradłem loota, wpadli ztrapowali, bili w 7 :)
mixtape jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:03   #34
hooligan
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Tyle na ten temat:
13:58 MG Slythia: Kosky jeszcze raz to inaczej pogodamy
13:58 MG Slythia: zareagowalam na twoj raport
13:58 MG Slythia: ale bylo PO wszystkim
13:58 MG Slythia: nastepnym razem laskawie pisz szybciej
13:58 Kosky [19]: a PO wszystkjim, jesli SĄ dowody to sie nie liczy ?
13:58 Etta [13]: to znaczy ze jak ktoś zdąży przed Twoim przyjściem to może spokojnie robić co chce?
13:58 MG Slythia: zdjęcie TO NIE DOWÓD
13:58 MG Slythia: mogę zrobić ssa na ktorym bedziesz z biala czaszka blokowal z klonami biednego gracza
13:59 MG Slythia: i mam ci za to dac bana?
13:59 MG Slythia: pol godziny zabawy w paincie
hooligan jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:10   #35
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Zaraz, zaraz. Czy Mara'nocy ma skulla? A to feler.

Piszcie i hejtujcie dalej. My ograniczeni fragami, wy odciskami na palcach.

Out and over ;*
eremce jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:18   #36
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

W ramach wyjaśnienia...

<wdech, wydech, wdech, wydech, okej>

Panowie tak broniący się regulaminem powinni wrócić do szkoły. Wyraźnie jest napisane, że morderstwa w liczbie większej niż 5, nie morderstwo w 5 lub więcej osób. Maleńka różnica.

Dlaczego nie zareagowałam? A dlaczego miałam? Złapali go, wszyscy! (chyba prócz jednego) go bili. W teorii miał szansę wyjść zabijając agresorów. Nie moja wina, że udało im się go złapać w parę osób, trzeba było się nie dać. Nie będziemy ingerowali w wasze konflikty, sami się ruszcie i je rozwiążcie. Ta gildia taka zła? Co za problem zrobić konkurencyjną i ich nauczyć porządku?

Pvp będzie lekko zmienione, tak więc proszę nie płakać, że jest źle. Dziękuję za uwagę.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:28   #37
mixtape
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wawa
Postów: 1
Domyślnie Znowu..

Drodzy użytkownicy forum oraz Slythio , po raz kolejny mówię iż chodzi o zasady które wymyśliła sobie gildia Securum NIE BIJĄ BEZ POWODU, jaki był teraz powód?, miałem skulla ponieważ nie koniecznie fajnie się stoi i czeka na deda , co do szkoły nie wiem jak innych lecz mnie to obraziło, czytać umiem.
mixtape jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:29   #38
Poulkulist
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Rybnik
Postów: 1
Domyślnie

Slythia... czy ty znasz regulamin?. Jesli pisze ze niewolno trapowac, a trapują to co to znaczy?? ze go złamali. Proste.
+ go zabili. i bylo ich wiecej. zlookaj strone i jego postac. 6 albo 7 osób go w sumie bilo wiec napewno nie mniej niz 5.
Poulkulist jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:30   #39
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał mixtape Zobacz post
Drodzy użytkownicy forum oraz Slythio , po raz kolejny mówię iż chodzi o zasady które wymyśliła sobie gildia Securum NIE BIJĄ BEZ POWODU, jaki był teraz powód?, miałem skulla ponieważ nie koniecznie fajnie się stoi i czeka na deda , co do szkoły nie wiem jak innych lecz mnie to obraziło, czytać umiem.
To dlaczego źle zinterpretowaliście prosty tekst? Czytanie ze zrozumieniem jest nawet na egzaminie 6 klasy...

Aha, jeszcze jedno - jak masz jakieś obiekcje do moich decyzji to pisz sam, bez pośredników.

@Poulkulist
No o tym właśnie mówię!! Regulamin!!

Pozwólcie panowie, że zacytuję.

Cytat:
2b) Masowe (rozumiane jako więcej niż 5) nieuzasadnione morderstwa postaci przez jakąkolwiek ilość graczy.
Masowe morderstwa w liczbie większej niż 5. Tutaj było 1 (podkreślę - jedno!) morderstwo przez x liczbę osób. O maksymalnej wartości parametru x także mówi regulamin - 'przez jakąkolwiek ilość graczy.'. Znaczy? Jak 50 osób będzie zabijać jedną to będzie okej. Zabijać, nie stać i blokować. Tutaj - zabijali. Nie blokowali. Nie trapowali. A to drobna różnica.

Jeśli ktoś zabije więcej niż ileś osób dostanie bana za zabijanie, z automatu.

Jeszcze jakieś wątpliwości?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 13:34   #40
baster
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

i po co dyskutujecie ?:) nie wolno trapować ale jednak ich gildia może trapować :) widocznie ładnie weszła w dupe GM'owi lub GM'om .
baster jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin