Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-12, 15:00   #341
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

nie wiem co wy tak przesadzacie... ja sobie akurat przechodziłem raz drogą, przebiegła obok mnie grupka colegium i secrum (ostro się naparzając) i mi nawet jeden hp nie ubili...
mimo że prali do siebie jak szaleni a ja znalazłem się w samym środku ;)

nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś z obydwóch klanów zachowywał się nie fair względem innych graczy, za co ich szanuje.
a nic dziwnego że ci ktoś ubije jak pyskujesz do większego poziomem xD
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 15:03   #342
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Ja expiłem kilka godzin, poszedłem po poty i wpadł Ozi i mówi, że mnie nie było. Z wieloma ludźmi się dogadałem, to Ty weź tą część ja tą. "Ty na lewej spoko mogę prawą?" i było ok, szedłem na refila , gość pisał czy jestem, odpowiadałem, że tak tylko po poty poszedłem. Lajt. Nigdy nie było problemów. A wczoraj co zrobił Ozi? Mówi samo za siebie, ale jeszcze przed nim siedziałem W RESPIE i przyszedł Klimczak i do mnie cytuje "ZAJĘTE proszę wyjdź". No śmieszysz mnie, bo co bo w collegium to się bać będę? Ty wyszedłeś pierwszy, a przed Tobą Yogi. Jeszcze padł do tego po drodze. Zawsze było tak że kto ma zajęty resp to po poty może iść, Tobie nagle to przeszkadza. A napisałem do Materaca że jebie mnie to bo nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. zapytałem ile będzie a on że jest kolejka. Mi chodziło ile będzie, wtedy sobie przyjdę , resp będzie wolny to wejdę, nie ma Ciebie? Twoja strata ( myślenie Oziego)

A to że padłem to wina nutek, jeden strzał. Dla mnie też parodia. Bo ja niestety tak go z kpiro nie zabije. Co było dane będzie odebrane. Ja mam cierpliwość. A zapewne Exorit Wam pokaże gdzie Wasze miejsce, bo w końcu jak Wy to nazywacie NOBY się wkurzą i zbiorą w kupę i tyle będzie. WIELKA WOJNA.

PS. Po drugie po napisaniu tego poszedłem i dałem loga, nic więcej nie zrobiłem. A Tobie najwyraźniej się nudzi.. i szukasz zaczepki. I nie mam zamiaru się kłócić bo nie miałeś racji ani trochę. Bo gdyby się Ozi tak nie zachował a przed nim Ty ( choć mimo to wyszedłeś to ok) to nie byłoby problemu. I nie mów na mnie gangster bo nim nie jestem, po prosu nie będę kulić ogona. Bo wpadł ktoś z Collegium i mam wyjść? Pf zabij to wyjdę. Inaczej jak byłem pierwszy nie wyjdę. Tyle. Wesołych świąt.

Chyba że się dogadamy, ale kulić się nie będę, mam za mało lat, w dodatku to jest gra i nie mam zamiaru się irytować. Daję loga i tyle. Szkoda troche czasu zmarnowanego no ale co zrobię;/ Idę dalej. Sesja to i tak nie ma jak pograć.
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 15:35   #343
Klawizna
 
Avatar Klawizna
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

yoooooooo +)
__________________
Forever trusting who we are and nothing else matters.
Klawizna jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 15:44   #344
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Yooooo, polanka wolna xD ?
Agri jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 15:50   #345
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
Ja expiłem kilka godzin, poszedłem po poty i wpadł Ozi i mówi, że mnie nie było. Z wieloma ludźmi się dogadałem, to Ty weź tą część ja tą. "Ty na lewej spoko mogę prawą?" i było ok, szedłem na refila , gość pisał czy jestem, odpowiadałem, że tak tylko po poty poszedłem. Lajt. Nigdy nie było problemów. A wczoraj co zrobił Ozi? Mówi samo za siebie, ale jeszcze przed nim siedziałem W RESPIE i przyszedł Klimczak i do mnie cytuje "ZAJĘTE proszę wyjdź". No śmieszysz mnie, bo co bo w collegium to się bać będę? Ty wyszedłeś pierwszy, a przed Tobą Yogi. Jeszcze padł do tego po drodze. Zawsze było tak że kto ma zajęty resp to po poty może iść, Tobie nagle to przeszkadza. A napisałem do Materaca że jebie mnie to bo nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. zapytałem ile będzie a on że jest kolejka. Mi chodziło ile będzie, wtedy sobie przyjdę , resp będzie wolny to wejdę, nie ma Ciebie? Twoja strata ( myślenie Oziego)

A to że padłem to wina nutek, jeden strzał. Dla mnie też parodia. Bo ja niestety tak go z kpiro nie zabije. Co było dane będzie odebrane. Ja mam cierpliwość. A zapewne Exorit Wam pokaże gdzie Wasze miejsce, bo w końcu jak Wy to nazywacie NOBY się wkurzą i zbiorą w kupę i tyle będzie. WIELKA WOJNA.

PS. Po drugie po napisaniu tego poszedłem i dałem loga, nic więcej nie zrobiłem. A Tobie najwyraźniej się nudzi.. i szukasz zaczepki. I nie mam zamiaru się kłócić bo nie miałeś racji ani trochę. Bo gdyby się Ozi tak nie zachował a przed nim Ty ( choć mimo to wyszedłeś to ok) to nie byłoby problemu. I nie mów na mnie gangster bo nim nie jestem, po prosu nie będę kulić ogona. Bo wpadł ktoś z Collegium i mam wyjść? Pf zabij to wyjdę. Inaczej jak byłem pierwszy nie wyjdę. Tyle. Wesołych świąt.

Chyba że się dogadamy, ale kulić się nie będę, mam za mało lat, w dodatku to jest gra i nie mam zamiaru się irytować. Daję loga i tyle. Szkoda troche czasu zmarnowanego no ale co zrobię;/ Idę dalej. Sesja to i tak nie ma jak pograć.
Dalej nie rozumiem czemu masz do mnie jakis problem, zabilem Cie czy jak? :O
Resp byl pusty jak przyszedlem, potem Ty wbiles, powiedziales ze byl list to wyszedlem, nie wiem gdzie tu widzisz problem.

p.s. Napisz mi gdzie napisalem, ze nie mozna isc po poty. Spasuj troszke, bo wiekszosc z tego co piszesz to bzdury, ktore nigdy nie mialy miejsca.

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Aer ?
Wiesz że ja zawsze wypowiadam się neutralnie,sam wyrzucałem ludzi z respa ale robiłem to w sposób kulturalny :)
Jak Aer padl za nie wyjscie z respa to Trianos to abstynet.

Cytat:
Napisał Klawizna Zobacz post
yoooooooo +)
Paket!

Jeszcze jeden mały edit:

Cytat:
PS. Po drugie po napisaniu tego poszedłem i dałem loga, nic więcej nie zrobiłem. A Tobie najwyraźniej się nudzi.. i szukasz zaczepki. I nie mam zamiaru się kłócić bo nie miałeś racji ani trochę. Bo gdyby się Ozi tak nie zachował a przed nim Ty ( choć mimo to wyszedłeś to ok) to nie byłoby problemu. I nie mów na mnie gangster bo nim nie jestem, po prosu nie będę kulić ogona. Bo wpadł ktoś z Collegium i mam wyjść? Pf zabij to wyjdę. Inaczej jak byłem pierwszy nie wyjdę. Tyle. Wesołych świąt.
To jest do mnie? Ja wiem ze jak padles to swiat Ci sie zawalil, ale prosze jeszcze raz, nie pisz o rzeczach ktore nigdy nie mialy miejsca.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"

Ostatnio edytowane przez voagar ; 06-01-12 o 16:06
voagar jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 16:46   #346
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Ale Twój kolega mnie gania, a Ty latasz i przeszkadzasz. I jakieś teksty typu GANGSTER do mnie, a teraz niby że nic? BUjaj się elo. skonczylem temat.
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 17:10   #347
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
I jakieś teksty typu GANGSTER do mnie,.
Czytaj ze zrozumieniem,nazwał gansterem Teverixa.
A co do Ciebie Klimczak,to możliwe że masz rację nie znam dokładnie tej sprawy słyszałem tylko że Collegium zabija sobie "dla zabawy",ale szczegółów tego nie znam.Więc jeśli Cię uraziłem to zwracam honor :) Btw nie ulegam żadnym propagandom Antyklimczakowo-materacowym, ponieważ Was znam :),i wiem że jesteście spoko,i nawet w czasie wojny kiedy stoimy w przeciwnych teamach bylibyście w stanie mi pomóc :)
Peace Yo!
Oftooooop jak juj :P
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 17:11   #348
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
Ale Twój kolega mnie gania, a Ty latasz i przeszkadzasz. I jakieś teksty typu GANGSTER do mnie, a teraz niby że nic? BUjaj się elo. skonczylem temat.
Już Ci napisalem poniosles konsekwencje tego, ze masz wyjebane na kolejke jaka jest na expie. Masz racje, nie jestes gangsterem, ziomalu.

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Czytaj ze zrozumieniem,nazwał gansterem Teverixa.
A co do Ciebie Klimczak,to możliwe że masz rację nie znam dokładnie tej sprawy słyszałem tylko że Collegium zabija sobie "dla zabawy",ale szczegółów tego nie znam.Więc jeśli Cię uraziłem to zwracam honor :) Btw nie ulegam żadnym propagandom Antyklimczakowo-materacowym, ponieważ Was znam :),i wiem że jesteście spoko,i nawet w czasie wojny kiedy stoimy w przeciwnych teamach bylibyście w stanie mi pomóc :)
Peace Yo!
Oftooooop jak juj :P
Nie chodzi o propagande antyklimczakowo materacowa xd, poprostu jakis ziomek wylewa swoje zale na forum, nie ma racji, i jak zwykle collegium PA, a wy musiscie odrazu dolewac oliwy do ognia i zaostrzac dyskusje.

btw. co do drugiej czesci posta to ofc :D
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 22:46   #349
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 102
Domyślnie

@ypkis

Zginąłeś raz i mówisz że na dużo sobie pozwalamy? Czy ty "płaczku" wiesz co mówisz? Następnym razem wyjdź grzecznie z expa bo ludzie ode mnie nie będą siedzieć i czekać aż po 3h zejdziesz... Tu chyba się komuś coś w głowie porobiło bez obrazy oczywiście.

Jako że mamy wojnę expimy i zarabiamy by walczyć chcesz grać RPG to zmieniaj expowiska szukaj nowych...oczywiście byłem przy tym jak ładnie się odzywałeś do kolegi jak nie chciałeś wyjść, zmień ton kolego.

Następnie temat ten jest poświęcony wojnie a nie zabiciu gracza Rpg który pada o 60 lvla... Przy takim skillu bicia się to ty jedynie porządek możesz zrobić z muchą w kiblu i to też bym się zastanawiał.

Kolej na to że obawiam się że na kościste smoki przy rządzeniu exorit nigdy byś nie wszedł, wręcz bym powiedział że nie widziałbyś ich chyba nigdy z daleka. I nie wbiłbyś nawet 50 lvla. Płaczecie a nie doceniacie tego co macie. Nie spamować tutaj o takich śmiesznych żalach bo usunę temat całkowicie.

Pozdrawiam, Dzefrej
Siwor jest nieaktywny  
Stare 06-01-12, 23:40   #350
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siwor Zobacz post
Nie spamować tutaj o takich śmiesznych żalach bo usunę temat całkowicie.
Zostaw temat,jeśli możesz,to skasuj te wszystkie nasze niepotrzebne posty,co miało zostać wyjaśnione to chyba zostało.Poczyścić te dwie albo trzy strony offtopu i będzie git

A co do nas,hmm my chyba nie jesteśmy aż tacy źli? Stereotypy Sebka i Easta,że chłopaki sobie lubią powyzywać,to że każdy od nas tak ma?
Ajjj zaś offtopuje :confused:
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin