Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-06-14, 20:27   #21
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Twój nick pojawił się dlatego, że podczas serwera testowego byłeś największym hejterem tego że mniejszy lvl leczy się tyle samo co ty. W furię nie wpadłem, nie zdarza mi się to w Altaronach.
Wiedz tylko, że mam pretensje do osób takich jak ty które wtedy zakładały po 4 tematy o tym samym. Tak! To między innymi przez Ciebie powstała tabelka z ograniczeniami! To właśnie przez takich ludzi jak ty magowie narzekają, że mają limit mlvl'a i od poziomu x do poziomu y biją tak samo bo są OGRANICZENI tabelką!
No widzisz druga część Twojego postu przeczy temu co pisałeś na forum test serwa. Ale nie mam tu do Ciebie pretensji. Po prostu różnica między 10 a 80 mlvl po prostu nie istnieje. To jest problem.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 20:36   #22
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

A nie było absurdem to, że 10 lvl leczył się tyle samo co 250? Nie mówię, że teraz jest dobrze, bo nie jest. Wprowadzanie ograniczeń co do rozwoju postaci na dany poziom jest dla mnie zabijaniem tego co gracze najbardziej kochają w "rpg". Osobiście gdybym miał teraz zakładać Trannitisa, nie byłbym w stanie wbić chociaż 100 poziomu mając świadomość, że co chwile będzie ciążyć nade mną boska ręka skutecznie ograniczająca mój rozwój.Po prostu nie miałbym przyjemności wbijania poziomów, aby odblokować nowy szczebelek tabelki. Co do zniesienia ograniczenia m lvli to czemu nie? Ale musi to być zrobione racjonalnie. A to w altaronach akurat nie za często się pojawia.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 20:56   #23
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Szanuje Cię bo jesteś "ogarniętym" graczem i nielicznym wysokopoziomowym rycerzem na PVP, a o czymś to świadczy. (tzn. kiedyś znaczyło, teraz to Uruboros lepiej bloczy bossy od Ciebie :P)
Wg mnie jeśli góra mówi, że od dzisiaj na leczenie wpływa wyłącznie poziom magiczny to LOGICZNYM jest, że 10 i 250 się leczy tyle samo przy tych samych mlvlach.
Zgadzam się, że obecny system ograniczeń zabija RPG i jest niepotrzebny, tylko widzisz przeprowadzisz ankietę i nikt nawet nie będzie z Tobą dyskutował tak jak miało to miejsce w temacie Misji Dziennych, albo odpowiedzi uzyskasz tak ogólnikowe, że w sumie sam mógłbyś to napisać podszywając się pod "górę".
Co do racjonalnych decyzji- uwierz mi, że porównanie osoby kradnącej plecaki i piszącej non stop z * przy każdym słowie do osób które usunęły ponad 200 błędów w 3 miesiące (w tym takie które od 3 lat zalegały - w tym i takie nie da się bo nie) jest co najmniej nie na miejscu. Faktem jest, że Lidka grała i widziała co jest nie halo- ten argument gdzieś się dzisiaj przewijał i ma swoją słuszność, bo opinie samych doradców nie wystarczą.
Też o PN'ach dzisiaj pisałem, kilka miesięcy temu był pomysł aby je wywalić w cholerę i byłem najbardziej aktywną osobą, aby do tego doszło. Catthon ponarzekał, że skillować nie lubi (jako doradca ma większą siłę głosu), PN'y zostały, dziś się dowiedziałem że są głównym celem gry. To jest dopiero śmieszne

@down
Pretensje o brak mlvla do pana nade mną :D
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 20:56   #24
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

Z tym leczeniem to rowniez swietny przyklad. Dla mnie to glupie... na 10 lvl, i na 30, lecze sie tak samo.. marne 50hp z tawisa, czyli jestem zmuszony na wastowanie i hp, i mp (potions).

@Edit Chcialbym poruszyc temat 'krytyka' - czy to aby dobrze dziala? Srednio bije po 100-120 w wyrwideba, a z krytyka uderzylem prawie 500.


@UP
Spoko leczenie od mlvl. Tylko, ze jako knight nie mam MLVL. - w przenosci. - dzieki blokadzie.
zalman94 jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 21:02   #25
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
Wg mnie jeśli góra mówi, że od dzisiaj na leczenie wpływa wyłącznie poziom magiczny to LOGICZNYM jest, że 10 i 250 się leczy tyle samo przy tych samych mlvlach.
Oczywiście, że jest to jak najbardziej logiczne. Ale powiedz gdzie jest logika w tym, że 10 i 250 poziom mają taki sam poziom magiczny? 10 poziom wyszedł godzinę temu z licoru i o fajnie, lecze się po 600. A 250 rycerz, zahartowany w bojach który użył tysięcy zaklęć, wypił dziesiątki, jeżeli nie setki tysięcy mikstur na manę ma taki sam poziom magiczny. To jest dopiero brak logiki. Ogólnie wszystkie umiejętności, czy to zręczność, magia czy broń jednoręczna zostały przeliczone w irracjonalny sposób(Oczywiście moim zdaniem).
19960314 jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 21:13   #26
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Nie no o tym 10 poziomie to tak przymrużeniem oka pisałem, ale na siłę powkłada topazy w płytowy set to większy poziom magiczny od Ciebie osiągnie Ale leczyć się nie będzie lepiej od Ciebie bo poziomu na Hape Tawis nie ma
Co do tabelki umiejętności też uważam, że wszystkie przeliczniki są brzydko mówiąc zjebane bo nie ma widocznej różnicy między wartościami oddalonymi od siebie o 20-30 gdzieś od poziomu 100 danej umiejętnośći (czyli 100 1h bije tak samo jak 120 1h, 100mlvl tak samo jak 120 mlvl).
Póki co skilluję dość ostro, postaram się powbijać po 160 siły, 1h, tarczy i zręcznośći (robię to praktycznie cały czas od update'a).
Jeśli nie będzie widocznej różnicy to spodziewajcie się free items na obu serwerach
I dziękuję za dyskusje na poziomie. Ostatnio niełatwo tu na taką trafić.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 03-06-14 o 21:44
Mcree jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 21:17   #27
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Też o PN'ach dzisiaj pisałem, kilka miesięcy temu był pomysł aby je wywalić w cholerę i byłem najbardziej aktywną osobą, aby do tego doszło. Catthon ponarzekał, że skillować nie lubi (jako doradca ma większą siłę głosu), PN'y zostały, dziś się dowiedziałem że są głównym celem gry. To jest dopiero śmieszne
Niech Pan jeszcze raz sprawdzi o czym była ta dyskusja. Tutaj ma Pan link. https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=8611
Altrel jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 21:28   #28
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19960314 Zobacz post
Ale powiedz gdzie jest logika w tym, że 10 i 250 poziom mają taki sam poziom magiczny?
Nie powinny mieć takiego samego poziomu magicznego, gdyż masz więcej PN, by wbić większy mlvl. (mimo wysokiego kosztu PN). Nie wiem jak wyglądało to na test serverze. Tak czy siak lvl wyznacza graczom teraz wszystko. Począwszy od HP/MP a skończywszy na skillach.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 21:34   #29
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Nie no o tym 10 poziomie to tak przymrużeniem oka pisałem, ale na siłę powkłada topazy w płytowy set to większy poziom magiczny od Ciebie osiągnie Ale leczyć się nie będzie lepiej od Ciebie bo poziomu na Hape Tawis nie ma
Co do tabelki umiejętności też uważam, że wszystkie przeliczniki są brzydko mówiąc zjebane bo nie ma widocznej różnicy między wartościami oddalonymi od siebie o 20-30 gdzieś od poziomu 100 danej umiejętnośći (czyli 100h bije tak samo jak 120 1h, 100mlvl tak samo jak 120 mlvl).
Póki co skilluję dość ostro, postaram się powbijać po 160 siły, 1h, tarczy i zręcznośći (robię to praktycznie cały czas od update'a).
Jeśli nie będzie widocznej różnicy to spodziewajcie się free items na obu serwerach
I dziękuję za dyskusje na poziomie. Ostatnio niełatwo tu na taką trafić.
Problem jest w tym,ze nie ma dużej różnicy pomiędzy skillami ludzi na 100 poziomie,a 250,dlatego,ze koszt każdego skilla na pewnym poziomie jest tak absurdalnie wysoki,ze wbicie kilkunastu lv pozwala dopiero na zwiększenie umiejetnosci o jeden poziom.

A drugi problem jest taki,ze nie ma różnicy czy ktos ma 140 dista czy 150(gołym okiem się tego nie da zauważyć.(Moze na wysokim mlv u maga nekro widać różnice w obrażeniach z sdkow z każdym mlv,ale to odosobniony przypadek).
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 21:36   #30
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Gdy prowadziliśmy dyskusję o której mówię to odbywała się ona na zamkniętym serwerze testowym. Nie pełnił Pan wtedy obecnego stanowiska stąd Pana niewiedza na ten temat, link który Pan przytoczył to dyskusja dobry miesiąc po propozycji wyrzucenia Punktów Nauki. Z resztą można z niej mimo wszystko wyczytać, że PN'y mają być dodatkiem do treningu.
Mają państwo swoją wizję dalszej rozgrywki, gracze się z nią nie do końca zgadzają, jest to normalna kolej rzeczy jeśli komuś się coś odbiera lub utrudnia coś co nie powinno mieć miejsca to nie można mieć do graczy pretensji o to, że mają swoje odmienne zdanie.
Proszę przeanalizować moje posty z ostatnich 3 tygodni, zwłaszcza po wprowadzeniu aktualizacji, jako jeden z nielicznych byłem zadowolony z jakiś 80% zmian przez państwa wprowadzonych, dlatego proszę nie mieć do mnie pretensji że Misje Dzienne, Punkty Nauki czy tabelka ograniczeń mi nie odpowiadają. Brak informacji o zmianach, brak tematu changelog, Poradnik z tabelkami napisany przez zwykłego gracza, a nie Administracje- wymieniać dalej? Na niektóre sprawy można przymknąć oko, ale póki tu gram będę walczył o to i owo czy się to Panu podoba czy nie.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin