Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-12-12, 13:51   #21
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

"Sporo dobrych gier opiera się na npvp? Za dużo w simsy grałeś...
Każda gra dąży do rozwoju postaci w celu konfrontacji z innymi graczami, zdobyciu satysfakcji posiadania lepszych umiejętności."

Świetnie powiedziane :D No można na non pvp sobie pobawić się, wbij 300 lvl a ja zrobię noba i 50 lvl i będę ci respa wybijał pozdro :)
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 14:20   #22
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Grej ma racje.
Własnie zakładacie z góry na pvp . Tak nie mozna balansować profesji bo to nie war.
Chclibyście aby każda profa była równa sobie w wojnie ? No tak też nie idzie.
Przecież najważniejsze jest expienie i to jest chyba główna rozrywka z gry.
I w tym celu każda profesja idealnie się sprawdza (nie wiem tylko jak woj
2h)
Sis coś chcesz zmieniać ,kombinować itd.
Zbalansować postacie tak jak chcesz według mnie to nie był by dobry balans.
Mówisz o ihach itd . Gdybyś expił to powiem że duch naprawde robi wielką róznicę i ułatwia grę jezeli jest w druzynie.
A tu szczerze mówiąc narzekacie tylko z powodu wojny pvp. Wojna jest jaka jest jak ktoś pada ,inny mniej bije itd . Coś nie pasuje to nie walcz.
Bo expić expi się naprawdę przyjemnie :)
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 15:23   #23
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Co z typ. Może od razu maga osłabić o 90% a palowi przywrócić dawne kpiro z 10x większą siłą? Patrząc na 100 + palków hity wchodzą lekko po 500.
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 16:19   #24
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

W Ciebie po 500 wejdą, ale nie w innego gracza z 100 lvl~.
Nie chodzi o osłabienie stricte magów, a wyrównanie leczenia w profesjach.

#Legolas
Bzdura jakich mało. Nie można robić zmian pod pvp bo to nie WAR ots? Zacznijmy od tego, że to nie jest wyłącznie gra npvp dla sadystów lubiących mordować hordy mobów dla paru cyferek więcej. Jeśli wprowadza się zmiany trzeba uwzględnić ich wpływ na oba rodzaje rozgrywki. Trzeba Wam to tak dobitnie tłumaczyć? Jakby nie patrzeć serwer pvp powstał jako pierwszy, więc domyślnie był ustawiony na walkę, która co jakiś czas jest dodatkowo utrudniana nieprzemyślanymi pomysłami.

Teksty typu po co się bić zachowaj dla siebie i reszty bohaterskiego npvp.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 18:00   #25
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

No, od powstania świata non pvp, administracja zapomniała o świecie pvp. Nie dało się nie zauważyć. Z obecnym systemem pvp NIE MOŻNA traktować walk między graczami, jako "dodatku do gry".
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 18:03   #26
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Zapomniała? A zdążyłeś już Eastside upić i złapać w trapa?
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 18:31   #27
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Do wszystkich was!
Moi drodzy tu nie chodzi mi że kogoś faworyzuje zaproponowałem konkretne liczby które niech każdy przemyśli na spokojnie. Są na prawdę przemyślane. A wypowiedzi typu "to niech już od razu dadzą kpiro 10x" są nie na miejscu. Ja tu poważnie mówię. Rozumiem, że Slythia sie wkufia ze ktoś ma pretensje. Ale to wina testerów. A prośbę kieruję do niej o zmianę, bo ona najwięcej ma do powiedzenia. Jeżeli tak zależy wam na świecie npvp, to przecież nie muszą one być takie same a dostosowane do potrzeb danego serwera. Moje propozycje są dobre, żadna z postaci nie byłaby poszkodowana (mówię o magach i zwiadowcach, na wojownikach tak naprawdę się nie znam i sami rozwiązujcie ten spór. Proszę już o konkretne propozycje jak wyrównać profesje, każdy wie że niektóre są bardziej poszkodowane 2 mniej, zależy kim gracie pod takim kontem patrzycie, ale spójrzcie na innych zanim coś napiszecie.
-Dziękuje i już proszę o nie pisanie zbędnych komentarzy -sis
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 18:40   #28
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Jeśli testy wyglądają mniej więcej tak:
A: Mieliśmy coś testować tydzień temu.
B: Nie chce mi się, chodź pograć w LoL'a,WoT etc
A: Ok.

To potem widzimy efekty półrocznej pracy i szybkie poprawki w następne dni : )
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 20:23   #29
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Śliski Zobacz post
Jeśli testy wyglądają mniej więcej tak:
A: Mieliśmy coś testować tydzień temu.
B: Nie chce mi się, chodź pograć w LoL'a,WoT etc
A: Ok.

To potem widzimy efekty półrocznej pracy i szybkie poprawki w następne dni : )
Testują zwykli ludzie, śmiertelnicy, którzy mają swoje życie, studia, prace itd. Altaron to gra, przyjemność, a nie chory obowiązek i nikt nie daje za to wynagrodzenia. Nie wymagajmy niemożliwego.


Rozumiem frustracje ze strony administracji, bo testy trwały długi czas aż wkońcu zdecydowano wprowadzić to w życie. Tak na przyszłość: jeśli mieliście jakieś propozycje, trzeba było to zgłaszać przed upem, a nie po....

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Attax to się skasuj i zrób nową postać, też mi wielki problem. A co do reszty kretynów... sporo DOBRYCH gier opiera się na NPVP, a PVP jest TYLKO DODATKIEM. Sporo osób i tak tego nie zrozumie, bo są za tępi na to.
Zauważ tylko tyle, że tutaj najpierw był serwer pvp, potem npvp.... Więc dlatego dużo graczy się oburza.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-12, 20:57   #30
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Bet nie chodzi mi o niemożliwe, ale jeśli osoba staje się doradcą bądź wybrańcem to powinien poświęcić część czasu dla projektu. którego stał się elementem. Wiesz jak to wygląda i nie chodzi tu o brak czasu w większości przypadków.

Co do propozycji przed upem. Kto wpadł na pomysł zmian STATYSTYK obecnych broni? Smoczy tasak miał 42 atk, a teraz 45 (bazuje teraz na wiki po up). Jeśli ktoś miał taką broń +8 = 50 atk, nagle stał się posiadaczem broni o 53 atk? Tyle miała najlepsza broń serwera (Master Boltera) przed upem.

Lvl elfickiego przed update był 70, a teraz 110? Może być, ale zostawić mu 46 atk to śmiech na sali...
Rózgi i ich przedział levelowy to też strzał w dziesiątkę. Aż tak trudno dodać nowe przedmioty?

Pewnie takich perełek znajdziemy więcej.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin