Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-03-12, 13:21   #21
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał darkside Zobacz post
@up Niewiesz chyba co to jest War Ots to po pierwsze.
Nie powiedziałam, że Altaron to War ots xD tylko, że coraz bardziej zaczyna go przypominać.
Po 2 nie płaczemy - wyraziliśmy swoje zdanie i koniec. Pożegnaliśmy się i pa. To gra a nie rl life xD Ale w sumie możemy popłakać: <chlip> <chlip>
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 15:57   #22
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
A do kogo mam się zwrócić z problemem, który mam tutaj nie tylko ja, ale większość osób nie biorących udział w wojnie? Są tacy, którzy tego nie powiedzą głośno bo się czegoś boją, a są tacy którzy to co myślą, mówią.
Wiadome było, że dojdzie do zgrzytów, bo ani jedna ani druga strona nie szanowała naszego wyboru, tylko ciągle nas o coś głupio podejrzewał, a fragi na członkach naszego klanu były z powodu "od tak sobie".
"Świat ostudzi cię, pobrudzi cię, nie poddawaj się - walcz
Wiem, że nudzi cię, że trudzi cię pokonywanie fal,
Czasem trzeba być kutasem, trzeba być twardym jak stal
Trzeba spalić skurwysynów kwasem albo wbić na pal
Czy prawdziwy Bóg wybaczy temu Bogu, co nam dał
Zezwolenie na ten koszmar, który trwa i będzie trwał?"

http://www.youtube.com/watch?v=tfOrz0S5Q1k
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 16:32   #23
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Altaron kojarzy mi się z przykładem żaby i wrzątkiem. Jeśli wrzucisz żabę do gorącej wody, to od razu wyskoczy, a jeśli wrzucisz ją do zimnej i będziesz powoli ją podgrzewał - ugotuje się.
Czyli chodzi Ci o to, że gdyby od razu was bili to byście zostali ale jak was nie bija na początku, a z czasem zaczynają się problemy to wtedy odchodzicie?


Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co w tym chodzi?
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 16:49   #24
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Wyjaśniam. Nowy gracz nastawiony na klimat RPG sparzy się od razu wojennym klimatem i z tego gara wyskoczy. Tak jest już od jakiegoś czasu, nie od wczoraj, czy dziś. (Niejednemu próbowałem wyjaśnić, że to chwilowy stan, ale to chyba będzie długa chwila.)
Założyciele tematu natomiast byli w tej, z początku nie tak gorącej, atmosferze od dawna i nie odczuwali tak drastycznie zmian klimatu z RPG na klimat wojny między największymi klanami. Dlatego odchodzą "po ugotowaniu", teraz, a nie miesiąc, czy dwa temu.

Edit: Jakby to jeszcze nie było do końca jasne, to w zamyśle Altaron ma być tą żabą, gdyż taki stan rzeczy mu szkodzi. Coraz mniej mamy graczy niezainteresowanych wojną.
Wracając do tematu, może kiedyś sytuacja wróci do normy i powitamy Was na nowo.
@down:
Cytat:
Po raz kolejny pytam WTF??? XD
Na to pytanie odpowiedź masz w pierwszym poście na pierwszej stronie.

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 03-03-12 o 16:55
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 16:51   #25
darkside
 
Avatar darkside
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Wyjaśniam. Nowy gracz nastawiony na klimat RPG sparzy się od razu wojennym klimatem i z tego gara wyskoczy. Tak jest już od jakiegoś czasu, nie od wczoraj, czy dziś. (Niejednemu próbowałem wyjaśnić, że to chwilowy stan, ale to chyba będzie długa chwila.)
Założyciele tematu natomiast byli w tej, z początku nie tak gorącej, atmosferze od dawna i nie odczuwali tak drastycznie zmian klimatu z RPG na klimat wojny między największymi klanami. Dlatego odchodzą "po ugotowaniu", teraz, a nie miesiąc, czy dwa temu.

Edit: Jakby to jeszcze nie było do końca jasne, to w zamyśle Altaron ma być tą żabą, gdyż taki stan rzeczy mu szkodzi. Coraz mniej mamy graczy niezainteresowanych wojną.
Wracając do tematu, może kiedyś sytuacja wróci do normy i powitamy Was na nowo.


Po raz kolejny pytam WTF??? XD I taka osoba jest doradcą. Nie ma się co dziwić dlaczego Altaron rozwija się powoli z taką kadrą. Doradca to powinien wiedzieć o grze wszystko. O pvp także. A ty widze nie masz pojęcia o czym mówisz. Gracze są zrażeni Altaronem przez klimat wojenny? Człowieku co ty za opowieści piszesz. Co ma jedno do drugiego. Zargumentuj mi jaśniej jaki wpływ wojna dwóch gildi ma na graczy z 10lv którzy niedawno zaczeli tu grać? xD Wojna to jest klimat RPG. Jak możesz twierdzić że wojna a klimat rpg to dwie różne rzeczy? Ile ty masz lat? Ile lat grasz w MMORPG? Ile lat grasz w Tibie??? Ludzie pomóżcie mi bo nie daje rady już tłumaczyć tym ludziom jak glupi są.



Edit:

@up Nadal chciałbym usłyszeć od Ciebie wyjaśnienie w jaki sposób wojna to nie RPG. Albo wojna i klimat rpg to dwie odmienne sprawy.

Coraz więcej ludzi jest zainteresowanych wojną? A co nie mogą się interesować tym co im pasuje? Administracja ma na siłe sprawić aby gracze nie interesowali się wojną tylko dla przykładu robieniem questów? Najpierw ze zrozumieniem czytaj co napisałeś potem postuj.

To że mamy coraz ciekawszą wojne szkodzi Altaronowi? No raczej nie. To że jedna osoba z gildi neutralnej została zabita i teraz połowa Red Rose chce odejść to się dobrze dzieje dla nich i dla Altaronu. Zostaną tu gracze którzy umią coś kombinować, rozgrywka będzie ciekawsza.

Sytuacja wróci do normy? Że co kiedyś w przyszłości wszyscy będą tylko expić i pomimo tego że Altaron to świat PvP ludzie nie będą się zabijać? Czyli chcecie zrobić sztuczny Non-PvP? Na siłe? Nie wolno zabijać bo to nie w klimacie RPG aby jeden gracz zabił drugiego? Wtedy gildia Red Rose będzie mogła wrócić do gry? Jak sytuacja się unormuje ta? hehe

Ostatnio edytowane przez darkside ; 04-03-12 o 06:35
darkside jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 18:18   #26
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

Do kolegi na górze: gdzie było napisane, że jedna osoba została zabita i dlatego połowa klanu odeszła? Sam naucz się czytać. Po za tym to był post informacyjny i skłaniający do przemyśleń a nie do dziwnego spinania się...
Lila jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 18:36   #27
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Cytat:
Zargumentuj mi jaśniej jaki wpływ wojna dwóch gildi ma wpływ na graczy na 10lv którzy tu zaczeli grać?
Wedle życzenia. Idziecie dwudziestoosobową bandą noobcharów i tłuczecie wszystko, co się rusza, a potem twierdzicie, że tylko dzięki Wam ktoś tu jeszcze gra. (Dobrze się czujemy?) Ja natomiast słucham płaczu noobów, że liczyły na klimat RPG, tymczasem padli 2 x w ciągu 10 min. (Wyjaśniam, bo inaczej rozumiemy ten termin. Role Playing game - zabawa w odgrywanie roli. Odkrywanie sekretów gry, wykonywanie zadań. Swoją rolę w świecie mamy wyjaśnioną na początku. Nie widziałem w dzienniku wzmianki, że popłynąłem na kontynent napieprzać collegium/exorit)
Cytat:
Jak możesz twierdzić że wojna a klimat rpg to dwie różne rzeczy?
Jak wyżej. Klimat odgrywania roli w świecie Altaronu to przede wszystkim wojna dwóch stworzonych przez Was klanów? Świetna dedukcja. Nie.
Cytat:
Ile ty masz lat?
Rok produkcji '87/'88 jeśli faktycznie Cie to interesuje.
Cytat:
Ludzie pomóżcie mi bo nie daje rady już tłumaczyć tym ludziom jak glupi są.
Dzięki za zwrócenie mi na to uwagi. Sam nigdy bym się nie domyślił, co sądzisz o ludziach mających inne zdanie, niż Ty.
I nigdzie nie napisałem, że sama wojna szkodzi Altaronowi, tylko klimat, który udzielił się całemu serwerowi. Jak wyżej, banda noobcharów tłukąca wszystko, co się rusza. Czyżby rozładowanie frustracji po nieudanej akcji/banie kolegi/etc.?
"Wróci do normy" to nie znaczy, że nie będzie pvp. PvP być musi, ale błagam, nie próbuj mi wpoić, że PvP to fundament Altaronu.
To tyle, jeszcze raz dzięki za ukazanie mi mojej głupoty. Na tym kończę dyskusję, bo nie dostaję do Twojego poziomu, a nie chcę nakazywać Ci zniżenia się do mojego.
Kłaniam się.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 18:42   #28
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
PvP być musi, ale błagam, nie próbuj mi wpoić, że PvP to fundament Altaronu.
A co innego jest fundamentem Altaronu? Rozległa mapa i milion duzych expowisk? Złożone, drużynowe questy?

A może niesamowity klimat towarzyszący napieprzaniu przez 40 leveli bagiennych smoków przez 60 knajta?
dedereq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 18:53   #29
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Haha Dedereq co mądrze gada. Tu się zgodzę z nim w 100%. Ale spokojnie będzie letni update 2012. Może się coś zmieni...
Jak na razie nie pomyliłem się co do dedukcji kiedy będzie update. Przykład Zimowy UPDATE 2011. Trafiłem że pod koniec roku będzie :D
Teraz czekamy do lata. Mam nadzieję, że oprócz nowych, ogromnych, rozległych terenów, bez których ten update nie powinien w ogóle wchodzić, będzie coś zaskakującego np questy typu POI lub ANI. Oczywiście trzeba jednak chylić czoła 1 grafikowi bez studiów, który się zajmuje tworzeniem mapy.

Ja proponuję przenieść połowę postów do innego tematu, bo Ludzie chcieli się pożegnać z Wami gracze altaronu a wszyła z tego spina głównie o to ile Kemoc ma lat i dlaczego wszyscy są tacy głupi :)
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-12, 18:55   #30
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Ok, czyli nie robić up pod koniec lata, zapisałam.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin