Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz że dmg i leczenie powinno zależeć od levela???
Tak 63 74.12%
Nie 3 3.53%
Jestem Mervakis i wszystko jest cacy 19 22.35%
Głosujących: 85. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-05-14, 16:47   #21
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jak będzie nowy silnik i client to zrozumiecie czemu tej zależności nie ma, teraz jej i tak nie przywrócą.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 16:50   #22
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

No chłopaki, zrozumiemy to za 10lat ! Teraz tylko czekać
cewix jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 17:00   #23
wojo.rojo
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

Czyli nie mam zadnej motywacji zeby wbijac ten 100 poziom nawet... ide expic nastepnego 20lvla bede mial duzo postaci do zabijania ;>
wojo.rojo jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 17:12   #24
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

No to z tego co widać to powinni to zmienić skoro 40 osób jest na tak , 3 na nie a dla 10 to obojętne bo i tak nie grają albo siedzą w dp
toxic2002 jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 17:38   #25
wojo.rojo
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

Wybierajac profesje maga godzilem sie na mala ilosc hp/duze waste oraz ciezka gre... wybierajac ta profesje wiedzialem ze w zamian za to dostane rozsadny dmg ktorym bede kladl na kolana inne profesje - niby normalne nie?
Ale do ch*ja pana po co mi spell ktory bierze 250 many niby mnie cos tam uleczy (mniej niz tawis) udeze z niego oszalamiajacy dmg rzedu 70-110 w czlowieka... co wiecej dmg mi praktycznie nie rosnie! Czyli wystarczy wbic ten 20 poziom i juz sie osiaga praktycznie wszystko... mozna stracic kilka miesiecy meczacej gry zeby wbic ten 300 poziom i bic wiecej ale po co? Po to zeby bic o troszeczke wiecej od takiego 100-160lv maga?

PRZEPRASZAM BARDZO! ALE JEZELI WIEDZAC ZE PO OSIAGNIECIU 160lv NIE MA WIEKSZEJ ROZNICY I NIE MA PO CO DALEJ GRAC (CHYBA ZE PVP!) TO JA DZIEKUJE SLICZNIE I WYCHODZE Z ALTARONU! WOLE GRAC NA 7.4 SERVERACH GDZIE JEST PRAWDZIWE PVP I PRAWDZIWY BALANS LVL COS DAJE NIE TAK JAK TUTAJ! I MOJA GRA JEST COS WARTA!!
wojo.rojo jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 22:25   #26
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Może administracja się wypowie ?
8741531 jest nieaktywny  
Stare 31-05-14, 05:30   #27
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojo.rojo Zobacz post
Wybierajac profesje maga godzilem sie na mala ilosc hp/duze waste oraz ciezka gre... wybierajac ta profesje wiedzialem ze w zamian za to dostane rozsadny dmg ktorym bede kladl na kolana inne profesje - niby normalne nie?
Ale do ch*ja pana po co mi spell ktory bierze 250 many niby mnie cos tam uleczy (mniej niz tawis) udeze z niego oszalamiajacy dmg rzedu 70-110 w czlowieka... co wiecej dmg mi praktycznie nie rosnie! Czyli wystarczy wbic ten 20 poziom i juz sie osiaga praktycznie wszystko... mozna stracic kilka miesiecy meczacej gry zeby wbic ten 300 poziom i bic wiecej ale po co? Po to zeby bic o troszeczke wiecej od takiego 100-160lv maga?

PRZEPRASZAM BARDZO! ALE JEZELI WIEDZAC ZE PO OSIAGNIECIU 160lv NIE MA WIEKSZEJ ROZNICY I NIE MA PO CO DALEJ GRAC (CHYBA ZE PVP!) TO JA DZIEKUJE SLICZNIE I WYCHODZE Z ALTARONU! WOLE GRAC NA 7.4 SERVERACH GDZIE JEST PRAWDZIWE PVP I PRAWDZIWY BALANS LVL COS DAJE NIE TAK JAK TUTAJ! I MOJA GRA JEST COS WARTA!!
Pokaż mi gre MMORPG w której to poziom daje w nieskończoność.. pomogę, nie ma takiej. Merv prawie w każdym temacie uświadamia was że Altaron nie będzie polegać na wbijaniu poziomów i po finalnej aktualizacji będzie daleko odbiegać od tego gówna czym jest tibia. Przyzwyczaj się lub wracaj na swoje 7.4, dla przykładu podam gierkę w którą katuje często, wbijasz tam 97 level w 2 tygodnie i pozostaje ci tylko zdobywanie lepszego eq, robienie misji i pomaganie nowym oraz walki na specjalnych terenach między graczami i między serwerami. Porównywanie Altaronu do Tibii, powoli przypomina porównywanie Simsów3 do CounterStrike.

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Jak będzie nowy silnik i client to zrozumiecie czemu tej zależności nie ma, teraz jej i tak nie przywrócą.
Walles jest nieaktywny  
Stare 31-05-14, 10:21   #28
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Tylko zrozum że obrażenia nie rosną równomiernie, grając na dziś dzień magiem nekromantą, wybierając te profesję na 20-tym lvl'u musimy wiedzieć że większy pożytek nam ona przyniesie na 200tnym lvlu i 160/170+ mlvl'u, gdzie większa część grających nie wbije nią takiego poziomu. Obrażenia zaczynają za późno rosnąć. Mój 85 mag nekromanta ma zablokowany mlvl na 80... czyli dawne ile, 40 ? żaden czar nekrusa nie jest opłacalny bo biję po nic.


Edit, i nie mówcie że mam expić z run do 200 lvl'a bo po co wtedy ta profesja jest na 20-ty lvl.
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 31-05-14, 14:59   #29
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Pokaż mi gre MMORPG w której to poziom daje w nieskończoność.. pomogę, nie ma takiej. Merv prawie w każdym temacie uświadamia was że Altaron nie będzie polegać na wbijaniu poziomów i po finalnej aktualizacji będzie daleko odbiegać od tego gówna czym jest tibia. Przyzwyczaj się lub wracaj na swoje 7.4, dla przykładu podam gierkę w którą katuje często, wbijasz tam 97 level w 2 tygodnie i pozostaje ci tylko zdobywanie lepszego eq, robienie misji i pomaganie nowym oraz walki na specjalnych terenach między graczami i między serwerami. Porównywanie Altaronu do Tibii, powoli przypomina porównywanie Simsów3 do CounterStrike.
Będe porównywać to do Tibi póki żyję. Czemu? Bo jest to robione na silniku tibijskim więc, tłumaczenie Marka, żeby nie porównywać, bo to inna gra jest głupie. Nawet mapy w Altaronie robi się w programie przeznaczonym do Tibi wymagającym tibijskiego klienta. Więc o czym my tu mówimy. Takie teksty dopiero wtedy kiedy zrobią własny silnik gry.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 05:09   #30
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lonewolf Zobacz post


Edit, i nie mówcie że mam expić z run do 200 lvl'a bo po co wtedy ta profesja jest na 20-ty lvl.
Yyyy. Poczytajcie sobie wypowiedzi tych którzy się na tym znają i o tym piszą ty masz nie expić do 200 lvl bo ta gra nie polega na expieniu, przecież nikt w tą gre nie gra dla lvl, najlepiej siedzieć przed dp i skillować przecież o to tu chodzi, jak by o to nie chodziło to by nie było tyle expowisk i nie wprowadzali by nowych ;D
toxic2002 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin