Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-08-14, 22:31   #21
wichura
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: nowy targ
Postów: 5
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do wichura
smutny

zbaczacie z tematu...ludzie nikomu niechce sie tyle czytac :) poprostu takie zabawy by przyciagnelyby nowych graczy :)
wichura jest nieaktywny  
Stare 22-08-14, 22:40   #22
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Cieszymy się, że umiesz wstawiac GIFy. Cieszymy się również, że przypomniałeś tutaj, jak długo nie pisałeś. Jesteś świetny i bardzo nam Cię brakowało... Cieszyłbym się jednak o wiele bardziej gdybyś choc trochę wypowiedział się na temat. Nie wiem dlaczego tak was wszystkich tu obchodzi czy Ci "hejterzy" - jak to nazwałeś - tu grają czy nie, wiem jednak, że za jakiś czas nikt tu nie będzie grał i to jest pewne. Bo za przeproszeniem gówno Cię powinno obchodzic czy ktoś gra czy nie. Nie Twoja sprawa. Co do ogólnej większości i ich marudzenia - nie mają racji? Czekam na odpowiednie argumenty skoro mamy już robic offtop.

PS: Dla mojej hipokryzji: gram na kompletnie innym serwerze. Tutaj sobie siedzę w wolnym czasie, skilluje i oceniam czy warto zaczynac grac czy nie. Mam ocenę między Altaronem a serwerem na którym aktualnie gram i zgadnij gdzie wbijam lvl, gdzie spędzam czas z kolegami, do którego servera mam sentyment? Tamten też ma błędy i pewne nieprawidłowości które mi nie pasują ale na Altaron nie mam zamiaru się w najbliższym czasie przenosic. Myślisz, że jedyny tak robię? Interesuje się Altaronem bo niejako uwierzyłem w ten projekt ale niestety muszę to przyrównac do kiełbasy przedwyborczej naszych polityków.

PS2: Twoje porównania są żenujące, na niskim poziomie i nie wiem dlaczego zacząłem czytac Twoje wypociny (chyba tylko z ciekawości) bo powinienem sobie darowac po Twoim pierwszym zdaniu, pokazującym Twój poziom ignorancji.

PS3: Jeżeli wypowie się jakiś administrator i wyrazi swoją chęc to mogę mu opisac swoje pomysły - nie mam jednak zamiaru pomagac na siłę.

PS4: My nie chcemy dyskutowac, pomagac, wysuwac odpowiednich propozycji? Człowieku ogarnij się. My po prostu nie jesteśmy słuchani a nasze propozycje są ignorowane! Już nie mówię o zgłaszanych błędach, które niby są sprawdzone, a jednak dalej występują bo adminom nie chce się sprawdzic bądź nie umieją się przyznac się do tego, że im się nie chce. Lepiej zwiedź trochę forum bo najwidoczniej dawno Cię tu nie było.

Ostatnio edytowane przez Aragorn512 ; 22-08-14 o 22:55
Aragorn512 jest nieaktywny  
Stare 23-08-14, 00:19   #23
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał wichura Zobacz post
zbaczacie z tematu...ludzie nikomu niechce sie tyle czytac :) poprostu takie zabawy by przyciagnelyby nowych graczy :)
Arkon się nie zgadza.

Powiem jeszcze, że jeśli ktoś zostaje w Altaronie bo zna jego mocne strony, które dają mu przyjemność z gry np. Pan Obles. od razu po przeczytaniu zdania :
"jeden event na dzień" który by polegał na random wygraniu itemku, zombie event i nie wiadomo jakie jeszcze gówno... wybuchnie śmiechem.

mało tego!
W Altaronie dotychczasowe eventy były chociaż na jakiejś podstawie... to nic że były do siebie w miarę podobne... a na OTS wyskoczy ci komunikat i wpisujesz !join.

Mnie by to odpychało od gry RPG, bo w takich eventach po prostu nie ma RPG. :v
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 23-08-14, 10:46   #24
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aragorn512 Zobacz post
No i mamy prawdziwy obraz Altaronu ;)



Taki ostatni "event" zrobi zwykła osoba, która BAWIŁA SIĘ kiedyś w tworzenie serwera w maksymalnie 2h.
Chodzi Ci o takie eventy, które robiła kiedyś Slythia? Fajerwerki w depo!!



P.s. Tak to Altaron na starych grafikach. Postać Klucha została wówczas wysłana na dach depo i na demony przez Slythię. Ot event!
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain

Ostatnio edytowane przez beta2468 ; 23-08-14 o 10:58
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 23-08-14, 11:38   #25
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Nie, chodzi mi o to, że eventy są kompletnie bez polotu i nie osiągają pierwotnie zamierzonego celu.
Szukanie dzieł przez cały miesiąc? Gdzie wymyślenie takiego eventu u bystrej osoby zajmuje 5 min a realizacja jakieś 2h? Gdzie jest więc problem zrealizowanie tego tylko przez tydzień, a potem wdrożenie innego pomysłu?

A teraz jest jakiś?

Śmiejecie się z pomysły Autora tematu ale taka ucieczka przed zombie, mimo że prymitywna, daje więcej zabawy i zajmuje większe ilości czasu niż to naiwne szukanie dzieł. Bo szczerze? Oddałem dwa i jakoś mi się odechciało. Potem zbierałem jedynie przy okazji i traktowałem jako loot bo wolałem sprzedac innym graczom.

Głównie chodzi mi o to, że eventy po prostu powinny byc. Jakie? Podobno administracja ma jakiś "plan". Jeżeli jednak chcą to mogę się podzielic moimi pomysłami, gdy wyrażą na to ochotę.
Bo wybaczcie, ale byle jaki, beznadziejny event, od czasu do czasu, trwający aż miesiąc to nie to...
Aragorn512 jest nieaktywny  
Stare 23-08-14, 13:39   #26
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Dotychczasowe eventy nie były najwyższych lotów, ale to gówno z zombie nawet nie ma prawa znaleźć się w altaronie, a dlaczego to już wytłumaczono wcześniej.
Skończ już z tymi eventami, bo nikt po za tobą i autorem tematu ich nie chce.
cewix jest nieaktywny  
Stare 23-08-14, 14:21   #27
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Skończ już z tymi eventami, bo nikt po za tobą i autorem tematu ich nie chce.
Poprawka: Nikt nie chce równie nudnych eventów jak dotychczasowe..
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 23-08-14, 14:34   #28
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

A ja się tam zgadzam z Alaerae. Dobrze mówi.
Tron jest nieaktywny  
Stare 23-08-14, 16:53   #29
wichura
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: nowy targ
Postów: 5
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do wichura
zaskoczony

napisalem na poczatku...niech sie wypowiadaja tylko ci ktorzy wiedza dobrze o jakie eventy mi chodzi o tych ludzi ktorzy sami brali nie raz udzial w takich eventach ja bralem duzo razy i wiem ze to swietna sprawa nic nie dodaje tyle frajdy co eventy typu zombie lub arena event a na czym one polegaja to sami powinniscie wiedziec... Dla mnie takie cos by mi sie bardzo podobalo takie eventy trwaja 10min a nikt nie mowi ze nie moze byc dalej tych dlugich eventow np:ktory byl nie dawno...
wichura jest nieaktywny  
Stare 23-08-14, 17:36   #30
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Już mówiłem, takie eventy nie przejdą, bo się nie trzymają fabuły altaronu, poza tym są gówniane
cewix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin