Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-02-12, 17:06   #21
Haurix666
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 30
Domyślnie

Cytat:
Nie atakuje tu tylko rycerza ale uważam że profesje nie są dobrze zbalansowane.
Myślę że właśnie atakujesz rycerza i nie masz racji, a jesli chodzi o zbalansowanie to nadal rycerz nie przoduje w rankingach.
Co do produkcji i używania wytworów alchemika to już temat na osobny post.
Haurix666 jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 17:09   #22
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

Ma dużą ilość HP - zgodzę się
Dużo Cap - zgodzę się
Wali z bomb po 500 - więcej niż 400 mi nie weszło w ludzi

Ma repito dzieki czemu na otartej przestrzeni nie można go złapać - repito trwa teraz 5 sekund, dziś nie mogłam dogonić 78 maga

Leczy bardzo dużo uhami - bardzo dużo? 600 to jest mój max, a to chyba nie jest bardzo dużo, gdy zaatakuje mnie kilka osób to i tak się sama nie wyuham

Może leczyć uhami innych (To knight jest postacią leczącą? Profesją lecząca powinien być coś jakby duchowny?) - to samo, rzeczywiście dużo uleczę innych.

Tak więc zostawmy już profesję rycerza w spokoju i nie pogarszajmy jej. Nie pisz na siłę, że jest taki przydatny na wojnie bo ma bomby, sami wiemy że mimo to dużo rycerz nie zdziała.
Lila jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 17:13   #23
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

No są zużywane na jednej akcji jak się nie umie z nich korzystać. 20 knightami by poszedl rash a maksa. Jesteśmy miedzy wrogiem licze combo z bomb. Jakieś 1-3 osób pada. Wróg ucieka na trapa bo niema szans. My expimy zbieramy skalniaki i robimy kolejne bomby. Koniec końców bomb mielibyśmy coraz więcej a nie coraz mniej.

Up@

Ale na repito mimo tego że trwa 5 sek cie nikt nie dogoni na map clickach a co dopiero strapować na otwartej przestrzeni i zabić w kilka osób.
To ile leczysz innych niema znaczenia. Ważne że rycerz MA możliwość leczenia innych a powinno być tak że to rycerza leczą inni.

Ostatnio edytowane przez konradowalkero ; 14-02-12 o 17:18
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 17:14   #24
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

tutaj 70 % graczy nigdy nie uczestniczyła w dobrej wojnie na tibii, dlatego Blood raczej nikogo nie przekonasz na siłę dla nich jest dobrze tak jak jest teraz :)
bilsom jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 18:42   #25
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Haurix666 Zobacz post
Myślę że właśnie atakujesz rycerza i nie masz racji, a jesli chodzi o zbalansowanie to nadal rycerz nie przoduje w rankingach.
Co do produkcji i używania wytworów alchemika to już temat na osobny post.
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2828 25 osob na 49 to rycerze 15 zwiadowców reszta to magowie. Czyli obecnie Rycerze na serwie maja najwiekszy średni lvl
Attax jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 19:54   #26
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

tylko że na przykład zanim ciebie poznałem jak miałeś około 14lvl?
to agri już miał 100+
i większość z tych rycerzy miała wysokie poziomy...
zwiadowcy szybko się wcinają w topkę, a jak by nie wojna to było by dużo więcej 100 lvl
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 20:20   #27
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał konradowalkero Zobacz post
No są zużywane na jednej akcji jak się nie umie z nich korzystać. 20 knightami by poszedl rash a maksa. Jesteśmy miedzy wrogiem licze combo z bomb. Jakieś 1-3 osób pada. Wróg ucieka na trapa bo niema szans. My expimy zbieramy skalniaki i robimy kolejne bomby. Koniec końców bomb mielibyśmy coraz więcej a nie coraz mniej.

Up@

Ale na repito mimo tego że trwa 5 sek cie nikt nie dogoni na map clickach a co dopiero strapować na otwartej przestrzeni i zabić w kilka osób.
To ile leczysz innych niema znaczenia. Ważne że rycerz MA możliwość leczenia innych a powinno być tak że to rycerza leczą inni.
Wczesniej nie plakales, nagle doszedles do wojny po stronie po ktorej "nigdy" w zyciu bys sie nie opowiedzial i nagle zaczynaja sie niepotrzebne dyskusje na forum kiedy to wojne widocznie przegrywacie. Moze porozmawiamy o zwiadowcach nekromantach, albo magach duchownych? Warto by bylo zaczac zmiany w balansie od postaci, ktore tego balansu naprawde potrzebuja.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 20:40   #28
Marcinusek
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 1
Domyślnie

Wszyscy mówią o tym jaki to ryc jest silny, ale ja zaczynając grę w listopadzie 2011 jak dobrze kojarzę, nie widziałem zbyt wielu rycków na niskich lvl dominowali zwiadowcy i magowie. obserwując ich lvl zauważalnym że do 70 zwiadowca leci bardzo szybko, dopiero 70 - 80 niewielkie spowolnienie. magowie z kolei na początku lvl nabijali wolniej ode mnie, ale już na poziomie 40 rozpędzali się a od 60+ lvl bija w oczach...
Z ciekawości pytanie:
Czy administracja może przygotować statystyki profesji?
Marcinusek jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 20:50   #29
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Wczesniej nie plakales, nagle doszedles do wojny po stronie po ktorej "nigdy" w zyciu bys sie nie opowiedzial i nagle zaczynaja sie niepotrzebne dyskusje na forum kiedy to wojne widocznie przegrywacie. Moze porozmawiamy o zwiadowcach nekromantach, albo magach duchownych? Warto by bylo zaczac zmiany w balansie od postaci, ktore tego balansu naprawde potrzebuja.

a mi się zdaje że Blood na temat bomb wypowiedział się już dużo wcześniej i to wtedy gdy był z collegium lub tuż przed tym jak się połączyli tu nie ma nic do znaczenia że doszedł do exorit

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2150&page=2

na temat repito u rycerzy też się wypowiedział dużo wcześniej moim zdaniem to kompletny bezsens ze postać która ma najwięcej hp ma możliwość najszybszej ucieczki, a magowie którzy tak naprawdę od dwóch osób padają ani dogonić nikogo nie mogą ani uciec.

Ostatnio edytowane przez bilsom ; 14-02-12 o 20:53 Powód: zmiana
bilsom jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 21:06   #30
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Mag tez moze zapierdzielac hape odes + time ring. No Ale wtedy nie moze miec utama ring :/ cos za cos. Mozna tez przyjąć opcję ,, jest ryzyko jest zabawa'' :D
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin