Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-11-12, 15:47   #21
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

Jak jest czar źle, jak go nie ma jeszcze gorzej. Podałem argument który był za tym, że mag miałby zbyt dużą przewagę, ale padło wiele przykładów, iż byłoby zupełnie na odwrót. W pewnym sensie jestem i za wprowadzeniem i za niewprowadzeniem tego czaru. Faktycznie można paść przez przypadek włączając ten czar (chociaż mi się to nigdy nie zdarzyło), ale przecież nie trzeba go wcale kupować. Są ringi więc wydawać by się mogło, że jest zupełnie niepotrzebny, ale padły argumenty, że to gorzej, bo nie można jednocześnie używać time ringa. Proponuje kompromisowe rozwiązanie. Padł gdzieś już pomysł z wprowadzeniem miejsca na drugi pierścień. Został on odrzucony, bo inni gracze zaraz pisali by, że mamy przecież 10 palców i na każdy można założyć pierścień. Fakt, ale gdyby to wprowadzili to problem został by rozwiązany . Inne pierścnienie oprócz time ringa właściwie nie wnoszą do pvp żadnych dodatkowych możliwości (no może oprócz pierścienia ochrony), dzięki czemu byłoby to rozwiązanie na problem magów. Chodzi o to, że dla woja i łucznika nie ma pierścieni do pvp oprócz time ringa, więc nie dawało by to im zbyt wielkich korzyści, tak aby poziom został wyrównany.
Prenton jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 15:58   #22
Kajtek
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 53
Domyślnie

Po co komplikować życie, żeby wprowadzić miejsca na drugiego ringa jak wystarczy czar. Nawet jak ktoś go kupi, to nie musi przecież pod hotkey go ustawiać, żeby się nie pomylić. W ogóle taki argument jak pomyłka nie powinien mieć sensu, bo można by było dyskutować by pozmieniać respy, bo ktoś się może pomylić i przez przypadek za dużo potworów lurować
Kajtek jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 16:19   #23
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

No niby tak, ale skoro są takie zróżnicowane opinie. Powtórzę to co już zostało powiedziane, niech się wypowiadają MAGOWIE PVP!
Prenton jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 16:20   #24
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Czar ten nie zostanie wprowadzony. Nie planowaliśmy tego i dyskusja, która rozpoczęła się pod tym tematem, nie przekonała mnie w żaden stopniu. Magowie nie są najsłabszą profesją.

W przyszłości planujemy wprowadzenie paru miejsc na pierścienie.

Prenton, każdy ma prawo wypowiadać się w tym temacie niezależnie, czy gra na pvp czy non.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 16:33   #25
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

Nie napisałem przecież, żeby wojownicy i łucznicy wyszli z tej strony tylko, aby magowie pvp się wypowiedzieli. To ich problem dotyczy i chyba znają się na tym najlepiej. Tak czy inaczej temat chyba zamknięty.
Prenton jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 16:49   #26
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Co prawda nie uczestniczyłem w wojnie, ale wg. mnie ten czar nie powinien być wprowadzony. Mag jest taki fajny bo jest trudny, a czar na mana shield znacznie ułatwiłby grę magiem.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 16:51   #27
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Wprowadzenie czaru magicznej tarczy wedlug mnie jest wrecz obowiązkiem. Tak jak wspomnial Verticus, uzywanie energy ringa sprawia iz mag ma wielki minus w pvp.

@Slythia
Moglbym sie dowiedziec jakie wg ciebie sa powody aby czar magicznej tarczy nie zostal wprowadzony?
Wicher jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 17:09   #28
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Mi sie tam podoba że nie ma czaru mana shield. Ale ten problem w pvp można rozwiązać może nieco inaczej np. lepszym czarem na bieganie
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 17:32   #29
Rhara
 
Avatar Rhara
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Białystok
Postów: 29
Domyślnie

Tomakeo, dla twojej wiadomości rozmawiasz z graczem Dedereq z servera PVP, grałem od początku servera, biłem sie na wojnie, wbiłem 120 poziom magiem, przeżyłem wszystkie upy, expiłem na każdych potworach i mimo to dalej śmiem twierdzić, że posiadam większe doświadczenie od ciebie w grze magiem zarówno w wojnie, jak i w expieniu. Jeżeli to do ciebie nie przemawia i dalej będziesz pierdolił swoje teorie jaki to ty nie byłeś, jakich postaci nie miałeś i wogole jaki jesteś zajebisty - to chyba czas na pomoc specjalisty.
__________________
Walczymy do końca chłopaki!
Rhara jest nieaktywny  
Stare 06-11-12, 18:39   #30
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Taki czar nie zostanie wprowadzony i żadne dyskusje tego raczej nie zmienią. Problem z rzekomym "wolnym bieganiem" maga zostanie rozwiązany w momencie kiedy wprowadzimy kilka miejsc na pierścienie.

Mag miał być i jest trudną profesją. Tak było od zawsze, a ci co pamiętają początki serwera wiedzą, że mag miał jeszcze trudniej. Niektórym wręcz się wydaje, że mag ma być najszybszą, najsilniejszą, najszybciej zarabiającą, najszybciej expiącą i jedyną słuszną profesją. Tak nie będzie.

Ale argumenty możecie nadal podawać, ale proszę aby obyło się to bez obrażania nawzajem...
Tron jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin