Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-05-14, 15:07   #271
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

podprofesja elemntalisty jest teraz najlepsza do expa nerf plx
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-14, 15:22   #272
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Tak plujcie jadem na rycerzy, profesję upośledzoną w szybkość bo ma tylko odes, profesję upośledzoną bo do wszystkiego musi podejść żeby uderzyć, profesję upośledzoną jako dmg dealer bo takiego Praojca chociażby 4fun sam (po upie) nie zabije :<
Plujcie jadem bo Dunedain wastuje na Górskich Trollach (chyba najnudniejszy exp w Altaronach) talary które zarobił na Rekinach przed upem, i pewnie za chwilę mu się skończą i nie przekroczy 300k/h bez bonusu na Kościanych Smokach :<
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-14, 15:28   #273
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

@up
Na kościanych podobno robi 820k/h. Ja nie wiem jak on to robi, bo ja ledwo 500 z bonusem, a po 7 kościanych na siebie ściągam ;s
Na kodach gra na bank!
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-14, 15:32   #274
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Tak plujcie jadem na rycerzy, profesję upośledzoną w szybkość bo ma tylko odes, profesję upośledzoną bo do wszystkiego musi podejść żeby uderzyć, profesję upośledzoną jako dmg dealer bo takiego Praojca chociażby 4fun sam (po upie) nie zabije :<
Plujcie jadem bo Dunedain wastuje na Górskich Trollach (chyba najnudniejszy exp w Altaronach) talary które zarobił na Rekinach przed upem, i pewnie za chwilę mu się skończą i nie przekroczy 300k/h bez bonusu na Kościanych Smokach :<
Ostatnio mowiliscie,ze kazdy ma swoja role do spelnienia,a rycerz duchowny 1h jest blokerem i zadaje maly dmg,a teraz jak ktos pokazal,ze robi 1kk/h to mowicie,ze plujemy jadem.
Wastuje czy nie robi za dużo,a krytyki zadawane przez TANKA na poziomie 2k to juz w ogole nie wspomne.

@Ps.solo tez nie zabije praojca na 210 lv :P.(tylko informuje dla porownania,bo za chwile ktos mi zarzuci,ze placze :P)
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-14, 15:39   #275
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Ostatnio mowiliscie,ze kazdy ma swoja role do spelnienia,a rycerz duchowny 1h jest blokerem i zadaje maly dmg,a teraz jak ktos pokazal,ze robi 1kk/h to mowicie,ze plujemy jadem.
Wastuje czy nie robi za dużo,a krytyki zadawane przez TANKA na poziomie 2k to juz w ogole nie wspomne.

@Ps.solo tez nie zabije praojca na 210 lv :P.(tylko informuje dla porownania,bo za chwile ktos mi zarzuci,ze placze :P)
Ale on jest 2h, więc takie hity są "dozwolone".
Wiem, że nie płaczesz bo należysz do "normalnych" graczy i nie wyglądasz tak:

i nie siedzisz 24h/7 przy Altaronach ^^

@Edit
Fakt, że mimo update'a jesteś lepszym blokerem na lodowych ode mnie bo masz tapena a z takim Ymirsonem możesz przecież biegać w taki sposób że Ciebie nawet nie dotknie, a reszta teamu go bije :>

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 25-05-14 o 16:38
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-14, 20:29   #276
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

I to jest moim zdaniem największy minus tej aktualizacji. Co z tego, że rycerz ma zmniejszone dmg od żywiołów? Co z tego, że ma więcej życia skoro nie jest w stanie się wyleczyć i trzeba wastować na niego uhy. A taki palek z tapena wystoi, wyleczy się i nie ma spamu uhów co czyni go dużo bardziej atrakcyjnym blokerem.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-14, 21:59   #277
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie



i tak oto jako ostatni opuszczam czeluści klasztoru... jednak wrócimy położyć kres ciemnym mocą!

Ostatnio edytowane przez Ezreal ; 27-05-14 o 16:50
Ezreal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-14, 08:45   #278
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Chłopcy, administracja już pracuje nad tym by zrobić z mojego woja gówno, spokojnie
"Naprawimy to w następnej aktualizacji."

Tak jak powiedział hordan na górskich zysku niema + administracja chyba już wczoraj mieszała coś z lotem.

Woja zniszczyli, ten resp pozwala mi zrobić więcej k/h. Jak wcześniej ja płakałem ze mi woja zjebali, to był flam, że płacze ( w tym momencie pozdrawiam łuczników).

Tak Ele gram na haxach, podam CI w grze zrobisz dodatkowe 500 expa na koscianych (kiedy mówiłem, że robię 800 na koscianych? xd)

Porównajcie co teraz robi woj ele-alchem...

Jeśli coś zmienią w moim wojowniku, to tym razem kończę grę <czekam na flam,że płacze, że jak>. Admini za punkt honoru wzięła sobie zrobienie z woja gówna. I do hu*.. ja nie jestem tankiem tylko 2h, ale moje subki, są pod typowego tanka.

Dla mnie to koniec tematu.
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-14, 09:07   #279
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Dunedain, drop jest teraz dynamiczny.. tzn. każdego ranka po restarcie ustawia się losowa wartość dropa, raz może być ładnie raz lipa, ostatnio chyba cały czas lipa :P
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-14, 09:44   #280
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Ja wprowadziłem w błąd ele ,gadaliśmy przedwczoraj i akurat pisałem mu ,że kozacki exp robisz. Myślałem o górskich napisałem o kościanych:)
Ezreal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin