Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-01-13, 16:14   #11
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał Śliski Zobacz post

2) Zabicie bossa z losowej z 5 czy 6 lokacji (już trzeba biegać, gdy dwie inne profesje mają STAŁY cel)
Tylko zwiadek ma stały cel. U magów mam w kanałach 5 pokoi, to do którego pokoju musze zajrzeć jest określane losowo.
Rian jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 16:22   #12
wiernyPolsce
 
Avatar wiernyPolsce
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 2
Domyślnie

Hmm, po prostu dzienne dla woja są nieco przesunięte lvlowo, weźcie pod uwagę sam fakt że początkowe expienie przychodzi wojom łatwiej niż łucznikom i już w ogóle magom... ciężko te plany robić ale takie już życie woja ;) no i nie całe życie się kręci wokół dziennych, przecież jest tyle misji zwykłych z którymi rycki mają łatwiej niż inne profesje, ludzie bądźmy sprawiedliwi..
wiernyPolsce jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 17:30   #13
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Wiesz, może mag i zwiadowca mają utrudnione expienie powiedzmy do 20/25 poziomu. Gdzie expi 25 lvl wojownik? A gdzie expi 25 lvl mag? A które potworki są lepsze? No właśnie. A 25 lvl wojownik raczej planów nie zdobedzie.
Rian jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 18:24   #14
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
Wiesz, może mag i zwiadowca mają utrudnione expienie powiedzmy do 20/25 poziomu. Gdzie expi 25 lvl wojownik? A gdzie expi 25 lvl mag? A które potworki są lepsze? No właśnie. A 25 lvl wojownik raczej planów nie zdobedzie.
Mają utrudnione expienie ? Ekhm co gdzie jak i kiedy ?
Teraz mag biega sobie z nowicjuszką, która nie pobiera many. Zwiad bierze włócznie i biega po czerwiach zdobywając i doświadczenie i skille.
Teoretycznie rycerze też nie muszą skillować, więc ostatecznie wszystkie 3 klasy mają taki sam start. Oczywiście sprawa zmienia obrót jeżeli rycek poświęci czas na skillowanie, wtedy rzecz jasna że będzie on szybciej zdobywał expa, ale przez ten czas gdy on (rycek) będzie zdobywał skille, mag lub zwiad nadrobi poziomami.

No gdzie expi 25 wojownik, a gdzie 25 mag/zwiad ?
Na takim poziomie to wszyscy (solo) karają: krasnale, czerwie, raindar, cyklopy, kamienne golemy.

@topic
Zgodzić się muszę, że misja z planami w gildii rycków jest trochę przesadzona, ale też nie na tyle, żeby uniemożliwić ich zrobienia.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 19:51   #15
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

[QUOTE=tomakeo;52872]Mają utrudnione expienie ? Ekhm co gdzie jak i kiedy ?
Teraz mag biega sobie z nowicjuszką, która nie pobiera many. Zwiad bierze włócznie i biega po czerwiach zdobywając i doświadczenie i skille.


Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
Wiesz, może mag i zwiadowca mają utrudnione expienie powiedzmy do 20/25 poziomu. Gdzie expi 25 lvl wojownik? A gdzie expi 25 lvl mag? A które potworki są lepsze? No właśnie. A 25 lvl wojownik raczej planów nie zdobedzie.
Pogrubienie made by ja. Zwiadem nie grałem, nie wypowiem się ale:
-gadałem dziś na czacie z magiem który ponoć na takim poziomie expił na oficerach, a o wojowniku 25 lvl który expi na oficerach nawet nie słyszałem, poradnik daarka, co prawda archiwalny, zaleca od 45lvla
-o 25lvlach na czerwiach nie słyszałem, jeszcze boty servera nie opanowały :D
-widziałem kiedyś wojownika, lvl coś koło 25, expiącego na cyklopach. Powiem że lały go dość mocno

Ogólnie wydaje mi się, że owo może rozwiązuje problem (jeśli jakiś był).


Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post

@topic
Zgodzić się muszę, że misja z planami w gildii rycków jest trochę przesadzona, ale też nie na tyle, żeby uniemożliwić ich zrobienia.
Exp z daily jest równy, a trudność nierówna. W tym rzecz.
Rian jest nieaktywny  
Stare 26-01-13, 13:35   #16
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
-gadałem dziś na czacie z magiem który ponoć na takim poziomie expił na oficerach, a o wojowniku 25 lvl który expi na oficerach nawet nie słyszałem, poradnik daarka, co prawda archiwalny, zaleca od 45lvla
-o 25lvlach na czerwiach nie słyszałem, jeszcze boty servera nie opanowały :D
-widziałem kiedyś wojownika, lvl coś koło 25, expiącego na cyklopach. Powiem że lały go dość mocno
1. I co z tego, że zwiad i mag może sobie na oficerów schodzić na takim poziomie ? Jeden błąd, mały lag i śpi. Jest ryzyko jest zabawa.
2. Na 25 poziomie na czerwiach można spokojnie zrobić 40k/h, dla porównania na raindar dojdzie do 60k, przy czym tracisz tam jakieś potki, musisz wracać po amu/suple
3. Na skillach 50/50 i w łuskowym secie to nie dziwne, że cyklopy biją.
Ja na 20 poziomie, 70/73 skillach, w płytowym secie +2 biegałem sobie jak chciałem na cyklopach.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 26-01-13, 13:49   #17
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
1. I co z tego, że zwiad i mag może sobie na oficerów schodzić na takim poziomie ? Jeden błąd, mały lag i śpi. Jest ryzyko jest zabawa.
2. Na 25 poziomie na czerwiach można spokojnie zrobić 40k/h, dla porównania na raindar dojdzie do 60k, przy czym tracisz tam jakieś potki, musisz wracać po amu/suple
3. Na skillach 50/50 i w łuskowym secie to nie dziwne, że cyklopy biją.
Ja na 20 poziomie, 70/73 skillach, w płytowym secie +2 biegałem sobie jak chciałem na cyklopach.
1. 25 zwiadowca ma problemy z samym wejściem na oficery. 2 oficery z combo za 160 i zwiadowca śpi (wiem, bo sam parę razy zasnąłem na wejściu).
2. Zwiadowca i mag na czerwiach chwilę poexpią i lecą do depo. Jak jest z ryckiem?
3. Znajomi bez najmniejszego problemu radzili sobie z cyklopami. Co więcej, na 30 poziomie rycerze 2h biegają na ankardyjskim respie wiwern, kiedy zwiadowca dalej boi się wejść na oficery :).

Co do zadań dziennych - przeliczcie sobie ilość czasu, jaką zabiera ich zrobienie i ilość kasy, którą dają, na ilość expa i zysk, jaki można wyciągnąć polując. U rycerza dzienne są jeszcze opłacalne, i zwiadowcy i maga? Niezbyt. ;)
To jest moim zdaniem spora wada.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 26-01-13, 17:49   #18
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post

Co do zadań dziennych - przeliczcie sobie ilość czasu, jaką zabiera ich zrobienie i ilość kasy, którą dają, na ilość expa i zysk, jaki można wyciągnąć polując. U rycerza dzienne są jeszcze opłacalne, i zwiadowcy i maga? Niezbyt. ;)
To jest moim zdaniem spora wada.
Ekhemn, nieopłalne?

W 5 min polecę do jakiegoś npca i dostane na moim poziomie 4-5k expa. Koszty? Zdarzają się, kiedy korzystam z karawany zamiast biegnąć .

W 10 min przelecę te 5 pokoi. Trafiają mi się Impy, Haubaki i Złe Oczy. Większość pada po 2-3 hitach z rózgi + olta tote. Koszty? Max 50 ładunków na szczury, jak ktoś sie uprze można przelecieć, ja wole biegnąc walić z rózgi. Na samym "bossie" dostaje marniutkie obrażenia, 2 tawisy i jestem zdrów. Wystarczy coś zjeść, nawet poty nie schodzą. Dostaje 550 md czyli wychodze na +, do tego 6k expa.

Ostatniego daily nie skomentuje, ponieważ nie mam SS.
Rian jest nieaktywny  
Stare 26-01-13, 19:48   #19
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
Ekhemn, nieopłalne?

W 5 min polecę do jakiegoś npca i dostane na moim poziomie 4-5k expa. Koszty? Zdarzają się, kiedy korzystam z karawany zamiast biegnąć .

W 10 min przelecę te 5 pokoi. Trafiają mi się Impy, Haubaki i Złe Oczy. Większość pada po 2-3 hitach z rózgi + olta tote. Koszty? Max 50 ładunków na szczury, jak ktoś sie uprze można przelecieć, ja wole biegnąc walić z rózgi. Na samym "bossie" dostaje marniutkie obrażenia, 2 tawisy i jestem zdrów. Wystarczy coś zjeść, nawet poty nie schodzą. Dostaje 550 md czyli wychodze na +, do tego 6k expa.

Ostatniego daily nie skomentuje, ponieważ nie mam SS.
Jest coś takiego jak koszt alternatywny. 15 minut łącznie? No nie wiem. Ale na cyklopach wyciągniesz 40k/h (12.5k/15 minut), a do tego zarobisz kilka k.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 26-01-13, 20:05   #20
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Zdarza się że zrobię szybciej, zresztą dzisiaj też ok 12 za obie misje. Pomijając fakt, że robiąc daily mam prawie 0 szansę na śmierć. Ale chyba zeszliśmy z tematu.
Rian jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin