Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-11-12, 15:09   #11
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
No, ale żeby nie był dostępny w sklepie. Alchemicy mieliby co robić
właśnie to chciałem napisać, jestem za takie potki robiło by się dość ciężko (ale łatwiej niż bomby) i dodawały by te 800 hp taa wtedy to miało by sens, wkońcu alchemicy oprócz bomb mieli by coś na eksport :)
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 04-11-12, 15:10   #12
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Zgadzam się z Agrim. Na świecie pvp załóżmy, że jesteś w trapie oddzielony od swoich uh'erów i co wtedy albo wrzócasz kostelnaar i mozesz sie potowac po 400 a i praktycznie graja same palki wiec nic ci to nie da albo nie wrzucasz i uhasz sie po 600. Mogłaby być jakaś jeśli juz opcja robienia ich przez alchemików, ale nie przesadzajmy, żeby 1 potek kosztował 1k, bo poty wyzdrowienia są już dosyć drogie
kanapa jest nieaktywny  
Stare 04-11-12, 16:57   #13
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Cytat:
Napisał kanapa Zobacz post
Zgadzam się z Agrim. Na świecie pvp załóżmy, że jesteś w trapie oddzielony od swoich uh'erów i co wtedy albo wrzócasz kostelnaar i mozesz sie potowac po 400
wrzucasz*
Właśnie to cały urok gry tankiem i głównym celem przeciwników jest oddzielenie go od reszty aby dało się go zabić, a to co tu tworzycie chyba ma na celu sprawienie żeby biegały same woje zamiast zwiadów. Dla mnie jest to dość logiczne, że postacie walczące wręcz mają więcej hp i słabiej się leczy, ale cóż może się mylę.

Skoro chcecie się leczyć więcej to ja poproszę więcej hp dla magów.
Didrika jest nieaktywny  
Stare 04-11-12, 20:51   #14
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

To w sumie można knajta usunąć, bo przecież palka i maga jak jest miedzy swoimi to tez nie złożysz jak ma uha. A oddzielić można każdego i tutaj bym się kłócił kto by dłużej oddzielony stał, a chyba o to tutaj chodzi.
kanapa jest nieaktywny  
Stare 04-11-12, 22:00   #15
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Niestety z przykrością stwierdzam, że większość wypowiadających się tutaj osób nie ma zielonego pojęcia o grze wysoko poziomowym knightem.
Każdy kto nim gra/grał ( na pvp ), wie że mimo pseudo ulepszeń po updacie, dalej jest to zdecydowanie najsłabsza postać zarówno w walce z potworami, jak i w walce z graczem.
Więc niby jakie są korzyści z grania nim?

Wystarczy 4 palków spamujących kpiro i już nie ma sie czym wyleczyć, jest to jedyna tak słabo lecząca się profesja. Na trapie też odpada, dobry switch target i to samo.
Bez UHów znajomych postać praktycznie nie istnieje. Taki pot byłby znacznym polepszeniem knighta, którego obecnie potrzeba.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 04-11-12, 22:36   #16
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

" Tak musi być rycerz to tank musi go leczyć ktoś inny ". - od kiedy 2 ręczny rycerz jest tankiem?

Leczenie powinno być adekwatne procentowo do ilości życia. Im więcej masz życia tym więcej tego życia przywracasz ale taki sam procent. Wtedy każdy byłby zadowolony.
Attax jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 05:24   #17
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Nie dawno był temat z nowym pomysłem na leczenie rycerzy - bandaże.
Było ich tam z 5/6 rodzajów i było proponowane by były możliwe do użycia od jakiegoś lvla, więc one mogły by dodawać jakiś % hp np. od 5% do 30%.
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 08:15   #18
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkadiasz Zobacz post
Nie dawno był temat z nowym pomysłem na leczenie rycerzy - bandaże.
Było ich tam z 5/6 rodzajów i było proponowane by były możliwe do użycia od jakiegoś lvla, więc one mogły by dodawać jakiś % hp np. od 5% do 30%.
Wiem bo sam to zaproponowałem
Attax jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 10:01   #19
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Ja pisałem w moich zmianach dla Profesji.
Dla rycerzy mogą być mikstury po 750 -800hp . Ale pisałem również drogie i tworzone jedynie przez alchemików . Miałem na myśli które czasami pomogą przeżyć.
A nie po to aby rycerz zabrał sobie ich 600 i się cieszył.
Jeżeli takie coś chcecie to liczcie się z ich ceną.
Bo jak tak po prostu mają ulepszyć knighta bo mu gorzej . To mi będzie lepiej z miksturami many po 700. A wtedy będzie problem zabić maga. Nie mówie już o takim 150+
Legolas jest nieaktywny  
Stare 05-11-12, 10:04   #20
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
Ja pisałem w moich zmianach dla Profesji.
Dla rycerzy mogą być mikstury po 750 -800hp . Ale pisałem również drogie i tworzone jedynie przez alchemików . Miałem na myśli które czasami pomogą przeżyć.
A nie po to aby rycerz zabrał sobie ich 600 i się cieszył.
Jeżeli takie coś chcecie to liczcie się z ich ceną.
Bo jak tak po prostu mają ulepszyć knighta bo mu gorzej . To mi będzie lepiej z miksturami many po 700. A wtedy będzie problem zabić maga. Nie mówie już o takim 150+
Ja biorę sobie 500 miksturek maga i leczę się po 900 - ciesze papę. Czemu rycerz musi wydać MILIARD na bp potionów. No i po co magowi i zwiadowcy aż takie leczenie skoro to postacie dystansowe.
Jak słyszę rycerz to w mojej głowie pojawia się obraz kogoś kto przez całą grę siedzi na wiwernach , oficerach i bagiennych smokach.
Administracja widzi co się dzieje z tym leczeniem więc na pewno jakiś pomysł już na ten problem mają.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 05-11-12 o 10:12
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin