Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-03-13, 09:22   #11
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Kavres
Nie zrozumiałeś mnie w ogóle i nadal nie pojmujesz. Masz po prostu schemat jakbyś się najarał i tyle. Bronie 2h mają o tyle lepszy atak bo osoba ich używająca dostaje także odpowiednio większe hity od mobów. Po za tym te różnice i tak są wg mnie na niekorzyść 2h. Bronią 1h w zadany cios używasz siły 1 ręki, w przypadku 2h obu rąk, 2h powinny mieć 1,5atk co odpowiednik 1h. Lecz może obecne różnice we wzorach twórców uwzględniają odpowiednią różnicę. Po za tym pojmujesz co się stanie jak zostanie powiększony atk broni 1h? Rycek 1h będzie uderzał za prawie tyle samo co ryc 2h a jednocześnie 1h będzie otrzymywał dużo mniejsze hity.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 09:51   #12
Kavres
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Ł3
Postów: 74
Domyślnie

Dobrze, może nie pojmuje tego i może jestem zjarany, ale moje zdanie jest takie jak napisałem w pierwszym poście i nie zmienie go bo śmieszne to dla mnie się robi, że najlepsza broń 1h ma tyle samo ataku co broń 2h na 40 poziomie ...


btw. Zmieniam skilla bo jak mam mieć 47 ataku to wole tyle mieć na 40 poziomie ...
Kavres jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 10:52   #13
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Nie przychodź za x dni, aby płakać, że "ale 2h tyle obrywam, mam tyle obrony, co 1h na 20 lvlu. ;((((((((".
Wicked jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 11:17   #14
Kavres
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Ł3
Postów: 74
Domyślnie

Hahaha dobre z tą bitewną tarczą :) ma ktoś ją w tej grze? jak tak to za ile sprzeda ... więc Keal ale najlepszą tarczą dla mnie jest Smocza tarcza :) (80 def.)

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Nie przychodź za x dni, aby płakać, że "ale 2h tyle obrywam, mam tyle obrony, co 1h na 20 lvlu. ;((((((((".


Nie będę musiał jak mi się znudzi 2h to mam skille w 1h :) więc nie musisz się o mnie martwić :)

I nie płaczę, a tylko dałem propozycję, ale tu jak zwykle wszystko i wszystkie propozycje są hejtowane :D przez "mONdre głowy" :)
Kavres jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 11:48   #15
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Ja tam mam taka tarcze i znam jeszcze 20 innych osób które też ją mają.
A co do broni to różnica musi być i moim zdaniem jest odpowiednia a woj wcale nie jest taki słaby jak to niektórzy twierdzą.

@Eletrix
Bo widzisz na tarczę może przypadać maksymalnie 2 uderzenia na turę + 1 uderzenie na pancerz, reszta po prostu się przebija jak w masło.
Total jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 11:48   #16
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kavres Zobacz post
Hahaha dobre z tą bitewną tarczą :) ma ktoś ją w tej grze? jak tak to za ile sprzeda ... więc Keal ale najlepszą tarczą dla mnie jest Smocza tarcza :) (80 def.)

Nie tak dawno ktoś na pvp palił bitewne tarcze jedna za drugą. Kiedyś bodaj dropiły z demów, ale zostały wycofane i przypisane rokicie, może bękartowi. Pewnie z czasem gdy pojawią się jakieś nowe mobki, to będzie z nich dropiła bitewna.

Ja biegam ze smoczą tarczą +3 i nie narzekam.


Co do pomysłu to ja bym nawet dodał po 2-3 atk do każdej dwuręcznej.
Ale ale ... wtedy by trzeba zwiększyć jeszcze bardziej defa 1h, bo bądźmy szczerzy teraz ten "mega def 1h" jest zauważalny na: mniej niż 3 mobach malee na raz, mobach o typie ataku tylko malee.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 12:27   #17
Kavres
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Ł3
Postów: 74
Domyślnie

Cytat:
Napisał Total Zobacz post
Ja tam mam taka tarcze i znam jeszcze 20 innych osób które też ją mają.
A co do broni to różnica musi być i moim zdaniem jest odpowiednia a woj wcale nie jest taki słaby jak to niektórzy twierdzą.

@Eletrix
Bo widzisz na tarczę może przypadać maksymalnie 2 uderzenia na turę + 1 uderzenie na pancerz, reszta po prostu się przebija jak w masło.


A posiadasz takową tarczę na serwerze non-pvp czy na pvp? jeśli na non-pvp to odezwij się w grze to pogadamy na temat kupna tej tarczy :)
Kavres jest nieaktywny  
Stare 06-03-13, 13:33   #18
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Na non nikt chyba nie zdobył jeszcze bitewnej tarczy, na pvp są jedynie resztki z czasów, gdy wypadały z demonów. Zapewne jednak dodamy je wraz z nowymi potworami.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 18-03-13, 21:32   #19
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

Moim zdaniem Kav'Res niemasz się o co sprzeczać ponieważ jak sama definicja wskazuje, wojownik 2h trzyma broń w dwóch rękach jest ona cięższa a co za tym idzie daje większe pierd...
niemiałoby to sensu gdyby bronie 1h i 2h miałyby zbliżoną liczbę ataku a wojownik 1h miałby dodatkowo tarcze, a więc nie prosperowałby wtedy podział na wojowników 1h i 2h.
Wojownik 2h ma swoje zalety i nie żałuje nawet trochę że go wybrałem i dobrze mi się nim gra bo można nim szybko poexpić,zarobić niegrając nim dużo w moim przypadku jest to 2,5h od 200 lvla wbijając 2mln expa na dzień co daje 80% lvla.
Pozdrawiam wszystkich.
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny  
Stare 19-03-13, 06:32   #20
Swatek22
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Co do pomysłu to ja bym nawet dodał po 2-3 atk do każdej dwuręcznej.
Ale ale ... wtedy by trzeba zwiększyć jeszcze bardziej defa 1h, bo bądźmy szczerzy teraz ten "mega def 1h" jest zauważalny na: mniej niż 3 mobach malee na raz, mobach o typie ataku tylko malee.
tu sie zgodze co do defa w 1h , powinien byc nieco wiekszy, skoro w ataku jest slapszy to w tankowaniu niech bedzie silniejszy
Swatek22 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin