Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-04-13, 16:59   #11
amindos
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

jeszcze niech skulla nie odpala tak jak bomba na upitke, panowie bądźmy realistami, jeżeli chcecie bomby które wrzucają parala to ja magiem chce runke paraliża, a nie że puszczając paraliż skulla odpalam za każdym razem, mniejszy obszar paraliżujecie-łatwiej kogoś połapać ponieważ 90% swoich nie dosięgniecie taką bombą. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem nowych bomb ale nie takich.
amindos jest nieaktywny  
Stare 17-04-13, 19:07   #12
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał amindos Zobacz post
jeszcze niech skulla nie odpala tak jak bomba na upitke, panowie bądźmy realistami, jeżeli chcecie bomby które wrzucają parala to ja magiem chce runke paraliża, a nie że puszczając paraliż skulla odpalam za każdym razem, mniejszy obszar paraliżujecie-łatwiej kogoś połapać ponieważ 90% swoich nie dosięgniecie taką bombą. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem nowych bomb ale nie takich.
Stary przeczytałem to co napisałeś chyba z 10 razy i nadal do końca nie wiem o co ci chodzi. :D Co do tych bomb to jak administracja zdecyduje się je wprowadzić to i tak pewnie zrobią to po swojemu. Ja podałem tylko takie przykłady jak to może mniej więcej wyglądać.
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 11:43   #13
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Jeszcze raz się powtórzę. Alchemik ma być od zarabiania!! Przeliteruje dla niekumatych od Z A R A B I A N I A ! ! Niech mu poszerzą tą możliwość, a nie robią z niego nowego króla pvp.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 12:09   #14
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

haha, dobre, to tak jak ja sie poskarżyć mogę że woj alchemik nic nie ma albo zwiad. Każda profesja jest 'poszkodowana' tak samo na expie. Ale polecam pozbieraćłapki z górkisch albo porobić sobie potki samemu, zobaczysz jak kasa leci :)
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 12:53   #15
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
haha, dobre, to tak jak ja sie poskarżyć mogę że woj alchemik nic nie ma albo zwiad. Każda profesja jest 'poszkodowana' tak samo na expie.
Hmm zanim będziesz się skarżyć porównaj sobie liczbę magów alchemików i wojowników alchemików. Zwiad alchemik może i nic nie ma, ale tak samo jest ze zwiadem elementalistą który też nic nie ma, dlatego nie ma różnicy w tym przypadku.

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Ale polecam pozbieraćłapki z górkisch albo porobić sobie potki samemu, zobaczysz jak kasa leci :)
Jeśli dam radę przez godzinę szukania składników i robienia mikstur zarobić ponad 100k to może faktycznie będzie to jakiś zarobek. Po co mam bawić się w mikstury skoro dużo więcej mogę zarobić podczas expienia. Co do zarabiania za pomocą nożyka to jest tylko kilka miejsc gdzie można trochę zarobić dodatkowo. Ja np jestem duchownym i nie opłaca mi się expić na górskich więc tam nie zarobie.

Cytat:
Napisał Tyrond Zobacz post
Jeszcze raz się powtórzę. Alchemik ma być od zarabiania!! Przeliteruje dla niekumatych od Z A R A B I A N I A ! !
Po co w grze w której zarabianie jest dziecinnie łatwe (bez względu na to kim grasz) robić profesję która ma tylko zarabiać? Poza tym może dla ciebie kasa jest najważniejsza, ale nie dla każdego.

Cytat:
Napisał Tyrond Zobacz post
Niech mu poszerzą tą możliwość, a nie robią z niego nowego króla pvp.
Jesteś kretynem czy tylko udajesz? Dla ciebie bomba która bije tyle co silna + np. zatruwa zrobi z alchemika króla pvp?
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 13:03   #16
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Narwashi Zobacz post
Hmm zanim będziesz się skarżyć porównaj sobie liczbę magów alchemików i wojowników alchemików. Zwiad alchemik może i nic nie ma, ale tak samo jest ze zwiadem elementalistą który też nic nie ma, dlatego nie ma różnicy w tym przypadku.
Jak to zwiad alchemik nic nie ma ? A kto sobie może robić bełty na expie ? A kto może sobie robić puginały ?
Wybierając alchemika, każdy jest świadomy tego, że nie jest to postać, która znacznie przyczyni się do wzrostu naszej siły. Alchemik, jak sama nazwa wskazuje, ma się zajmować alchemią, ale czy to oznacza, że ma tworzyć mega bomby ? Nie.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 13:16   #17
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Wybierając alchemika, każdy jest świadomy tego, że nie jest to postać, która znacznie przyczyni się do wzrostu naszej siły.
Jak niby nowy gracz który wybiera maga alchemika, ma być świadomy tego że ta profesja jest dużo słabsza od innych? Jakby przy tworzeniu postaci pojawiał się komunikat: "Uwaga nie wybieraj maga alchemika, dodaliśmy go do gry przez pomyłkę!" to co innego.

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Alchemik, jak sama nazwa wskazuje, ma się zajmować alchemią, ale czy to oznacza, że ma tworzyć mega bomby ? Nie.
Dokładnie, alchemik i bomba chemiczna? Przecież to w ogóle do siebie nie pasuje.
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 13:20   #18
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Narwashi Zobacz post
Jak niby nowy gracz który wybiera maga alchemika, ma być świadomy tego że ta profesja jest dużo słabsza od innych? Jakby przy tworzeniu postaci pojawiał się komunikat: "Uwaga nie wybieraj maga alchemika, dodaliśmy go do gry przez pomyłkę!" to co innego.
Jak ? Czytając poradniki. Nie po to ktoś się produkuje przy tworzeniu ich, żeby później chodzili płaczki i narzekali na ich dolę. Chyba każdy ma tę odrobinę rozumu i po przeczytaniu opisu subprofesji i wyciągnie szeroko idące wnioski na temat subki pod daną profesję postaci.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 13:29   #19
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Jak ? Czytając poradniki. Nie po to ktoś się produkuje przy tworzeniu ich, żeby później chodzili płaczki i narzekali na ich dolę. Chyba każdy ma tę odrobinę rozumu i po przeczytaniu opisu subprofesji i wyciągnie szeroko idące wnioski na temat subki pod daną profesję postaci.
Nie każdy jest tak hmm.. nierozgarnięty żeby zaczynać grę od przeczytania poradnika, dla mnie takie coś to zepsucie sobie zabawy.
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 18-04-13, 13:45   #20
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
Pomysl dobry , a Wy brudasy w dupie byliscie i gowno widzieliscie

Signed , wprowadzac , HiPoKryTy zasrane , w cudzym oku drzazge zobacza ,a w swoim belki nie widza...
Ej bo zaraz założysz łańcuch i zaczniesz rapować BONUS AGD RTV feat. PKO.

@topic
No jak ktoś nie chce czytać poradników i później płakać, no to cóż, nie moja brocha.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin