Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-08-13, 21:49   #11
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Zwiększcie kilkanaście razy ilość wymaganego doświadczenia na poziom powyżej 300 i się skończy wbijanie poziomów. Będzie trudniej wbić lvl i o to właśnie chodzi. Mocniejsze potwory mają sens tylko jeśli gracz nie będzie mógł ich solować jak wbije dodatkowe poziomy.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:05   #12
Demon Hunter
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 25
Domyślnie

Przywróccie dawne nutki i sd dla maga i będzie pompa.
Demon Hunter jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:11   #13
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
tak tylko te palki mają już 200 lvl. Zrób sobie palka na 45 lvlu i idz na smoki. Powodzenia. 30 minut z maga to max, a strzały w lootbagu podstawa.

Nie zmenijszać xa z mobów tylko exp potrzebny na lvl. Każdy na tym ucierpi bo wam spadną lvle w dół do nowego kalkulatora a nowi nie ucierpią bo będzie miał tak każdy.
w poprzednim poście napisałem dlaczego to nie będzie dobre rozwiązanie..
PN
cewix jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:17   #14
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Zrozumcie wreszcie że czy wbijasz z 50 na 51 czy z 50125515 na 50125516 dostajesz taka sama ilość hp itp. Czy aż tak bardzo drażnią was te cyferki, które widnieją na czacie? Najlepiej usunąć poziomy i niech nikt nie widzi kto jaki ma lvl skończy się wyścig szczurów. Jak ktoś gra 15 h dziennie to jaki ma mieć lvl ? Piąty?

Zrobiłbym to w ten sposób.

Usunąć poziomy *
(widzi je tylko gracz)

Dać nowe dobre stroje za osiągnięcia : poziomy 50,100,150,200,250 itp
-''- za umiejętności : dist 70,100,115 itp
-''- za wykonanie zadań : np 500 dziennych misji itp.

Na tej podstawie by sie ludzie wzorowali kto jaki ma mniej więcej lvl. Bo normalnie teraz to bitwa o te cyferki, że blady kriss. Przez te liczby gra traci cały sens, ludzie tylko non stop o tym mówią i tylko na tym się skupiają. A chyba nie o to chodzi w tej grze? Wtedy jest sens wypraw, skillowania itp bo masz nowy unikatowy strój.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 26-08-13 o 22:31
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:23   #15
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Jak sadzisz Attax. Trudniej by bylo mi Cie zabic na 10 czy 200 lvl? Nie rozumiesz jednego. Ze w pvp ta gra nie ma sensu. Bo jest albo za malo fragow albo za malo lvl leci lub za szybko sie to wszystko odrabia. Jak kiedys bedziesz chcial sie bic to zrozumiesz o co chodzi o czego sie tak wiele osob z PVP domaga...
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:24   #16
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

Chociaż nie przymaniaczyłem w altaron i nie jestem tutaj zbyt długo. W sumie teraz loguje raz na kilka dni zobaczyc co tam słychać co u niektórych ludzi. I mojego punktu widzenia, altaron jest nudny, serio, wszędzie tylko rozmowa o expieniu, exp, exp, na początku mojej przygody więcej mówiło się o wojnie i questach. Teraz tylko lvl się liczy :/. A administracja mam wrażenie, że kładzie na to wszystko jajka :P
Brakuje tak jak w/w dużych questów. W innych rzeczach ciężko mi się wypowiedzieć bo grałem tylko rycem 2h ale tutaj też jedna sprawa która jest irytująca. Rotacja najlepszych subprofesji, raz nekro najlepszy, pozniej elementalista, kiedy będzie w końcu jakiś balans konkretny ? Czytam na forum wiele propozycji graczy które hmm myślę by się sprawdziły no ale cóż ...
Kagrenak jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:27   #17
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

1. 4h trwa doba w altaronie, dlatego pewnie co tyle czasu można je robić. Lepiej by było gdyby można by je robić co 24h normalnego czasu, zawsze trochę ciężej.
2. To tak, wielkie tak, ale po zbalansowaniu wszystkich profek.
3. Wg. mnie należy albo zwiększyć ich hp, albo zmniejszyć ich exp, przy czym na nowo ustalić exp potrzebny na poziom.
4. Większe straty lvla? OK, ale mniejsze straty skilli i mlvla.
5. Nie wyobrażam sobie jak ktoś nie mógłby wypić czegoś co ma w butelce... Czemu niby, bo ma taką silną grabę że nie wyleci?!? :p Prędzej byłbym za tym aby wprowadzono mana runki (only 4 mag). Przy nich już łatwiej wytłumaczyć dlaczego niektórzy nie mogliby ich używać.
6. Co z tego że rycek ma tyle hp, jak leczenie mają średnie (na niższych lvlach :p)... Gdyby nie było subprofek rycerzy by nie było. Jeśli chce ktoś mieć dobry exp/h niech bierze ekipe i idzie expić... tylko na czym? :o I już widać w czym problem. Expy są źle dopasowane do rozgrywki. Na wyższych lvlach aby mieć dobry exp/h powinno się zebrać ekipę, z którą możnaby taki exp uzyskać.

Takie jest moje zdanie.
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:31   #18
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

Dokładnie, to jest czego brakuje mi najbardziej - expienia w kilka osób ! To jest najbardziej odrzucający minus w tej grze, bo samemu można zawsze expić i to nieźle.
Kagrenak jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:36   #19
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Jak sadzisz Attax. Trudniej by bylo mi Cie zabic na 10 czy 200 lvl? Nie rozumiesz jednego. Ze w pvp ta gra nie ma sensu. Bo jest albo za malo fragow albo za malo lvl leci lub za szybko sie to wszystko odrabia. Jak kiedys bedziesz chcial sie bic to zrozumiesz o co chodzi o czego sie tak wiele osob z PVP domaga...
No ale chyba jak ktoś gra nie wiem po 8h dziennie jak w stoczni jakiejś. I wbija te poziomy to za brak życia realnego należy mu się jakiś profit w postaci "Moja postać jest silniejsza od Twojej" I co to da, że obnizycie każdemu lvl - wyjdzie na to samo, co to da że od tej chwili każdy będzie expić wolno ? Czemu ludzie, mojego pokroju albo cały serwer NON PVP ma cierpić z tego powodu, że jest paru takich na PVP co 100 wbija w tydzien ? Skoro mają czas i nie żal im życia to proszę bardzo.

Poza tym daj mi konkretne przykłady nazwy postaci, które szybko expią a razem zobaczymy ile Ci ludzie są online.

Nie piszcie, że lvl 200-201 wbija się w 2h lub też, że padnie taki Dark Shooter straci z 3kk expa i za 2h ma lvl odrobiony bo to nie prawda i jest to nierealne. Chyba, że robi po 1,7kk /h. Nie opierajmy się na "robią, wbijają itp itd" dajcie konkretne dowody, przykłady opierajmy się ogólnie na faktach.

Zmiana poszczególnych potworów ?

Przykład tam gdzie ja mam dobrze, mag ma kiepsko. Popsujemy mi expa to magowi ogolnie zablokujemy mozliwosc chodzenia czy o to wam chodzi bo ktos ma ten 280lvl przez 2 lata i chyba 4 miesiace od poczatku Altaronu?

Myślicie, że to takie proste "AAA tutaj dodajmy 2k zycia tu odejmnijmy 400 expa, i niech mocniej bije z łapy" to zmieni całkowicie rozgrywke, doszłoby do tego ze lvl wbija sie w 10h expiac. Padamy i tracimy 3 lvle czyli 30h kto by w to grał?

Ostatnio edytowane przez Attax ; 26-08-13 o 22:45
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:44   #20
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Attax przytocze Ci tibie bo na podstawie jej jest stworzony altaron i zawsze bedzie. Tam expilo sie wolno i nikt nie plakal dopiero jak zaczeli glupiec z yalahar itp. to level lecial jak poyebany... Tam zobacz ile ludzi w to gralo i jaka byla chec grania tam. Tu nie ma questow,taskow a ciaglym expem mozna sie juz "zesrac"... tutaj zrobiac przeszlosc i mechaniczna rezydencje + oboz abitow mozna powiedziec,ze skonczylismy gre. A tlumaczenie,ze to tibijskie i to glupie jest jakis popieprzone za przeproszeniem. Na pewno gdyby byly tutaj addony o wiele wiecej osob by siedzialo np. na inkwizytorach po materialy i inne duperele zeby to sprzedawac lub robic sobie samemu outfit taki ktorego nie ma nikt inny. Bossy jak juz mowilem tez tibijskie a jednak przeszlo i sprawdzily sie tak samo dobrze jak w tibii. Kazdy chce na nie chodzic a nie kazdy moze i to jest ten +. Bo ludzie wbijaja lvl po to zeby potem mogli na nie isc to samo z outfitami. Gra narazie stoi w miejscu. Nie ma nowych zadan ktore byly by dluzsze do zrobienia niz 1 dzien...

I sprawa jeszcze bossow. Uwazam,ze bossy typo boruta i pare tych mocniejszych powinny respic sie rzadziej tak zeby przedmioty ktore w sobie maja byly naprawde rarami a nie za pol roku itemami lezacymi aby w depo czy domku.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin