Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-07-13, 16:22   #11
Gargulec21
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Koszalin
Postów: 1
Domyślnie

ATTAX to czy taka praca jest zbyt pracochłonna decyduje o tym administracja serwera oraz programista/grafik ten który się tym zajmuje.
Wiesz co tworzy nie powtarzalny klimat w grach? Właśnie to że jest wiele rzeczy nie potrzebnych, ale które mieć możemy. Bo w grze tego typu chcemy poczuć przedewszystkim swobodę a nie nacisk ,,rób to i tamto" . Osobiście uwielbiam robić zbędne questy na zbędne przedmioty. Tak robiłem Real Tibii tak robiłem na DB Moon Ots który już nie istnieje i tak będę robić tutaj. Nie chodzi już to o ideę samego miecza, ale o całokształt. Jeśli chciałbym by wszystko było potrzebne, to po co gram w grę typu sandbox i to przez neta? To lepiej kupić sobie singleplayerową grę z liniową fabułą.
Gargulec21 jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 17:01   #12
Karman
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1
Domyślnie

Zgadzam się z tym co napisałeś Attax, że szkoda czasu na ozdobę, ale nie koniecznie musi to być miecz do zabrania, może to być nagroda w postaci doświadczenia, albo coś w tym stylu. Chodzi mi o rozbudowanie klimatu gry, że to co jest napisane w księgach ma rację bytu i są tego ślady. Rozbudowanie tajemnic Licoru i dodanie ciekawostek, głównie o to mi chodzi, bo bądź co bądź, profesja stałego wyspiarza jest w grze, i są też chętni, którzy zostają na tych wyspach. Wiem że twórcy są zajęci głównym światem ale to tylko pomysł, który jednym może sięspodobać a drugim nie i bardzo dobrze to rozumie ;)
Karman jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 17:40   #13
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karman Zobacz post
Zgadzam się z tym co napisałeś Attax, że szkoda czasu na ozdobę, ale nie koniecznie musi to być miecz do zabrania, może to być nagroda w postaci doświadczenia, albo coś w tym stylu. Chodzi mi o rozbudowanie klimatu gry, że to co jest napisane w księgach ma rację bytu i są tego ślady. Rozbudowanie tajemnic Licoru i dodanie ciekawostek, głównie o to mi chodzi, bo bądź co bądź, profesja stałego wyspiarza jest w grze, i są też chętni, którzy zostają na tych wyspach. Wiem że twórcy są zajęci głównym światem ale to tylko pomysł, który jednym może sięspodobać a drugim nie i bardzo dobrze to rozumie ;)
Przecież macie nowe wyzwania.

Doszły Bossy
Doszedł Hotel
Doszły nowe przedmioty

To jest tylko Licor.

Cytat:
Napisał Gargulec21 Zobacz post
ATTAX to czy taka praca jest zbyt pracochłonna decyduje o tym administracja serwera oraz programista/grafik ten który się tym zajmuje.
Wiesz co tworzy nie powtarzalny klimat w grach? Właśnie to że jest wiele rzeczy nie potrzebnych, ale które mieć możemy. Bo w grze tego typu chcemy poczuć przedewszystkim swobodę a nie nacisk ,,rób to i tamto" . Osobiście uwielbiam robić zbędne questy na zbędne przedmioty. Tak robiłem Real Tibii tak robiłem na DB Moon Ots który już nie istnieje i tak będę robić tutaj. Nie chodzi już to o ideę samego miecza, ale o całokształt. Jeśli chciałbym by wszystko było potrzebne, to po co gram w grę typu sandbox i to przez neta? To lepiej kupić sobie singleplayerową grę z liniową fabułą.

Jak widać Molan wbil ten 100+ i tak pewnie nie zdobył wszystkiego na Licorze. Przekalkuluj sobie to tak, co zrobić nowy quest w Królestwie (main) gdzie jakieś 200 graczy go wykona. Czy zrobić zadanie, na Licorze dla 10 Licorstayerów? To, że zostaliście na wyspach, to wasza sprawa. Sam mam licorstayera wbilem z 30 lvl około i przestałem tam grac - nudno jest samemu. Profesja "Stałego Wyspiarza" jest aby podkreślić, że nie bierzesz udziału w wojnie z Abitańczykami i chcesz wieść spokojne życie na wyspach Licoru.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 31-07-13 o 17:49
Attax jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 17:57   #14
Gargulec21
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Koszalin
Postów: 1
Domyślnie

Ja sam nie mam Licorstayera, masz rację w sumie nie przemyślałem że to mały Ots i na rooku dużo osób nie gra..Zwracam honor.
Gargulec21 jest nieaktywny  
Stare 31-07-13, 22:04   #15
Karman
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1
Domyślnie

Rozumie, że moderatorzy stawiają nacisk na maina to normalne, ale wciąż jest jedna wyspa nieskończona a już sami zdecydują, czy mój pomysł jest do kosza, czy warty wykorzystania w grze. Jakby nie patrzyć to jest gra RPG osadzona w klimacie wojowników, fikcyjnych stworów i tajemnic, a po przeczytaniu "Meszurjanu" przed moimi oczami stanął obraz jaskini a w niej ruina, pełno umarlaków i boss pilnujący miecza po wsze czasy.
Karman jest nieaktywny  
Stare 01-08-13, 07:26   #16
Molan
 
Avatar Molan
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 38
Domyślnie

Słuchajcie, ale dlaczego nikt nie powiedział Mawganowi, że takie właśnie miejsce znajduje się na Archipelagu Licor od samego początku jego istnienia? Bo mam wrażenie, że Mawgan tego nie wie.. I że przypadkiem wymyślił to co już mamy w grze, lecz jest dobrze ukryte.

Cytat:
Napisał Karman Zobacz post
Dodać do gry, taką bardziej ciekawostkę, a dokładniej do Archipelagu Licor:
Dodać jaskinię, która prowadziła by w głąb góry aż do większej pieczary, gdzie znajdowały by się ruiny domu, a którym jest mowa w III tomie. Gdzieś koło tych ruin, albo wśród nich znajdowałaby się skała z wbitym w nią mieczem. Gdy gracz będzie chciał go wyciągnąć pojawi się komunikat np.: "Miecz ani drgnie. Ktoś musiał użyć naprawdę wielkiej siły, aby go wbić w tak twardą skałę"
To przecież niemal dokładny opis jaskini i ruin na wyspie Anan, gdzie właśnie można pokusić się o próbę zdobycia miecza Meszurjana.
:rolleyes:
Molan jest nieaktywny  
Stare 01-08-13, 07:34   #17
Karman
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1
Domyślnie

Aha. To sorki, nie wiedziałem, że już coś takiego jest w grze, bo jak wspomniałem na początku nie odkryłem jeszcze całego Licoru. A po przeczytaniu Meszurjanu po prostu takie coś mi zaświtało. Dobra. postaram to miejsce odnaleźć i dzięki za odpowiedź. Jeśli coś takiego już jest, w takim razie temat do zamknięcia :/
Karman jest nieaktywny  
Stare 01-08-13, 07:44   #18
Molan
 
Avatar Molan
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 38
Domyślnie

Na pewno nie masz za co sorrkować, bo miałeś fajny pomysł i myślę że ucieszy Cię fakt, że tak szybko został "zrealizowany" i od razu możesz lecieć na poszukiwanie przygody. Bardziej dziwią mnie natomiast całe dwie strony gadania o różnych pierdołach zanim się tego dowiedziałeś....
:confused:
Molan jest nieaktywny  
Stare 01-08-13, 07:52   #19
Karman
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1
Domyślnie

to jest to miejsce gdzie jest forteca niedaleko góry z 3 miśkami?
Karman jest nieaktywny  
Stare 01-08-13, 08:00   #20
Gargulec21
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Koszalin
Postów: 1
Domyślnie

Molan jak było, gdzieś wyżej napisane mało osób gra na rooku więc mało kto wie o takich rzeczach ;).
Gargulec21 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin