Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-06-12, 17:13   #11
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
reszta graczy nie może pomoc bo nie wiadomo czyj to noob char .
Wierz mi na słowo,że byli tacy którzy próbowali zabijać nasze noobhary,ale już nie grają ;)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 02-06-12, 18:41   #12
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
Bet ale wiesz że np magów ja wyexpiam ? tak nie do jakiegoś klanu ale po prostu aby byli moimi druhami no i tak jeżeli ktoś aktywnie by ze mną grał to szybko wbije lvl bo dużo wiem. :D Aktualnie aktywni uczniowie to Alfredzik i Rozetti no właśnie może ktoś to zapamięta i dacie spokojnie im pograć hmm w sumie nawet jak ktoś padnie to motywuje do nadrobienia i grania dalej ..
Wiem wiem, ale to są wyjątki :)
Cóż takie uroki pvp... Bez powodu nikt nie zostaje ubity... Wierzcie mi, przez całą moją kadencję nikt mnie nie utłukł bo nie miał za co... I mam nadzieję, że to się nie zmieni. Skoro ktoś komuś daje hunta to chyba jest w tym jakiś cel... Ważny lub nie, ale jakiś zawsze.
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 03-06-12, 09:33   #13
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Heh nie jestes pierwsza ofiarą czegos takiego mozesz do nas dolaczyc juz paru graczy tak zyskalismy zapewnimy ci pomoc wiec masz do wyboru dwie opcje
....czyli jak zrobić masówkę z masówki :D

Cytat:
I pytam się o co tu ku'*** chodzi
O to (jak Ci już to tłumaczyłem w grze) nikt nowy bez zasobu wiedzy jak i materialnego nie jest w stanie wbić 50lvl w 3 dni!.. Samo zwiedzanie tej obszernej mapy zajmuje bardzo dużo czasu,tym bardziej , że Altaron nastawiony jest na RPG a nie expienie.I wątpię, że zdążyłeś ją już zwiedzić swoim 10 łucznikiem, który jest twoją "drugą" postacią. Także wymówka "jestem chory i gram" jest mało wiarygodna ;p
Ale porozmawiam z graczem który Ci to zdobywanie doświadczenia finansuje(tak jak mi to napisałeś), jeżeli to potwierdzi to pomyślimy co będzie dalej :)

Nikogo bez powodu swoimi głównymi postaciami nie zabijamy,a w tym przypadku zabijanie szybko expiących się graczy jest czystą strategią ;)
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny  
Stare 04-06-12, 07:12   #14
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Haha no sadysta twoja strategia zabijania starch neutrali ktorzy chciali sobie pograc od nowa jest rewelacyjna tak dalej
crunchips jest nieaktywny  
Stare 04-06-12, 11:17   #15
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał crunchips Zobacz post
Heh nie jestes pierwsza ofiarą czegos takiego mozesz do nas dolaczyc juz paru graczy tak zyskalismy zapewnimy ci pomoc wiec masz do wyboru dwie opcje
1. Przestac grac w Alaron
2.dolaczyc do nas wbic lvl i zemscic sie
Oferta specjalna Zao: Kompleksowe porady w dziedzinie używania Bota.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin