Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się ten pomysł ?
Tak 30 69.77%
Nie 13 30.23%
Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-10-12, 13:49   #11
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
Ja mam taką małą modyfikacje: wymagany jeden materiał i szansa na zrobienie od 1-5 bandaży (zależne od zręczności)
brązowe i zielone materiały lecą w miarę często więc nawet by się to opłacało. Ale na przykład białe itd
trudno zdobyć
Hm fajnie ze w zależności od zręczności zaciekawiłeś mnie :)
Attax jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 14:08   #12
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Jakoś tego w ogóle nie widzę.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 14:14   #13
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Zapomniałeś*o jednym - cenach szmatek. Obecnie (na serwerze non-pvp) białe potrafią być*kupowane nawet za 1k / sztuka. Nie wyobrażam sobie kupowania jednego 'potka' za 3k, zaś zwiększenie ilości szmatek zmieniłoby znacznie trudność questów, do których są owe używane. Poza tym, uhy leczą, nie regenerują, to jest znaczna różnica.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 14:16   #14
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tyrond Zobacz post
Jakoś tego w ogóle nie widzę.
Widzisz bo grasz magiem który ma mało hp i leczy się tawisem (kosztem bodajże 20 many za 3/4 całego swojego życia.) Niestety Rycerze mają już tutaj problem ponieważ nie mogą w pełni korzystać z rozrywki gdyż dla nich wiąże się to z pójściem na respa z wieloma potionami przy czym na 1 potwora zużywają ZA DUŻĄ ich ilość. Gdyby bp najlepszych potionów kosztował 3k i każdy potion leczył by za 1500 instantowo to myślę że nie było by w ogólę tematu ale niestety tak nie jest więc usiłuje tutaj zaproponować rozwiązanie dla rycerzy. Trochę hiperbolizuje ale mniej więcej tak to wygląda.

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Zapomniałeś*o jednym - cenach szmatek. Obecnie (na serwerze non-pvp) białe potrafią być*kupowane nawet za 1k / sztuka. Nie wyobrażam sobie kupowania jednego potka za 3k, zaś zwiększenie ilości szmatek zmieniłoby znacznie trudność questów, do których są owe używane.
Felczyk już znalazł rozwiązanie na ten problem. Poza tym można białe szmatki dodać do innych potworów no ale jeżeli dla Ciebie ważniejsza jest TRUDNOŚĆ jakiegoś pobocznego zadanka niż przyjemność z gry rycerzem cóż pozostawię Cie z tym przemyśleniem i opinią innych ciekawe co 100 rycerzy by wolało z pewnością trudniejszą misje ! :rolleyes: Co nie panowie ?

Ostatnio edytowane przez Attax ; 13-10-12 o 14:26
Attax jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 14:24   #15
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie do końca znalazł. Białych materiałów jest na rynku zbyt mało już teraz, gdy są używane tylko do jednego questa (+/- 10 sztuk), wyobraź sobie co by się stało, jakby były podstawą do leczenia się dla łuczników i rycerzy, czyli stałyby się*używane masowo. Podobnie z innymi materiałami - lecą stanowczo zbyt rzadko tak je wykorzystywać.

Poza tym, od czasowej regeneracji mamy miksturki. W najbliższym update sprawimy, by stały się częściej używane, nie widzę więc sensu by dublować ten gotowy już pomysł. Idea z bandażami ciekawa, jednak całkiem oderwana od altarońskich realiów.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 14:30   #16
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Nie do końca znalazł. Białych materiałów jest na rynku zbyt mało już teraz, gdy są używane tylko do jednego questa (+/- 10 sztuk), wyobraź sobie co by się stało, jakby były podstawą do leczenia się dla łuczników i rycerzy, czyli stałyby się*używane masowo. Podobnie z innymi materiałami - lecą stanowczo zbyt rzadko tak je wykorzystywać.

Poza tym, od czasowej regeneracji mamy miksturki. W najbliższym update sprawimy, by stały się częściej używane, nie widzę więc sensu by dublować ten gotowy już pomysł. Idea z bandażami ciekawa, jednak całkiem oderwana od altarońskich realiów.
Daje wam na tacy rozwiązanie z leczeniem , + wykorzystanie jak do tej pory niepotrzebnych materiałów. Lecz jest to całkowicie oderwane od realiów Altaronu. No i nadal osoby z Administracji czytać nie potrafią ponieważ napisałem że skoro jest za mało można białe szmatki dodać do innych potworów np nekromantów vampirów , widziów czy obserwatorów.

W sumie trochę dziwie że z rycerzy tylko Felczyk się wypowiedział, a w sumie walczyłem w waszym tutaj interesie by grało wam się lepiej.
Attax jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 14:47   #17
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Przecież nie dajesz nowego rozwiązanie a dublujesz istniejące. Jak napisałam - istnieją już mikstury regeneracji, które po up, mam nadzieję, że zaczną być używane.

Nie twierdź, że ja czytać nie potrafię, skoro sam tej umiejętności nie opanowałeś. Pozwól, że zacytuję własną wypowiedź:

Cytat:
(...) zaś zwiększenie ilości szmatek zmieniłoby znacznie trudność questów, do których są owe używane.
Obecnie białe (i inne) szmatki są dość rzadkie i ze względu na ich wykorzystanie muszą takie pozostać.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 15:06   #18
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Attax Tobie się chyba nudzi nieźle, bo kiedy nie wejdę na forum to jest jakiś nowy pomysł. Nie mówię, że to źle:)
Były różne propozycje odnośnie metod leczenia rycerza, bo zawsze się coś tam nie podobało. Mi też ono nie odpowiada, ale jakoś nie umiem skonkretyzowac co bym zmieniła. Bo co dla rycerza mogło by być dobre, nie koniecznie mogło by się zgadzać z ogólnym sensem gry. Bandaze fajna sprawa, Felczyk ma fajny pomysł żeby to zależało od zręczności. W końcu by ktoś wykorzystywał te materiały, bo narazie to tylko białe na coś przydatne, a i tak lecą cholernie rzadko.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 21:00   #19
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Hmhm. Szczerze powiem, że może problemem tutaj nie jest leczenie woja a ilość jego ptk życia? Masz już 2k hapa i mimo, że stworki na których expisz nie zjadą Ci nawet 50% hapa a już jeden tawis, daje ci około 2% życia to bierasz jeszcze eq pod +25% max hapa i jesteś w czarnej du*ie. Szczerze jak dla mnie jest to przywalone, pomysł bandaży całkiem ciekawy, lecz ja widzę to całkiem inaczej. W setach zmienić bonus max hp na absorbowanie obrażeń przez zbroję. Jakby taki woj dostał każdego hita -15% to by było 30 razy lepiej niż +15% ogólnego hapa. Nie mówię, że % tego i tego z przeliczniku muszą być takie same, ale jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie. W końcu po co mi dużo droższa zbroja? żeby mieć 2 obrony więcej? uważajcie bo te 2 obrony wam coś da na lepszych potworach, uderzą z łapy moze 10 mniej... W końcu taka lepszy secik powinien dobrze blokować obrażenia, a nie dodawać nam żywotności. To czemu własnie nie mógłby mieć absorpcji na all dmg -x%?

Od razu mówię - czary magiczne też są absorbowane przez zbroję...
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 13-10-12, 21:23   #20
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karmelia Zobacz post
Jestem na nie. Moim zdaniem coś takiego jest w ogóle niepotrzebne w grze.
Każda profesja posiada wady i zalety, rycerz nie jest tu wyjątkiem. Jego zaletą jest umiejętność blokowania mocnych potworów dzięki dużej ilości hp. Wadą jest słabsze leczenie. Coś kosztem czegoś. Jeśli chcesz się lepiej leczyć to albo wybierz maga albo załatw sobie kogoś kto będzie ciebie leczył.
Rycerz 2h nie jest blokerem. "Załatw sobie kogoś kto będzie Cie leczył... Sorry ale czy jak ja biegałem zwiadem to potrzebowałem kogoś na górskich trollach aby latał i mnie uhał." Czemu rycerz ma być zależny od innych profesji a inne profesje bez rycerza też dają sobie rade?

Skoro Slythia jest na nie to może Trav i Prakt niech to przeanalizują w końcu to oni tworzą tą gre

Administracja może sprawić iż dotąd nieopłacalne expowiska takie jak np Wampirów, Widzów, Nekromantów , Pokutników , Widm i wiele innych mogą stać się bardzo opłacalne.

Poprawa gospodarki

Ostatnio edytowane przez Attax ; 13-10-12 o 22:00
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin