Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-11, 13:12   #111
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał zwariowany alkoholik
Powiem jedno, za czasów Securum były takie momenty gdzie zajmowali oni tereny. Ale wtedy nikt nie mógł wejść nawet na Cyklopy. Teraz kiedy oni zostali obaleni przez Plan B, role się zamieniły chodź w mniejszym stopniu. Widać bycie dominującym klanem do czegoś zobowiązuje
Tak zgadza się nie wpuszczaliśmy Collegium, Fallen Angels, Planu B, Grubych Jointów i wszystkich gildi, które były przeciwko nam, a z wami w sojuszu. Neutralnych ludzi nie ruszaliśmy, chyba jeśli był podejrzany o to że jest noob charem z waszych gildi. Nie ruszaliśmy graczy neutralnych, jeśli dalej masz zamiar trzymać się swojego zdania, niech wypowie się tu gracz, który był neutralny i został przez nas zabity.
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 13:16   #112
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Tak zgadza się nie wpuszczaliśmy Collegium, Fallen Angels, Planu B, Grubych Jointów i wszystkich gildi, które były przeciwko nam, a z wami w sojuszu. Neutralnych ludzi nie ruszaliśmy, chyba jeśli był podejrzany o to że jest noob charem z waszych gildi. Nie ruszaliśmy graczy neutralnych, jeśli dalej masz zamiar trzymać się swojego zdania, niech wypowie się tu gracz, który był neutralny i został przez nas zabity.
Na pewno by się ktoś znalazł. Pamiętasz może zabawy Gewandera (nie pamiętam jego nicku), kiedy zaczął on sobie zabijać ludzi na Bandytach? Albo Starego Bohatera co odstraszył wszystkich graczy, także na Bandytach, atakując ich? Myślę że to byli neutralni gracze ;)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 05-06-11 o 13:21
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 13:23   #113
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Jeśli nawet to robili w co bardzo wątpię, to zostaliby tak opierdoli przez Blooda że to poezja. Straszyć mogli, ale tylko wtedy gdy ktoś wwalał im się na respa.
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 13:25   #114
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Jeśli nawet to robili w co bardzo wątpię, to zostaliby tak opierdoli przez Blooda że to poezja. Straszyć mogli, ale tylko wtedy gdy ktoś wwalał im się na respa.
Możesz wątpić, ale faktycznie tak było. Siedziało wtedy 5 osób na terenie Bandytów, wparował Bohater i zaczął atakować ludzi puki nie wyszli, a skwitował to krótkim "muszę wbić level, wypad!". A zabawy Gwandera opisywać nie będę.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 13:30   #115
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Nie byłem przy tym, nie widziałem, nie uwierzę. Gwander miał takie odloty, ale Bohater niemożliwe.
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 13:45   #116
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Tak zgadza się nie wpuszczaliśmy Collegium, Fallen Angels, Planu B, Grubych Jointów i wszystkich gildi, które były przeciwko nam, a z wami w sojuszu. Neutralnych ludzi nie ruszaliśmy, chyba jeśli był podejrzany o to że jest noob charem z waszych gildi. Nie ruszaliśmy graczy neutralnych, jeśli dalej masz zamiar trzymać się swojego zdania, niech wypowie się tu gracz, który był neutralny i został przez nas zabity.

Typów z mojej neutralnej gildii wywalił kazan pod pretekstem 'jestes od eksterminatora'. A następnie razem z sebkiem wrocili zadowoleni pod dp (czyli nie chodziło nawet o spawn.)


I tak powstał czokapik.
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 13:50   #117
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

A czy widziałeś może że Kazan był wtedy w Securum? A Sebek Cię bił lub coś? Bo ja nic takiego nie widziałem.
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 14:02   #118
Nathaniel1991
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ostrów
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał apollo Zobacz post
a moze w ten sposob: wogole nie spotkales sie z planem b?
Hmm... wydaje mi się że jednak parę razy spotkałem się z graczami z planu b na respie i żaden nie robił problemów jak był liścik "zajęte".

Ale możesz być pewny ze jeśli spotkam się z PA z ich strony natychmiast się tym ze wszystkimi podzielę właśnie w tym temacie. Ale jakoś jestem spokojny póki co. Nie wiem może mam szczęście a może po prostu szacunek za szacunek?
Nathaniel1991 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 14:02   #119
Blonek
 
Avatar Blonek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
ebebebebebebebebe gówno a nie PA, PA to było za czasów securum, wpadło Ci 2 typów na expa i wypad lamusie a zaraz blonek z kumplami pedałami po matce cisnęli i groźby i puacz

Hahaha Blonek wjeżdżał na starą ??? weż człowieniu zmień dillera :) nigdy nie wjechałem na starą :) to TYLE :)
Blonek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 14:11   #120
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post

Tak? A kiedy to tak było że wy mieliście 25 lv'e a my 30 i nas zoraliście? Nie przypominam sobie tego. Wygraliście dopiero wtedy gdy Blood przestał grać, a nam skończyły się fragi. I podkreślam to WY mieliście wtedy większe lv'le od nas nie licząc Gwandera.
było.
wtedy kiedy blood, al'eremce i ktos tam jescze mieli juz hape odes. Wtedy bylismy tak zdesperowani, zalozylismy spectrum i juz od wtedy kiedy zaczelsimy pierwszą openke w ktorej byl remis a juz w nastepnych akcja bylo coraz lepiej. a blood gral jescze jak był plan b wiec nie mow ze po jego odejsciu zaczeliscie przegrywac, a odszedl bo odkad wbil rsa padal raz po razie zobacz na jego liste dedow kiedy przestal grac... ale on i tak lepiej ogarnial wszystkie akcje niz cala wasza gildia razem:) Nam tez sie skonczyly fragi wiec bilismy tylko rsow i sie posypaliscie...
a dodam jeszcze ze wlasnie podziwialismy jak al'eremce i fasol biegali na hape odes i robili znas sobie smiechy bo nie moglismy ich dogonic:DD wtedy od nas tylko waski mogl miec hape odes ale po co mu było? do expienia? nie, wiec nie kupowal :D

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Jeśli nawet to robili w co bardzo wątpię, to zostaliby tak opierdoli przez Blooda że to poezja. Straszyć mogli, ale tylko wtedy gdy ktoś wwalał im się na respa.
rejczel ;D

Ostatnio edytowane przez apollo ; 05-06-11 o 14:20
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin