Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-03-13, 15:12   #61
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rian Zobacz post
Ktoś napisał na wcześniejszej stronie że walnął za 1,2k z kpiro. Chyba pora osłabić jakiś czar... (w końcu Thali aka Slythii nie zależy bo expi z pugi :D)
Jedna wielka bzdura po raz któryś. Czy wy naprawdę*nie potraficie w ogóle czytać? Mam największy skill dysta w grze, najlepszy set, prawie 170 poziom i ani razu nie uderzyłam z kpiro za 1200, nawet w podatnego na fizyk czarnoksiężnika. Nigdy. Raz czy dwa uda się strzelić bełtem za 400, ale nigdy trzy razy pod rząd... To graniczy z cudem. Także apele 'zmniejszcie dmg' opierające się na bajkach są*kretynizmem.

Poza tym, kpiro to po prostu 3x bełt. To nie jest zwykły czar którego siłę można prosto modyfikować.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 15:38   #62
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Chyba nie dostrzegłaś lekkiej ironii, ale cóż...
Co do odes kpiro to nie znam wzoru, a istniała w moim spamerskim umyśle możliwość zwiększania o ileś % dmga z bełtu wystrzelonego podczas kpiro...

A teraz kolejne pytanie:czemu jesteś przeciwko wzmocnieniu/zmniejszeniu ceny puginałów, przecież grasz zwiadem nekro, a w razie czego powiesz że to graczy tak chcieli...

Ciekawy jestem jak wywalicie balans w następnym updacie, może nadejdą dni chwały maga duch albo wreszcie rycerza?

Ostatnio edytowane przez Rian ; 08-03-13 o 06:45
Rian jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 16:02   #63
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał neccoz Zobacz post
Zmniejszyli exp z wrl bo Teverix (zwiad duchowny!) expił na nich z odes kprio (!) i wynosił ogromny exp/h. Chcesz żeby tam tym serwerze po pół roku były 500lvle jak w Tibii? ._.
Napewno chodziło o Teverixa.

@topic
Usuńmy kpiro, usuńmy puginały.
Wam naprawdę nic nigdy nie pasi, jesteście jak Agri ;/
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 16:33   #64
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jedna wielka bzdura po raz któryś. Czy wy naprawdę*nie potraficie w ogóle czytać? Mam największy skill dysta w grze, najlepszy set, prawie 170 poziom i ani razu nie uderzyłam z kpiro za 1200, nawet w podatnego na fizyk czarnoksiężnika. Nigdy. Raz czy dwa uda się strzelić bełtem za 400, ale nigdy trzy razy pod rząd... To graniczy z cudem. Także apele 'zmniejszcie dmg' opierające się na bajkach są*kretynizmem.

Poza tym, kpiro to po prostu 3x bełt. To nie jest zwykły czar którego siłę można prosto modyfikować.
nie chce bata kręcić na zwiada ale się mylisz :D z odesa idzie wysrać więcej niż z pugi lecz jak napisałem "idzie"(rzadko się to udaje) zacytuje (dokładnie nie będe pisać) ale 460+390+430 w górskiego trola 1 odesem + jeszcze common za 310 do tego poszedł :P (dokładnie spamiętałem te liczby) co daje prawie 1.6k dmg o.0 dlatego pugi ssie takie moje zdanie (ale zdarza się też często że 1 odes zadaje w sumie 100dmg...)
naus jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 16:54   #65
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Kiaan, ja też wcisnąłem w coś kiedyś 3 hity za ponad 400 + common, ale udało mi się raz. Więcej, w czarnoksiężnika sieknąłem ponad 500 sztukę, ale też raz.

Średnia z pugi w tego nieszczęsnego monka z początku tematu to 750.
Pozwoliłem sobie podliczyć ile w monka w minutę trafia duch, a ile nekro.

Duch (strzelam, że te 100 bełtów poszło w ok.minutę)
14692

Nekro
22801

Wychodzi, że nekro łupie z puginałów 150% tego, co duchowny.

Tak czy siak, przychylam się raczej do opinii, że puginały powinny być tańsze (na tyle, by expiąc z nich wychodziło się na -, ale nie trafiło fortuny w 2 polowania). Podniósłbym za to cenę bełtów. 12k za półtora bp wzmocnionych? Zaskakująco mało.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 16:57   #66
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
nie chce bata kręcić na zwiada ale się mylisz :D z odesa idzie wysrać więcej niż z pugi lecz jak napisałem "idzie"(rzadko się to udaje) zacytuje (dokładnie nie będe pisać) ale 460+390+430 w górskiego trola 1 odesem + jeszcze common za 310 do tego poszedł :P (dokładnie spamiętałem te liczby) co daje prawie 1.6k dmg o.0 dlatego pugi ssie takie moje zdanie (ale zdarza się też często że 1 odes zadaje w sumie 100dmg...)
W teorii wszystko jest możliwe. Skoro udało mi się uderzyć bełtem za 500 to powinnam odesem bić za 1500! Jednak tak to nie działa, zaś 'raz mi wyszło' nie jest żadnym wyznacznikiem siły obrażeń. Puginały nie ssą, przecież sama ich używam. Jak napisałam x postów temu, widać różnicę*pomiędzy odesem a puginałami (testowane na demonie na oczach Eletrixa), no i bijąc z puginału możesz biegać. Poza tym, nowa cena nie jest kosmiczna, jak ktoś umie zarabiać to zbytnio jej nie odczuje.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 17:25   #67
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Co do biegania z puginałami - Altaron ma być grą drużynową, ale po co bloker skoro można biegać i zadawać większy dmg ?
Rian jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 18:27   #68
PrzemeQ
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Mam największy skill dysta w grze, n.
W takim razie jaki jest największy skill dysta w grze :) ?
PrzemeQ jest nieaktywny  
Stare 07-03-13, 22:16   #69
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

103 bez eq? Thali nie bij..
naus jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin