Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-02-13, 19:04   #11
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Moje hobby to jaranie zioła hahah !!! Dobra nie rób reklamy
to akurat pisał mój kolega zapomniałem usunąć a poza tym co to ma do Reklamy

voagar nie mam zamiaru robić reklamy mówiąc Rozreklamować chodziło mi raczej np po spamować na ots itp :)
__________________
Siadam Na Tronie Jak Król Bez Korony
leon jest nieaktywny  
Stare 19-02-13, 19:38   #12
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

Ostatnio widuję w telewizji reklamy pewnej gry "Riot Zone". Sprawdziłem co to. Straszne gówno, ale jednak tysiące ludzi w całej Polsce (może) postanowiło zobaczyć co to. Kto wie może komuś ta gra przypadła do gustu (nie mi) i zaczęła grać w to na dłuższą metę. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego, że oglądam Mrocznego Rycerza, a tu nagle reklama, a w niej "Dołącz do magicznego Królestwa Altaronu...". Na samym facebooku Altaron ma tylko nieco ponad 1000 kliknięć "Lubię to", lecz gdyby pojawiła by się taka reklama z pewnością przybyłoby graczy. Nie orientuję się ile mogła by taka reklama kosztować, ale to mogło by przyciągnąć graczy. Co prawda to co Bet powiedziała też jest słuszne, ale z kolei ile Altaron będzie dochodził do stanu perfekcji? Prawdopodobnie kiedy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, graczy grających tu od początku będą śladowe ilości. Dodatkowo słowo Tibia źle się kojarzy wielu osobom, a podobieństw jest wciąż wiele. Może to i dosyć desperackie posunięcie, ale pozwólcie graczom tworzyć grę. Wspólnie stwórzmy Altaron taki jaki sobie wyobrażamy. Jakiś gracz jest informatykiem? Umie programować? Niech administracja się z nim zapozna i pozwoli mu stworzyć projekt nowego respa. Osoby tworzące tą grę to nie roboty, a jest ich niezbyt wiele. Oni muszą spać, jeść i może czasami chcą też mieć chwilę tylko dla siebie. Stąd też przy okazji proszę o nie wypominanie administracji tego czego jeszcze nie zrobili, ale tego co my możemy zrobić dla gry.
Prenton jest nieaktywny  
Stare 19-02-13, 21:09   #13
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

"- Mogę Pomóc Też w Obsłudze Różnych Botów Do Gier MMORPG"
Twoja strona internetowa rozbawiła mnie do łez :D
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 20-02-13, 07:50   #14
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

czy to jest Temat o Mojej Stronie czy o Reklamie
__________________
Siadam Na Tronie Jak Król Bez Korony
leon jest nieaktywny  
Stare 20-02-13, 07:58   #15
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał leon Zobacz post
czy to jest Temat o Mojej Stronie czy o Reklamie
Raczej o Reklamie, ale Szkoda by Było Gdyby Reklamę Altaronu Robił Ktoś Kto Bardziej Zaszkodzi. :D
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 20-02-13, 08:54   #16
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karmelia Zobacz post
http://forum.tibia.com/forum/?subtopic=worldboards << Próbowałeś tutaj? :D Zawsze możesz napisać, że w Altaronie nie ma botów, spamu, za to jest dużo miejsc do zwiedzania, ciekawe questy do odkrycia i takie tam :P
dobre kłamstwo niech tak napisze ;)
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 20-02-13, 10:33   #17
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Raczej o Reklamie, ale Szkoda by Było Gdyby Reklamę Altaronu Robił Ktoś Kto Bardziej Zaszkodzi. :D
a czytać umiesz chyba napisałem (nie mam zamiaru robić reklamy mówiąc Rozreklamować chodziło mi raczej np po spamować na ots itp)
__________________
Siadam Na Tronie Jak Król Bez Korony
leon jest nieaktywny  
Stare 20-02-13, 10:39   #18
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

ja tam reklamuje Altaron na Twitch xD już kilka ludzi pytało się co to za gra ^^.
naus jest nieaktywny  
Stare 20-02-13, 11:11   #19
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał leon Zobacz post
a czytać umiesz chyba napisałem (nie mam zamiaru robić reklamy mówiąc Rozreklamować chodziło mi raczej np po spamować na ots itp)
Umiem Czytać.
Jak Będziesz Krzyczał Po Otsach, To Też Popełnisz Reklamę :(
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin