Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-11-11, 13:45   #1
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie Nowe mikstury.

Dziś podczas przeglądania mikstur i ekstraktów w naszej altarońskiej wiki wpadłem na pomysł aby wzbogacić co nieco ich ofertę ;).
Można by było wprowadzić np. możliwość wytwarzania większych mikstur many/leczenia, mogli by je wytwarzać wyłącznie alchemicy, oczywiście żeby było trudniej z jakiś trudno dostępnych składników(rodzai ekstraktów jest na tyle dużo że na pewno coś by się wybrało). Z racji że mikstury te były by ciężko dostępne nie były by wykorzystywane do codziennego expa, tylko wojny, jakieś nadzwyczaj trudne misje.
Zauważyłem że są jeszcze mikstury typu mikstura potęgi czy mikstura potyczek które zwiększają umiejętności(chyba na jakiś czas ;P), jednak nigdy w grze się z nimi nie spotkałem, przydały by się jakieś trudniejsze misje na zdobycie przepisów na nie, gra stała by się dużo ciekawsza.
__________________
Zasady miej w duszy, układy ich darem
ściany mają uszy w gadce, życie umiarem

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 21-07-13 o 15:55
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 25-11-11, 13:52   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Przecież są na nie przepisy, zarówno na mikstury potęgi, potyczek czy lepsze leczenia i many.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 25-11-11, 14:07   #3
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Przecież są na nie przepisy, zarówno na mikstury potęgi, potyczek czy lepsze leczenia i many.
Jeśli są to mój błąd, po prostu nigdy ich nie spotkałem :D
a co do mikstur leczenia/ many chodzi mi o wytarzanie lepszych od tych dostępnych u npc.
__________________
Zasady miej w duszy, układy ich darem
ściany mają uszy w gadce, życie umiarem
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 25-11-11, 15:54   #4
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Podpisuję się pod tym. Jak długo świat i cywilizacje istnieją, alchemicy, a później chemicy wytwarzali i wytwarzają koncentraty ze znanych im mikstur. Tutaj koncentrat mógłby być niedostępny u kupców, za to możliwy do wytworzenia i albo starczać na kilka (3/5/x? Zależne od poziomu alchemii?) użyć, albo też mieć silniejsze działanie. I może do tego jakieś skutki uboczne, np. zatrucie, czy czasowe obniżenie jakiejś umiejętności? Ciekawi mnie, kto co o tym myśli.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 25-11-11, 16:21   #5
Eresol
 
Avatar Eresol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Żywiec
Postów: 68
Domyślnie

Z takimi miksturami profesja alchemików zyskała by na wartości a nie tylko kostka i bomby
Eresol jest nieaktywny  
Stare 25-11-11, 16:21   #6
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Moim zdaniem przydały by się takie mikstury ,ale pod jednym warunkiem ,że wprowadzenie "nowych" mikstur napędzi jakoś gospodarke, żeby przepisy były naprawdę dobrze zaplanowane.
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 25-11-11, 17:26   #7
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

A co do kostki, skoro można w niej ulepszać bronie, można by było ulepszać amunicję np.
Strzały -> Wzmocnione strzały
Bełty -> Wzmocnione bełty

Wiem że w kostce można wytwarzać amunicję z gałęzi i w zależności od poziomu alchemii są to różne rodzaje amunicji. Łucznik może tworzyć strzały/bełty, jakby alchemicy mogli to później w jakiś sposób ulepszyć to na pewno ta profesja zyskała by jakieś dodatkowe plusy ;) ale to już trochę inny temat:p

Mogła by powstać jakaś mikstura magicznej tarczy, bo jak każdy wie o pierścienie ciężko, zwłaszcza na mniejszym poziomie. To na pewno ruszyło by gospodarkę.
__________________
Zasady miej w duszy, układy ich darem
ściany mają uszy w gadce, życie umiarem

Ostatnio edytowane przez Seku88 ; 25-11-11 o 17:32
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 25-11-11, 22:10   #8
Eresol
 
Avatar Eresol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Żywiec
Postów: 68
Domyślnie

I jeszcze mogli by w niej ulepszać zwoje na błogosławione zwoje ale przykładowo potrzeba by było 100 świętych symboli dla błogosławionego
Eresol jest nieaktywny  
Stare 25-11-11, 22:27   #9
Cvl122
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Dobrym pomyslem bylo by umieszczenie w nie ktorych potworkach przepisow na dana miksture ( np przepis na wytworzenie mikstury ktora dawala by magiczna tarcze wypadala by z jakiegos miniboss'a lub boss'a czarnoksieznika ). Oczywiscie wszytko zalezy od autorow ale wydaje mi sie ze taka opcja byla by dosc ciekawa, bo np nie kazdy mogl by wytwarzac te mikstury np ze wzgledu nie na regularny respawn boss'a.
Cvl122 jest nieaktywny  
Stare 27-11-11, 17:21   #10
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

Takie miksturki hehe no to było by dobre, ale ułatwiło by to grę. ;p
Coś za coś RPG or komercjalizacja, przyjaciele.
Na razie niech będzie jak jest abyśmy w przyszłości nie narzekali jak na Tibie;)
drazbeczka jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin