Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-12-21, 18:11   #11
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja rozumiem, że ktoś może sobie powiedzieć - A bo zwiadowca bije pojedynczo potwory więc musi mieć gorzej.
Ale czy bierzecie pod uwagę, że zwiadowca może bić silniejsze potwory również pojedynczo dużo szybciej niż wszystkie inne profesje?

Przykładem jest fakt, że 100 zwiadowca może na luzie bić hrimtury po jednym, nawet dwa i robić tam 1kk/h.
Osobiście już pierwszego dnia sezonowego pisałem, i zgłaszałem, że jest ten czar po prostu zbyt silny, nie ważne w jaki sposób go ruszycie, on nadal będzie potężny.
Wydaje mi sie że troche to wszystko naciągasz, nie żebym chciał bronić skradania sie bo w sytuacjach pvp jeśli to działa tak jak mówicie to rzeczywiście zbyt potężny spell, ale z tym kręcenie pg ekspa niczym mag z gfb przy solo targecie zwiadowcy to jakoś Ci nie wierze xD

Pamietam jak działał zwiadowca 2 lata temu, nie pamietam cyfr ale miał trudności z wykręcaniem połowy ekspa/h jaki robili magowie, a do rycerzy też było bardzo daleko.

Z tymi hrimturami to wydaje mi sie że mocno koloryzujesz, 100 lvl zwiadowca to może na Czerwone Smoki iść.

Tak poza tym to produkcja gfb powinna pochłaniać przynajmniej 30% many, chyba że manasy miały by być 30% droższe, wtedy 15% więcej powinny pochłaniać.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin