Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-07-14, 14:31   #11
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Podbijam! Zwłaszcza mi się podoba pomysł Adrondil'a i to chyba jedyny jego pomysł który mnie czymś zaskoczył... ale jest i jestem jak najbardziej na tak. Myślę, że rozwiązanie z wiaderkami nie będzie tibijskie. :) A też w pewnym sensie będzie to uatrakcyjnienie gry. :)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 08-07-14, 14:41   #12
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Jak już robimy Simsy to idźmy na całość! Dodajmy wymóg patroszenia ryby na miejscu nożykiem (oczywiście nożyk z jakiegoś zadania, żeby to za łatwo nie było), bo jeśli tego nie zrobimy to istnieje 40% szansy na zadławienie się postaci ością! Potem wymóg trzymania tej ryby w soli i lodzie (sól tylko z misji nekromantów, a śnieg tylko z krocza Ymirsona), bo jeśli nie to się rybsko zepsuje bardzo szybko. I im dłużej zwlekamy z usmażeniem ryby na ogniu tym mniejsze ona bonusy daje, a po 24 wirtualnych godzinach będzie ona dawać negatywne bonusy, a nie pozytywne!

@topic: A tak na serio, to samo łowienie jest przecież "zamulające". To że musimy się oderwać od klikania na wędkę raczej daje jakieś urozmaicenie od tego "zamulania". Chociaż nic by się nikomu nie stało jakby takie coś wprowadzić, więc jestem neutralny co do tego pomysłu.
Tron jest nieaktywny  
Stare 08-07-14, 14:55   #13
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Juz mniejsza z tym łatwiejszym łowieniem, pomyślcie o tych, którzy mają domki koło wody, jak na razie ich ogródki nie mają się zbyt ciekawie. Pomysł z wiaderkami popieram.
dawidees jest nieaktywny  
Stare 08-07-14, 15:18   #14
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Jestem jak najbardziej za obecnie łowie 30 min +10 minut poswiecam na posegregowanie tego..
sokoskiiii jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin