Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-05-11, 14:27   #11
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zembolx Zobacz post
Może 22 lvl to nie dużo ale z tego co zauważyłem, łucznicy na takim samym poziomie jak ja są w stanie iść na lepsze moby, ale moim zdaniem to nie zmienia faktu że powinni podnieść wzrost skilla łucznikom przynajmniej o połowe, bo rzeczywiście rośnie troche za wolno.
Zaś skille... jesli dist bedzie tak samo rosl jak czy tez obrona...to co Wy chcecie żeby blokerami na altaronie byli i łucznicy? Wojownicy są od blokowania, łucznicy od zabijania uciekając, tak już jest. Nie można mieć wszystkiego, widziałem nie raz łucznika jak sobie świetnie daje rade, ba lepiej ode mnie na tym lvlu.
Jedyna moja prosba (sam gram wojem) podniescie wzrost dista o okolo 50% :)
Motasz się w wypowiedzi. czytając twoj post, na zmiane zyskuje i trace wiare w to, ze rozumiesz na czym problem polega...
Jesli na 22 lv masz skill 51 wojownikiem, oznacza to ,ze byles zbyt leniwy abytrenowac, a to wojownikowi nie zajmuje zbyt duzo czasu.
Łucznik nie ma opcji trenignu... UPS ! zapomnialem, ma , 10 h non stop skillowania zeby podniesc umiejetnosc z 51 na 52...
Skad pomysl ze narzekamy na obrone ? ani 1 post tej tematyki nie poruszyl. Chodzi TYLKO i wyłącznie o przyrost dystansu... ostatnie twoje zdanie jest na temat (choc to jedno). choc uwazam, ze z 51 na 52 powinno sie moc awansowac w max 3 godziny skillania non stop.

Nie wiem czy wypowiadanie sie tu po raz enty ma jakis sens. Rezultatem moich wypowiedzi sa bezsensowne riposty graczy o innych profesjach, zeby zmienic lucznika na maga\woja, zeby nie plakac, ze gra ma byc trudna. POWEIDZCIE MI COS CZEGO NIE WIEM ! I dlaczego mamy miec gorzej ?
A jesli RUSKI ma na 20 poziomie 10 magiczny,... zal mi twych umiejetnosci gry magiem i rozwijania tej postaci, moj mlodszy, 14-letni brat na 12 poziomie ma 6 mlv...
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin