Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-03-13, 18:14   #1
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie PVP Hardcore (Enforced)

Witam serdecznie wszystkich Altarończyków.

Założyłem ten temat z myślą o powstaniu serwera hardcore pvp, który jest nam chyba wszystkim dobrze znany. Pewnie zaraz ktoś powie idź z non-pvp na pvp bo tam każdy praktycznie ma rs i bez przerwy jest pk. Może powiem tak, Polacy w tibii czy altaronie to agresywny naród, wydaje mi się że gdyby SG wprowadził 3 serwer e-pvp, to przestępczość na zwykłym pvp, zdecydowanie by zmalała. Oczywiście Hardcore wiąże się z wielkim wyzwaniem. Na e-pvp grali by zdecydowanie "doświadczeni" i "umiejętni" gracze radzenia sobie na tym świecie ( nie było by tyle noobów ). Jest to moja tylko teoria, oczywiście ilość fragów i morderstw na tym świecie byłaby nie ograniczona no i z wyłączeniem "czaszki".

Dla mnie ten serwer ostudził by zapał zabijania graczy na zwykłym pvp, a gracze co lubią pk przenieśli by się na e-pvp. No bo taka prawda, teraz gdzie idzie się na expowisko, to praktycznie zgon, bo każdy musi się wyżyć... Ja się nie użalam, przyznam się sam zabijam low lvl ale za chwile przychodzi wysoko levelowy gracz z 60 lvl i zabija mnie na pare hitów.
Ogólnie na pvp nie mogę się rozwinąć bo jak widzę kogoś moim 16 rycerzem jakiegoś 14 maga to nie mogę się powstrzymać... Na tym e-pvp można byłoby zmniejszyć exp z potworów żeby ciężej można było lvl nabić.

Oczywiście na E-pvp funkcja aoli czy blessów była by wyłączona.
Jak hardcore to HARDCORE, a co... Polacy to agresywny naród.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 07:22
Psimgoth jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin