Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-12, 12:24   #11
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Tak, gra kilka osób ze starej ekipy(byłego Planu B) którzy wraz z ogarniętymi ludzmi z byłego Securum tworzą Exorit.
Exorit walczy(ło) z resztą świata tj. Collegium, Sunblade i Sleepwalkers.
Obecnie gram na postaci Nox Reincarnation, także się odezwij jeżeli zadecydujesz się powrócić :)
Co do serwera. Nie oszukujmy się, obecnie gra mało graczy. Mam nadzieję, że update jak i obiecana reklama trochę ożywi serwer :)

Cytat:
Niestety my nie mamy innych serwerów dlatego jeżeli to możliwe to prosiłbym zawsze po skończeniu wojny o wyrozumiałość i należytą kulturę wobec przegranych. Pamiętajmy, że to tylko gra i Ci potencjalni przeciwnicy dają nam rozrywkę. Bez nich pomyślcie co byście robili na dłuższą metę?
Że niby, co?Dać grać byłym wrogom?
ostatecznie doszliśmy do wniosku - Nie! były propozycje paymentów, które były wycofane z wiadomych dla nielicznych względów. Pamiętacie nagranie z VC collegium które wrzuciłem? "..ten serwer bez nas nie istnieje". Otóż Exorit udowodniło, że jednak jest inaczej.
Nie zapominajmy, że ta wojna była bardzo długa i nie do końca uczciwa.
Z jednej strony ogromna przewaga graczy, w tym SG i Doradcy, z drugiej zwykli gracze, którzy niczego nie mogli udowodnić administracji. Nie chcę niczego sugerować - były by to znowu moje "spiskowe teorie", więc kto ma wiedzieć to wie ;)

A co do graczy i wojny(głównej rozrywki dla większosci :D), zapewne wcześniej czy później przyjdą kolejni i powalczymy z innymi dla odmiany,bo szczerze w to wątpię żeby tak zgrani ze sobą gracze z Exorit zaczeli nagle między sobą walczyć.
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin