Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-03-12, 22:03   #11
Wolf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Przepraszam że wypowiem się w temacie na temat który nie powinien być tutaj poruszany...
Tak wiec jeśli chodzi o coraz większą liczbę uczestników wojny- głównie po stronie Colegium a nie Exorit. Niestety sami tworzycie sobie nowych wrogów przez swoje zachowanie a raczej "szczeniackie" zachowania kilku waszych graczy. Przez czas spędzony w grze ani razu nie zdarzyło mi się żebym miał jakiś problem z gildią, członkami gildii Colegium. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o Exorit. Zastanówcie się czy takie zachowania przysporzą wam zwolenników czy tez wręcz przeciwnie... Co do wywalania z expa- spotkałem się kilkakrotnie z taką sytuacją- zawsze był to członek gildi exorit. Dziwne że Colegium nie ma z expieniem problemu- czyżby znali jakieś tajemne expowiska niedostępne dla innych. A wracając do wywalania- jeśli myślicie że zachęcicie kogoś do wyjścia z expa słowami "wyjdż bo padniesz" to powodzenia. Czasami wystarczy grzecznie poprosić porozmawiac i juz macie wolny exp. Niestety to chyba nie w waszym stylu:p Ten post nie ma na celu obrażenia nikogo i wywołania kolejnych spin:) mam nadzieje że tak zostanie odebrany
Wolf jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin