Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-10-11, 22:49   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie Wyspa Nowych - Urozmaicenie

Z góry przepraszam ze nie w istniejącym już temacie, ale chciałbym aby mój post był przejrzysty.

Moja przygoda z Altaronem zaczeła się i nadal się toczy na wyspie nowych.
Zafascynowała mnie ta tajemniczość, ten pewien klimat który Licor ze sobą niesie. Jestem już dosyć doświadczonym Licorstayerem. Ale brakuje mi towarzyszy. Z opowiadań bardzo znanego w tym gronie Licorstayera dowiedzialem sie ze kiedys bylo tam mnóstwo ludzi tego pokroju. Wiec mam male sugestie co do rozwijania się Licoru.

1. Bossy - Np przywódca Orków , Minotaurów , Rozbójników i wiele innych, kazdy z nich moglby byc chroniony przez wieksza grupe potworow w trudno dostepnych miejscach. Bossy te moglby chronic jakiegos skarbu albo np byc poczatkiem jakiegos głebszego questu np kazdy z nich dropil by jakis fragment np tarczy , zbroi itp. Po czym mozna by skompletowac caly set, wymagało by to pewnego zgrania spolecznosci Licoru.

2. Loot - Uwazam ze loot z co nie których potworów jest za słaby np takie czerwie które nie zostawiaja niczego innego oprócz bezużytecznego kła, robakow oraz miesa. Mozna by tez dodac np addon itemy pajecze nogi , skóra węża , lisi ogon itp itd.

3. Addony - Za pewną ilość mozna by uzyskiwac pewien dodatek lub nowy strój. Również można by wprowadzic nowe stroje od pewnego lvlu. To tez by motywowało ludzi do gry

4. Depo - Bardzo dobrym pomyslem było by dodanie tej ze opcji.
5. Miecz Wybrańca - Jakby ten quest był mozliwy do wykonania przez wszystkich.
6. Dodatkowe miejsca do expienia, i zwiedzania.
7. Nowe zagadki
8. Domki? Fajnie byloby sie pochwalic przed innymi czyms wyjatkowym.
9. Nowy set dla Licorstayera ( jak juz wspomnialem wczesniej mogloby to polegac na tym ze jeden z 5 bossów pozostawiał by po sobie jedna z 5 losowych czesci. Na kazda z elementów setu potrzeba bylo by wlasnie 5 czyli po 1 z kazdego bossa. Czyli 25 Elementów na caly set. )

Rozumiem że twórcy maja juz jakaś wizje ale wydaje mi sie ze dobrze by bylo tez posluchac sie rad graczy. W przypadku Tibii bylo odwrotnie tam szczali na graczy cieplym wiekszosc odeszla Ci ktorym bylo zal zostawiac kolegow, postaci pozostali i narzekaja. Zrobmy z Altaronem cos aby posiadal klimat, ale taki klimat jak kiedys tibia 7,6 i wczesniej.

Dziekuje za przeczytanie tego tekstu. Prosze o zachowanie kultury.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-11-11 o 10:02
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin