Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-08-18, 14:39   #11
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał 5310053 Zobacz post
1. Większość posprzedawała expa na war modzie, nawet jakby chcieli, to musieliby zaczynać od 0 - mało zachęcające vs 250 lvle, prawda?

2. Ty wszystko robisz po swojemu, to, że pytasz graczy, gracze ci odpowiadają, nic nie zmienia w rozgrywce.

3. Tak jak piszesz, rozwiązanie jest i tak tylko tymczasowe, ale tak prosperują dzisiejsze otsy.

4. Pomysłów jest multum, do wprowadzenia na już, tylko pisanie pomysłu ze świadomością, że wprowadzony zostanie w tym "wielkim" updacie w "grudniu" no jest takie sobie.

5. Nic to nie zmieni poza tym, że przekazywanie expa będzie trwać dłużej. Tydzień zamiast 1 dnia, dodatkowa irytacja.

6. Tak, może czuć się bezpiecznie. Według tego, co było na teście, dmg w maga z płytowym setem zwiększył się niezauważalnie niż jest obecnie
Ad. 1
Żadna większość a mniejszość. Właściwie względem ogółu to sporadyczne przypadki - może mocno efektowne, ale nadal, więc nie kłam w żywe oczy.

Ad. 2
Dopóki nie zrozumiesz zasadniczej kwestii, że ja mam decydujące słowo (jako administracja) a nie Ty (jako gracz) i jest to sprawa tak bardzo oczywista i normalna jak to, że słońce wstaje na wschodzie a zachodzi na zachodzie to nie dojdziemy do porozumienia. Nie potrafię tego jaśniej wytłumaczyć. To się nie zmieni. Nie będę robił nic wbrew sobie ku uciesze pojedynczych jednostek.
Proszę - lista aktualności, w których spisane jest większość dokonanych przeze mnie zmian w trakcie obecnego etapu Projektu: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Prześledź je sobie po kolei a zobaczysz, że - strzelam - blisko 80% jest dyktowane propozycjami graczy.
Oskarżasz mnie - okej, ale bądź gotów na potwierdzenie swoich zarzutów, wytknięcie mi ich i uargumentowanie. Inaczej nie będę traktował tej dyskusji na poważnie.

Ad. 3
Tutaj jest zasadnicza kwestia - czy chcemy czegoś co będzie funkcjonować 3 miesiące z hukiem czy lata ze spokojem.

Ad. 4
Aha, kolejny. Czyli wychodzę naprzeciw Waszym oczekiwaniom, podejmuję dialog, pomimo iż ciągle oskarżasz mnie o olewanie opinii i gdy masz najlepszą możliwość, by to zmienić to stwierdzasz "niee... nie chcę mi się". Gdzie tu jakakolwiek logika?

Ad. 5
No nie wiem... w tygodniu zabije 14 razy - to chyba nadal zdecydowanie mniej niż obecne dziesiąt razy dziennie, hm? Zresztą jest to jedynie propozycja - można dodać kolejne obostrzenia. Jeśli masz pomysł z chęcią go przeczytam.

Ad. 6
Dlatego też napisałem, że będą kolejne testy, tak byśmy byli zadowoleni z efektu.

Cytat:
Napisał Figovsky
Mam jeszcze pytanie co do tego update, da rade określić z góry mniej więcej czas na kiedy będzie gotowy?
Nie da rady.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin