Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-02-18, 20:35   #11
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Witajcie, powracam po roku przerwy, gralbym juz od kilku miesiecy, ale niestety mialem problemy ze sprzetem, netem i dopiero dzis wracam w kluczowym momencie. Przez caly rok obserwowalem wydarzenia na tym forum - nie majac kompa - na telefonie. I napisze tak - altaron jest najlepszym obecnie serverem tibii jaki jest, mam tu na mysli npvp. Czytalem jak wprowadzano zmiany na pvp, wiem ze czesc tych zmian to powrot do korzeni, jednakze zmiany te nie przypadly mi do gustu. Wszyscy dobrze wiemy ze nie pogodzimy razem graczy npvp i pvp - kazdy preferuje inna rozgrywke. Poswieciliscie duzo czasu w tworzenie tych pvp - ostatnie edycje grudzien 2016 i obecna wrzesien 2017. Sprobujcie jednak zrozumiec osoby ktore graly, graja, albo beda jeszcze chcialy pograc na npvp. Niektorzy poswiecili naprawde duzo czasu tutaj np robiac misje dzienne. Kiedys servery i tak zostana wylaczone, wiem o tym. Ale prosze administracje o pozostawienie servera npvp. Jezeli aktualizacja sprawia wam problemy na npvp, co zreszta bylo pisane na poczatku tej edycji pvp ze npvp nie otrzyma aktualizacji, jak dla mnie tej aktualizacji moze nie byc na npvp, byle by server pozostal jak jest. Narazie tyle ode mnie, spiesze sie do roboty, jak o czyms sobie przypomne to napisze.
Xaderon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin