Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-13, 18:53   #1
Murig
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 0
Domyślnie Trzeci Serwer - Argumenty

Cześć! No to się doczekaliśmy, mamy utrudniony altaron. Jednakże, gracze grający od początku mieli o wiele łatwiej, niż gracze którzy będą zaczynali od teraz. To trochę odstrasza nowych graczy. ( Przynajmniej mnie i kumpla odstraszyło).
Dlatego uważam że powinien powstać 3 serwer. Było by super, grać na utrudnionym altaronie na serwerze gdzie nikt jeszcze się nie wybił.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 21-07-13 o 17:29
Murig jest nieaktywny  
Stare 29-05-13, 18:55   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

W chwili obecnej nie planujemy stworzenia nowego serwera.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-05-13, 18:57   #3
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Nie rozumiem co jest trudnego. Założyłem maga tydzień temu i już mam 70 poziom Dodatkowo wydałem tylko na wyexpienie go 140k które wydałem na poty robiąc misje dla stroju. Reszte mam z expów.
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 29-05-13, 19:10   #4
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Jednakże, gracze grający od początku mieli o wiele łatwiej, niż gracze którzy będą zaczynali od teraz. To trochę odstrasza nowych graczy. ( Przynajmniej mnie i kumpla odstraszyło).
Nieprawda. Jest trudniej? W jaki sposób? My zaczynaliśmy, to nie było itemów, nie było ludzi pomagających, rozdających itemy, a każdy miedziak był na wagę złota. Padłeś = nikt Cię nie pozbierał. A nawet jak miałeś kase, to nie mogłeś nic kupić, bo nikt nic nie miał. Faktycznie, dużo łatwiej mieliśmy. Jedyna różnica, to może PvP, że może przyjść i Cię ktoś zabić. Ale na nowym serverze będziesz mieć to samo, jezeli będzie PvP. Grupa ludzi zrobi sobie magów/łuków i na początku będą zamiatać wszystko i wszystkich. Sad, but true.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 29-05-13, 19:48   #5
MrMavado
 
Avatar MrMavado
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Ziemia Dobrzyńska
Postów: 52
Domyślnie

Nigdy nie widziałem sensu w powstawaniu nowych serwerów. Non-pvp i pvp to dwa różne typy serwerów ale drugi pvp? Chyba tylko w sytuacji totalnego przeludnienia, a i tak w takim razie lepiej byłoby dorobić nowe expowiska i miejsca.
Jak ktoś chce ścigać się z innymi to źle trafił bo nie na tym gra polega.
MrMavado jest nieaktywny  
Stare 29-05-13, 20:15   #6
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Nie rozumiem co jest trudnego. Założyłem maga tydzień temu i już mam 70 poziom Dodatkowo wydałem tylko na wyexpienie go 140k które wydałem na poty robiąc misje dla stroju. Reszte mam z expów.
Ales dowalil... Od 20 poziomu cały czas bloczyl Ci 100 + najt, nie kazdy ma takie znajomosci -.-. Tematy takie już były i nie przeszły >.<
Kleikk jest nieaktywny  
Stare 29-05-13, 20:40   #7
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Bloczył nie bloczył, też możesz wbić i zapłacić takiemu dajmy na to ssem. Też Cie wyexpi i będziesz miał, nie widze problemu.
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 29-05-13, 21:25   #8
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

Nie rozumiem po co robic nowy server pvp tak naprade jeżeli nie chcesz brac udizłu w wojnie to nawet nie wiem po co grasz na pvp ale to nie ważne . Wystarczy wbić 50 lvl i już random pk ci nie grozi . Powtanie nowy server i po chwili znowu ludzie wbija h lvl . Ktoś już pisał 'na rl tibi maja po 500 lvl grajac 6 lvl a inni maja 500 maniaczac maja w 3 lata'
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin