Zobacz pojedynczy post
Stare 22-05-14, 17:03   #24
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
@Casual

Jesli uwazasz ze to jest fair ze bijesz praktycznie tyle samo co ja majac 50 lvli mniej, to cos jest nie tak :) Poza tym dmg z puginalow z reki faktycznie jest zbyt slaby, bija praktycznie tyle samo co belty kosztujac duzo duzo wiecej. DO tego fakt ze 70% prawdopodobienstwa ze sie zepsuja jest zdecydowanie zbyt duzy. Wychodzac na akcje trzeba miec ze soba minimum 400 puginalow co i tak poszloby doslownie w chwile, zas wziecie wiekszej ilosci sprawi ze bede biegal jeszcze bardziej jak paralityk.

@Temat
3 punkt prawidlowo. Jednak wprowadzenie spowrotem bialych czaszek - masakra. Praktycznie jedyna rzecz ktora mi sie podobala - a wiec brak tego niedojebanego systemu skulli poszla sie jebac. Bezsens totalny. Jesli wybuchnie kolejna wojna znowu najprawdopodobniej bedzie walka na ,,kto pierwszy wbije skulle''.
Odniosę się jedynie co do skulli.
Zostało to zmienione dlatego, iż część niezadowolonych graczy zabijało niskopoziomowych nowicjuszy o tak o dla zabawy. I spoko - raz czy dwa można paść, ale zabijanie tych co dopiero wyszli z Licor jest nie fair. Teraz ktoś kto lata ze skullem na low lvl ma przesrane, bo zabije go chociażby ja, gdy dowiem się, że pk ot tak. Wcześniej byli oni w trybie "niewidocznym".

Wojna... zauważ, że obecnie ilość fragów została zwiększona. Ponadto dostaje się jeden frag. Co więcej - system wojny... także tu nie powinno dojść do tego problemu, bo każdy będzie miał fragi na zabijanie nawet tych lowlvl.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem