Zobacz pojedynczy post
Stare 09-01-19, 17:58   #28
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@ruda
od benka się odkoleguj bo to o nim mowilem ze 2kk krecil na praojcach z minimalnym wastem bez dropienia rarek(swiete legi, bit tarcza), pomyliłem się odrobine bo 1,8kk jak sam powiedział, ze starym atakiem puginalow i czarem na kryta, także jednoznacznie łanszotuje to "mega waste" zwiadka który realnie tam expil na obecnym jedynym serwerze. Wiec gość jak najbardziej mowi z sensem.
@rogue
Z trudem powstrzymuje się od wyklinania twoich roszczeń, gość nie gra bo w 2 miesiące na expie razy jeden zrobil 200 zwiada i przestal grac bo serwer znowu umarl, wcześniej miał 200 rycerza na expie razy jeden kiedy miałeś ledwo 90 zwiada a po jakims gowno sezonowym oczekujesz tutaj dowodow swoich wyobrazen. Idz się wyexp pod jakims maskującym nikciem, idz na praojce i sam sobie screeny porob i je pokaz na forum

Ponizej moje przykładowe expy z expienia po 2-3 praojce na nutach zuzywajac więcej uhow niż manasow.


Na hydrach nie robilem screenow bo nie miałem wolnej chwili żeby sprawdzać exp/h
Teraz wezcie pod rozwagę ze nie zawre na sobie 3 praojców wiec te expy sa niemożliwe do wykręcania w taki sam sposób jak do tej pory, kiedy to zwiadek wlasnie takie expy może robic na puginałach nie wastujac nawet bez rarek. Kazda rarka jest GRUBYM, ale PROFITEM.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem