Zobacz pojedynczy post
Stare 12-02-18, 06:15   #46
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Nie wydaje mi się to być nowym otwarciem, takie nastąpiłoby w momencie resetu obu światów. Z mojej strony po to robiłem te statystyki, żeby zobaczyć jaka jest kondycja gry, dla zaspokojenia ciekawości, aby dowiedzieć się czy chce do niej wrócić. Specjalnie wczoraj siedziałem w grze od 12 do 21 z małymi przerwami, a bardzo rzadko przepalam taka ilość wolnego czasu na granie. Nie wiem kto widział połowę graczy w depo, widziałem ich tam w porywach do 10 i to też na sekundę bo zaraz towarzystwo się rozbiegło. Pkrów nie spotkałem w ogóle, a nie siedziałem ze strachem w gaciach w strefie npvp tylko non stop gdzieś na respie. Miłą niespodzianką było spotkać wiele osób skillujących np. na czerwiach i to nie przez pół godz tylko spory kawał czasu - widać jednak cały czas coś do przodu.
Aktualnie jest co od kogo kupić jak czegoś brakuje, jest komu sprzedać loot'a. Spokojnie można expić i cieszyć się grą. Mam magiem (którym najciężej gra się na początku) 17 lvl i 35 mlvl, startowałem z 5k uzbieranego z piórek. Do tego momentu na czysto, bez desek mam już prawie 3T wykonując misje na czerwie, dwie dzienne, zbierając worek z podwodnej kryjówki i robiąc misje na 1k u trakoba oraz robiąc lootbaga i sprzedając wszystko (z krasnali praktycznie wszystko można sprzedać). No chyba nikt mi nie powie, że jest tu tak źle?
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem