Zobacz pojedynczy post
Stare 04-04-14, 10:58   #1
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
oczko Rycerz 2h nekro/alch

Witam. Ostatnio zachciało mi się grać po ponad rocznej przerwie od jakiegokolwiek expienia itp. Moja postać to ta z tytułu. Wybrałem taki "set" jak zaczynałem grać po doradzeniu przez jednego z wysoko poziomowych graczy.
Przez ponad rok, nekromanta nie dostał nic chociaż wtedy jak wybierałem go było masa planów ale jak zwykle nic nie wyszło. Wczoraj poszedłem wbić lvl i rozruszać trochę kości i teraz to dopiero żałuje, ze nie wziąłem duchownego, ze względu na słabe leczenie 2 razy o mało nie padłem. Mogę grać zachowawczo bardzo ale wtedy k/h idzie jak krew z nosa i nie oszukujmy się nudne, monotonne expienie to u rycka codzienność jednak brak lepszego leczenia sprawia, że wyciągam dużo mniej niż rycek 2h duchowny. Powiecie, że mam mikstury leczące itp. jednak nie widzi mi się tracić dodatkowej kasy na w/w napoje co jednak muszę czynić. Suma sumarum - zarabiam mniej, expie wolniej niż odpowiednik rycerza duchownego ale do rzeczy.

Zostawić tą postać jako nabijacz kasy i alchemik a zrobić nową np. zwiadowce ?
Strasznie chodzi za mną mag jednak bez myszki z przyciskami pod kciukiem (która jest bardzo popularna na tym serwerze) nie ogarnąłbym tych wszystkich hot keyów bo nigdy nie grałem nawet w starej tibi tą profesją. Nie chce abyście uważali, że marudze itp po prostu może coś doradzicie i wrzucicie swoje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam.
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem