Temat: Filmy z wojny
Zobacz pojedynczy post
Stare 12-05-15, 22:20   #211
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Selbo, odniosę się do pierwszej części Twojej wypowiedzi, moja reakcja jest spowodowana tylko i wyłącznie zachowaniem krytyka w pozostałych kwestiach na forum, gdzie nawet na forum zamkniętym postanowił spróbować wyjątkowo agresywnej ofensywy w moim kierunku, bo przecież zależało mi na nerfieniu mojej profesji w grze na tyle, że sam założyłem temat i się przechwalałem 'czego to ja nie osiągnąłem', prawda? Sama postawa u większości z obecnego Collegium zasługuję na pogardę, ale w końcu wszystkim nierozgarniętym, pozbawionym argumentów, krzykaczom, skończą się pomysły niczym Casualowi.
Straciłem Legkan'a, więc przestaję wypowiadać się na otwartym forum pozostając w dyskusji uchwytny jedynie na tym niżej oraz gadu, nie mam nerwów na ludzi nierozumiejących, że każda dyskusja wymaga argumentów.
Co do Twoich rad - pewnie, nie uważałem się za dobrego w montażu filmów, tymbardziej, że gram na dx5 (vista). Robiłem je na wyraźną prośbę.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem