Zobacz pojedynczy post
Stare 04-03-18, 13:56   #14
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Czy tylko ja chciałbym zamienić swojego 62 knicza duch ele na jakiegoś zwiadka który działa nawet bez buffów do bicia z paru kratek?


Wojowników którzy wbijają tyle zręki jest niewielu, jedynym ich "natchnieniem" do skillowania zręki jest dual.

Co z tego, że kryty walą ogromne, jeżeli muszą się najpierw wyskillować?

Zwiadek się skilli na respie, a knicz na dachach.

Nie ma knicza który ma pny na to by wydawać je jednocześnie na broń, siłę i zręczność.

Z resztą widzieliście chyba ile makon zdropił kruków z wodników, może spokojnie uzbroić małą armię zwiadowców którzy będą spamili hape odes kpiro BEZ ŻADNYCH NERFÓW OD KRATEK z bezpiecznej odległości.

Gdybyś wybrał Elementaliste mógłbyś bić wszystko bez względu na to jaki masz dmg, i tak nie padniesz więc ubijesz.

Każda profesja ma swoje wady i zalety, raz zobaczyliście, że aAaa makon uderza kryty po 1,5k znerfcie to, zbuffujcie nasze postacie by też to robiły aaa.

Za dużo jest tu patrzenia na kogoś a nie na siebie,
każdy może zrobić zwiadowce nekromante który będzie bił z puginałów,
każdy może zrobić zwiadowce duchownego który będzie nie do zabicia ze względu na tapen tawisa.



I z chęcią bym zmienił sobie profe na zwiadka bez skilli.

+ zapraszam na indywidualne zajęcia z bicia się na licor ;s

__________________________________________________ ____________
@Edit ;


cooooooooooooooooooooooooooooooooooo

grałem każdą postacią, mam wywalone totalnie na k/h, tak samo mam wywalone na pvp a ty mi o tych rzeczach mówisz.
Znam plotki?
Na każdym test serwerze oprócz odkrywania mapy to też się bawiłem w testowanie o zgrozo,
normalnie bym o niczym nie pisał, no ale niestety mam już jakieś pojęcie o grze ;/.

W ogóle o czym ty piszesz, najpierw o krytach a potem o expie k/h xD

i dzięki, powodzenia na wymarzonym zwiadowcy

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 04-03-18 o 14:18
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem