Zobacz pojedynczy post
Stare 21-05-14, 13:12   #5
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Odpowiadając na pytania, jak to mogło by wyglądać wg mnie:

1- Alchemik łącząc swoją magiczną energię (manę) z mocą kryształów (odp2) tworzy pieczęć, którą może wspomóc swoją drużynę.

2- Pieczęci mogłoby się robić z kamieni nie używanych do ulepszania ekwipunku - diamenty itd.

3- 1 jest zbyt łatwo dostępny, więc dajmy na to, że do 1 pieczęci jest potrzebne 10 diamentów i przez ich połączenie alchemik tworzy coś al'a "runę"/"runę mocy" może i "wzmocnioną czystą runę" którą mógłby on sam używać do tworzenia pieczęci / sprzedawać dla magów, by ich runy miały 10-25% większy dmg/zasięg/czas trwania/inny bonus.

4- zgadzam się - masz ele, więc dostosowuj żywioł broni do potworka i bd ci to wynagrodzone, a aurę żywiołów kiedy możesz, bo zmniejsza otrzymywany dmg od żywiołów (istnieje tylko u rycerzy ele :p).

5- zgadzam się.

6- Tutaj zgadzam się z pomysłodawcą. Nie chce mi się dzielić tego pomysłu na poszczególne klasy.
Nekro + ele = duży dmg z każdego czaru + małe leczenie z mikstur i czarów
Nekro + alchem = duży dmg z czarów śmierci + duże leczenie z mikstur
Duch + ele = średni dmg z każdego czaru + średnie leczenie z czarów
Duch + alchem = bardzo mały dmg + duże leczenie z czarów i mikstur

Dodając bonusy ochrony od żywiołów:
Nekro + ele = 20% od śmierci + po ~7% od każdego żywiołu
Nekro + alchem = 20% od śmierci + 10-15% od fizycznych
Duch + ele = 20% od świętości + po ~7% od każdego żywiołu
Duch + alchem = 20% od świętości + po ~7% od każdego żywiołu

W innych grach mmorpg (tak altarony to nie inne gry, ale skoro występuje tu mmorpg to jednak chyba należy zaliczyć go do tej grupy gier) jest tak, że postaci:
-kasują wszystkie potworki po drodze ale same muszą uważać, bo albo wastują gdzie tylko są albo giną co 5 minut
-mają praktycznie 0 dmg za to biorą na klatę co tylko widzą i biją to przez pół dnia, bo i potworki mają dla nich 0 dmg.

Te pomysły to tylko moja opinia, nie każdy musi się z nimi zgadzać.

Jeszcze jedna prośba do Pregusi "wogule" zmień na "w ogóle" :p

Ostatnio edytowane przez Arkadiasz ; 21-05-14 o 13:24
Arkadiasz jest nieaktywny