Zobacz pojedynczy post
Stare 29-07-18, 10:48   #18
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka250799 Zobacz post
Ludzie grają, wiedzą, że update się spóźnia, ale nie mają bladego pojęcia co jest robione i jak starannie jest robione.
No to mnie rozśmieszyłeś... apdejt się spóźnia pare lat, a nie pół roku. Było wiele zapowiedzi tej aktualizacji wcześniej. Dopiero rok temu wszystko administracja nakręciła, że już zaraz, że już w grudniu... Owszem społeczność nie ma bladego pojęcia co jest robione. Dlaczego? Administracja ma w du*ie to, żeby wyjaśnić społeczności co się dzieje i dlaczego to się dzieje. Papier przyjmie wszystko, także ,,samo mówienie" o aktualizacji to troche za mało przy takim poślizgu.

Nie będę się zagłębiał w cały Twój wywód, tylko powiem, że obrona administracji po tylu wtopach, braku słowności, oszukiwaniu graczy, a wręcz atakowaniu graczy i zrzucaniu na nich odpowiedzialności za niesłowność administracji jest bynajmniej dziwne.

Sołtys, Ajek, Milerus 100% racji. Polać im ;D

I proszę nie pisać, że ,,graczę tylko nazywają administrację oszustami i kłamcami". Nikt raczej tak nie napisał. Jeśli chodzi o mnie to używałem innych sformuowań, zawsze popierając je przykładami i uzasadnieniami. Także, jeśli ktoś zarzuca komuś obelgę itp to proszę to argumentować przykładami i uzasadnieniami.
Najłatwiej pisać jest uogólnienia i obrażać całą społeczność, nie podając żadnych przykładów (,,ktoś powiedział, ale niewiadomo kto"). Apeluje o merytoryczną dyskusję.
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem