Zobacz pojedynczy post
Stare 03-09-19, 15:48   #1
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie Mapa na konto i inne :)

Witam, właśnie się zalogowałem po latach na moją postać. Byłem zaskoczony, nowa tapeta logowania, a listę zmian po zalogowaniu się czytałem jak nigdy :)

Altaron ma to coś ale brak mu największego. Ludzi, jestem pewny że administracja ciągle pracuje i zapewne za jakiś czas spadnie na nas Bomba jakiś nowy Chapter, że ten rozdział odejdzie do lamusa, a Altaron zacznie być społecznością graczy. Bo wielu nie gra z powodu małej ilości graczy, ale nikt nie dołoży swojej skromnej osoby żeby wspomóc i powiększyć tę społeczność.

Postacie się ma na lata, nic nie wkurza tak jak na nowo ustawiane hotkei i odkrywanie mapy. Byłoby super gdyby mapa była przypisana na konto a hotkeye na postać i nie dało się tego zmienić :) logujesz się na nowy komputer starą postacią? niech po zalogowaniu ściągnie ci twoją mapę. Wtedy odkrywanie świata nabrało by nowego znaczenia :) swoja mapa znaczniki i hotkeye nieważne gdzie się zalogujesz, w kafejce internetowej? u kumpla? Graj jak u siebie w domu :)

Ponadto wiadomo kiedy nowa premiera Altaronu? nie sprzedawajmy własnych gier, tak jak Wiedźmina :) /jestem pewny że gdybym wygrał w totka wysłałbym jeden milion na rzecz Altaronu :) Jest gdzieś miejsce na forum gdzie Administracja dzieli się swoimi przesłaniamy i jaka czeka przyszłość Altaronu i jego fanów?

Pozdrawiam :)
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem