Zobacz pojedynczy post
Stare 17-10-18, 08:53   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

@Sirenox
Magiem nie poklepiesz eq.

@Kantex
System zużycia nie działał przez łatką... Trzeba było się ostro namęczyć, by popsuć eq.
Jest już na teście gotowa kolejna modyfikacja w zakresie prędkości zużycia (na słabych mobach), zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

@Eremce
Wtedy każdy będzie mógł tak samo naprawiać ekwipunek. Jeżeli dodatkowo mówisz o naprawianiu jednym kliknięciem... no nie przejdzie.

Co do zręczności - serio chcesz przenieść skuteczność naprawy z rycerza na zwiadowcę? Gdzie tu sens? Jasne, zręczność lub siła to jakieś założenie. Nie w 100% logiczne, bo gdyby miało być logiczne, to musiałbyś mieć dodatkowego skilla operowania młotkiem do napraw. W tym przypadku jednak siła ma więcej sensu niż zręczność.

@Topic
Prywatnie, dla mnie system psucia ekwipunku jest w porządku (oprócz tego, że szczur psuje każdy ekwipunek tak samo szybko).

Mag musi korzystać z pomocy rycerza, ale domyślnie nie powinien brać na klatę 8 mobów. Nawet jednak przy tych 8 mobach ekwipunek można naprawiać 1x na 2-3 polowania.

Zwiadowca domyślnie powinien spieprzać od potworów a nie brać ich na klatę, więc ekwipunek powinien psuć mu się rzadko. Dodatkowo ma jednak możliwość (mocno ograniczoną) jego naprawy, jeżeli jest taka potrzeba.

Rycerz, jak wspomniał Sirenox, naprawi sobie EQ sam jednym młotkiem i bajka.

Ekwipunek praktycznie nie psuje się w teamhuntach (oprócz rycerza, dla którego to minuta roboty), co jest ich kolejnym plusem.

Myślę, że spowolnienie procesu psucia ekwipunku 2x rozwiązałoby część problemów. Niestety pewnie do czasu, gdy ktoś uzna, że nadal za szybko się psuje ekwipunek i wystąpi z podobnym tematem. Nadal jednak - to, że ja tak myślę, zupełnie nie oznacza, że zostanie to wprowadzone. Temat zanotowany.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem