Temat: Jakim cudem?
Zobacz pojedynczy post
Stare 15-02-12, 15:08   #1
Troszczynski
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 0
Domyślnie Jakim cudem?

Niech mi ktoś wytłumaczy. Postanowiłem, że zrobię nową postać. Gdy wyszedłem nią z Licoru, postanowiłem, że ze starej przerzucę wszystkie itemy na nową. Poszedłem na sam szczyt depo i zostawiłem tam plecak ze wszystkim co miałem. Nową postacią przyszedłem w to samo miejsce i plecak był. Wziąłem go i włożyłem do depo. I tu nagle jakiś błąd w grze, myślę sobie. Pole do rozdawania PN jest przed moim plecakiem. No dobra co tam. Postanowiłem, że przeciągnę plecak na pierwsze miejsce. Niestety przez przypadek przeciągnąłem go na pole do rozdawania PN. I nagle ku memu zdumieniu plecak zniknął. Tam były wszystkie moje przedmioty! Wszedłem w pole do rozdawania PN, ale tam go nie było. Rozejrzałem się wokoło, ale też nigdzie go nie było. Wylogowałem się i zalogowałem na starą postać, lecz tam też go nie było. No więc pytanie gdzie jest ten mój plecak? Szukałem wszędzie. Pisałem do MG. Napisał żebym lepiej poszukał. SG mnie wyśmiali. No, ale gdzieś ten plecak musi być. Czy to jakiś błąd w grze? Co ja mam robić? Tam było wszystko co miałem. Na końcu zakończyło się banem dla mnie od SG Trona za spam. Ale ja jedynie chce wiedzieć gdzie mój plecak? Teraz to już nie mam co dalej grać. Proszę niech ktoś mi pomoże.
Troszczynski jest nieaktywny