Temat: [pvp i non-pvp] Łowcy zgonów
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-04-15, 20:28   #14
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Nr 15 - Dather

Młody, energiczny Dather (znudzony ciągłym łowieniem ryb) postanowił ruszyć na wyprawę... lecz gdzie można by się tu wybrać?... Siedząc przy depo, przeglądając swoje rzeczy, spojrzał w stronę południa i został oślepiony dziwnym światłem. Jego bystre oko dostrzegło skarb na szczycie góry. Pomyślał, że jest to dla niego okazja aby usłyszał o nim świat! Wyruszył na wyprawę, zmagał się z przedziwnymi maszkarami, poczynając od kleszczy a skończywszy stworach przypominające smoki, lecz to go nie zniechęcało. Wspinając się godzinami po górze, w końcu ujrzał upragniony skarb, postanowił on przyśpieszyć, nie zważając na wszelkie przeciwności. Był już tak blisko, że mógł dotknąć dawno upragnionego skarbu... Stojąc tak przed celem swej podróży, nagle, pokrył go cień. Zdziwiony tym zjawiskiem Dather postanowił się obrócić... Wtedy ujrzał gigantycznego człowieka z gór stojącego tuż za nim. Był on tak wielki, że mógł spokojnie dosięgnąć najwyższego dachu w jego rodzinnym mieście! Niestety, było już za późno na ucieczkę. Monstrum z ogromną siłą uderzyło w naszego dzielnego poszukiwacza i zmiotło go, z potworną siła, z góry...
Na zawsze zostanie on zapamiętany jako wesoły i miły chłopak.




@Down
Proszę nie rzucać oszczerstwami w moją stronę ponieważ to co wrzuciłem było/jest prawda. Natomiast nie rozumiem oburzenia z Twojej strony.
'Złapanie deada' rozumiem jako znalezienie zwłok (nie istotne czy jest tam eq czy zostało już zabrane). Jeżeli się mylę to niech poprawi mnie autor tematu, wtedy usunę posta.

@plecak
Chyba o to tu chodzi

Ostatnio edytowane przez inbass ; 15-04-15 o 10:55
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem