Zobacz pojedynczy post
Stare 03-09-14, 23:58   #5
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Przy obecnym systemie punktów pvp war mode nie jest do niczego potrzebny.
Na starych zasadach po zabiciu 3 osób dostawało się czerwoną czaszkę i nie ważne czy był to 200 czy 10 poziom.
Collegium twierdzi, że nie będą się bić bo "szkoda im pkt".
Daliśmy im rozwiązanie tego problemu. Bez problemu możemy znów ustawić się na battle i my wbijemy skulle bo nam "nie szkoda pkt".
Jedyną możliwością wbicia czerwonej czaszki przez większe grono osób jest właśnie battle gdzie ginie sporo osób.
Przy normalnych sneakach w systemie gdy naprawdę można zabić sporo osób problem "marnowania pkt" znika ponieważ punkty nie są naliczane dla wszystkich atakujących tylko dla jednej osoby.
By większe grono osób wbiło czerwone czaszki robiąc sneaki to naprawdę musieliby zabijać 50 osób dziennie.

Chcę usłyszeć jaki jest kontrargument przeciwników. Dlaczego nie chcecie wyjść znów na battle tylko, że tak się wyraże odpierdalacie szopki noobharami? Powiecie, że sami organizowaliśmy akcje noobami? Owszem, ale dlatego, że na ten czas tylko kilka osób było gotowe do większych akcji a reszta dopiero expiła postacie, a oprócz tego miała do dyspozycji jedynie magów nekromantów z dość niskimi poziomami.

Co do wypowiedzi Selba zamieszczonej w temacie z fragami.
Jak tak wszystkich "gówno" obchodzą te fragi to dlaczego robicie taką gównoburze o to wszystko? Dlaczego domagacie sie bym kogoś również policzył i wypisujecie jego nick?

Jeszcze jedno pytanie. Sporo z was nie wbija regularnie poziomów, jeżeli w ogóle je wbija...tyle osób od was mówi, że ma ten cały Altaron gdzieś. Mimo wszystko boicie się wyjść na battle i stracić poziom?

Zorganizujmy po raz ostatni wojnę, normalną wojne. Każdy ma od cholery talarów w banku, zdobytych w mniej lub bardziej nieuczciwy sposób. Teraz po ostatnim update każdy ma postać, którą może coś na tej wojnie zrobić.
W końcu battle nie wygląda tak, że wszyscy stoją koło siebie, trzy m walle na krzyż i liczenie w kółko wszystkich, aż ktoś padnie na perfect combo.
Jest okazja się normalnie pobić to ją wykorzystajmy, 80% osób od nas jak i od was i tak już nie gra. Siedzą wszyscy tylko na vc i zalogują nieraz na jakiegoś bossa, albo by kogoś zabić.

Zapewne w odpowiedzi znów usłysze jakieś bluzgi albo argumenty jak u naszych polityków. No nic, napisałem co uważałem za słuszne a co z tym zrobicie to już nie moja brożka.

Pozdrawiam
Caveki
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem