Temat: W wodzie.
Zobacz pojedynczy post
Stare 02-08-14, 23:32   #1
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie W wodzie.

Witam.

Moją propozycją jest stworzenie systemu Pływania.
jest to dość utrudnione ze względu na miejsce gdzie pływając doszlibyśmy do czegoś, gdzie nas nie powinno być, np. jakimś cudem byśmy dopłynęli do miejsca gdzie leżą ozdobne itemy, normalnie nie do zdobycia, gdy chodzimy po lądzie.

Więc były by to określone miejsca.
wszystko jest z zapatrzeniem na przyszłość. (nowy silnik, klient.)
Woda taka gdzie byśmy mogli pływać była by np. jasno niebieska lub seledynowa ; >.
Było by całkiem fajnie dostać się na wyspę płynąc w pław. Takie sytuacje mogły by zaistnieć w jakiś misjach, czy po prostu dostanie się do lokacji gdzie expimy.

Od siły zależała by szybkość pływania lub od zręczności.

Proponuję też grafiki płytkich rzek, po których możemy swobodnie przechodzić, bo czemu na jakimś odludziu ktoś pyknął most? : >
(grafika gdzie widać dno rzeki na tyle, że każdy się zorientuje, że można przejść.

ten pomysł przyniósł by wiele plusów. A do rozgrywki trochę doda. Jest jeden minus, na który nie mam pomysłu:
Walki w wodzie - jeśli uciekamy przed pk np rzeką to czy normalne byłoby ciskanie w niego z pocisków bądź strzelanie z łuków?

Mam pewien pomysł, że poruszamy się w wodzie, ale jest ona płytka, i sięga nam umownie do pasa. Poruszamy się powoli, ale możliwość walki jest.
Stroje uciąć tak by były do pasa + dodać elementy pluskanej (xd) wokół nas wody.

Pozdrawiam,
Arkon.

@niżej
że co? co się tu kojarzy z pokemonami? Pisz bardziej na temat, bo wiem, że to nie są pokemony, tylko Altaron. ahh no tak jesteś z BRA to wiele tłumaczy.
__________________
Akrą Siocher

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 02-08-14 o 23:42
Arkon jest nieaktywny