Zobacz pojedynczy post
Stare 16-10-17, 20:00   #5
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Badania,dzień 2 wznowienie,
Budzę się rano,patrze list!,Bogowie przestali węszyć,masz trochę czasu działaj! Od razu ruszyłem z kontynuacją badań,dotyczących stworzenia idealnego talara z miedziaka. Pewien alchemik raz stworzył dla mnie lipne złoto dla orków, pomyślałem ,że mi pomoże, niestety myliłem się nic więcej oprócz złota głupców nie jest w stanie stworzyć,lecz w tym samym budynku dostałem informację, o dziwnym przedmiocie zwanym przez alchemiczkę "Złotym kłem".Pomyślałem ,że z tym przedmiotem ruszę z swoimi badaniami. Było ciężko, ale końcu znalazłem rycerza, który mi pomoże (za godną sakiewkę).Wyruszyliśmy droga była ciężka, pot lał się nam spod zbrój z powodu wielkiego żaru,ale dotarliśmy. Już po drodze widziałem bogactwa ,które chciałem posiąść we własne łapska. Po drodze po kryjomu zbierałem z ziemi skarby, do czasu. Nagle wyskoczył wprost na mnie Złoty smok, pierwszy raz widziałem tak błyszczącą złotą skórę, pomyślałem ,że muszę ją zgarnąć na wyłączność! Po wielu godzinach walki z Złocistym potworem, udało mi się nawet wyciąć z niego małe co nieco i podmienić na coś innego, tak by wspólnik się nie zorientował.Dowiedziałem się na temat tego przedmiotu kilku ciekawych rzeczy...
PS:DZIĘKI RAHILUX!

Ostatnio edytowane przez Walant ; 16-10-17 o 20:40
Walant jest nieaktywny