Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-11-13, 09:20   #17
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Ustosunkuje się tu tylko do paru rzeczy, które poruszyłeś wcześniej.
Vox populi to fikcja, niestety wiele dobrych zmian zostało pogrzebane żywcem przez najbardziej kochana osobę na N-pvp i jej PR. Powiedzcie mi kto sobie wyobraża twórcę, przedsiębiorcę, który by zniechęcał swoim zachowaniem i bezpośrednimi tekstami graczy? Dla mnie szok, ale tak się działo.

Dla mnie osobiście najgorsze zawsze było wypieranie się RAŻĄCYCH błędów, ale władza zawsze ma racje. Co z tego, że 50 osób grających tu 3 lata twierdzi, że dana rzecz jest absurdalna i wymaga zmiany pffff lepiej zmienić nazwę ryby na szprotka. Ile razy było proszone przez graczy, o krótkie info na głównej stronie o jakichkolwiek postępach prac czy zmianach? Najważniejsze zawsze przechodziły jak najciszej bo budziły kontrowersje, tylko pierdoły lądowały na głównej stronie. Zmiany exp'a, cen ważnych przedmiotów wszystko po cichu i tylko grono doradców za wczasy wyposażone w takową wiedzę robiło sobie zapasy.

Ignorowanie problemów to podstawa filozofii życiowej administracji. Ile było tematów bez flame'u początkowo, w których chciano uzyskać sprawiedliwości. Ile akcji z SG, doradcami tego się nie zliczy. Przecieki to sam. Za każdym razem jednak było to albo ignorowane albo tekst sprawdzimy lub nie możemy nic zrobić. Najlepsze było znalezienie bug'a. Podajcie nam wszystko na tacy, wyjaśnijcie jak działa, sprawdźcie liczby to może coś z tym zrobimy. Przykładem są tu jaja z max mp maga na 24 lvl (przed upem było to 430 z setem co pozwało robić swobodnie uh'y). Potem była rewaloryzacja statystyk i sie coś pojebało. Przez 3 miesiące ludzie mnie pytali czemu mają 24 lvl i nie mogą robić uh'ów bo maja max mp 340. No litości. Po złożeniu chyba 10 reportów i 2 tematów na forum coś się podobno ruszyło. Efektów nie chciało mi się już sprawdzać.

Kolejna sprawa to serwer testowy, po jaką cholerę go macie, gdy wprowadzacie łatki na spontanie, a następne pół roku robicie poprawki do niej? To samo sety, ja pierd*** ile to wymaga filozofii zrobić raz a porządnie.
Lepiej 15 razy zmieniać wartości i elementy bo niech się gracze mają zabawę.
"Drobne błędy" bij 30 poziomów na złoty set, który jest gorszy od tego z 70. Takich sytuacji jest więcej, ale ciiiii.

Co do graczy to większość ludzi z IQ większym niż fretka dawno olała projekt, gdyż przez te 3 lata zobaczyli jaka tu panuje anarchia. Gracz jest traktowany obcesowo jako produkt niższej kategorii. Tyle spraw organizacyjnych i obietnic poprawy ze strony administracji, że mogliby konkurować z rządem.
Część graczy rozsądnych i bardziej rozgarniętych została i męczy te piksele z powodu znajomości, ale to tyle. Gra nie oferuje niczego po przekroczeniu pewnego progu -a przepraszam jedna rzecz MONOTONIE. Jeżeli nie chce się Wam to przestańcie oszukiwać ludzi i zwodzić jakimiś mrzonkami prac.

Dobre było jak kiedyś napisałem z 10 propozycji na PW do Slythii, gdzie potem przy okazji rozmowy ingame na uber tajnej wtedy postaci przyznała, że pomysł fajny (podany w grze) bo PW z tego konta usunęła jako naczelnego hate'ra administracji.

#Walles
Nigdy Cie nie lubiłem, nie wiem jakim cudem trafiłeś do Coll, chociaż teraz to już żaden wyczyn patrząc na serwowany przez nich burdel. Pamiętam Twoje pierwsze posty, które były poziomu podłogi, ba wiele się nie zmieniło tylko obrosłeś w piórka wielki obrońco uciśnionych. Cóż SB dalej siedzi w polityce to czego oczekiwać od takich małych wirtualnych światów, wszystko się wybieli.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem