Zobacz pojedynczy post
Stare 05-07-18, 13:21   #80
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Altaron nie jest grą p2w, powiedz, na którym poziomie przestało Ci się opłacać grać bez statusu?
Pokaż mi osoby, które są w topce i które nigdy nie kupowały statusu. Tak, altaron to p2w.

Cytat:
To, że ktoś wydaje pieniądze by szybciej expić za talary to jego sprawa,
na spokojnie na tym otsie można zarobić do 50lvla (nie bawiąc się w alchemie)
20-30t, co wystarczyłoby na pacca przez pierwsze 2 miesiące gry.
Żebyś Ty wydawał talary na pacca to ktoś za tego pacca musi zapłacić realnymi pieniądzami, nadal sądzę, że to p2w.

Cytat:
Używanie mc? W godzine, mogę przeprowadzić nawet i 20 postaci (przygotowując pakiety startowe), te 20 postaci wystarczy na początku serwera zaopatrzyć w 3 mikstury many każdą, tyle wystarczy by spaść z kłody i znaleźć tajemniczy pakunek.
Można tak też abusować questa na farmie, czy w karczmie.
Niektórzy najprawdopodobniej już to robią, zakładają konta, robią postacie i bez mc, więc mc nie zmieni nic. NIC. Dlaczego? Bo nie masz dwudziestu rąk, dziesięciu par oczu, dziesięciu mózgów i dziesięciu komputerów, żeby jednocześnie robić questy na wszystkich postaciach. No chyba, że masz bota. Czy ja gdzieś napisałam, że popieram boty? Nie. Napisałam tylko o mc. Sama wiem jak działa nadużywanie questów, bo robiłam konto specjalnie do niektórych questów na Lewanie. Mc nie jest potrzebny do tego i nic nie zmieni dodanie tej opcji. Przynajmniej jeśli chodzi o abusowanie questów.

Cytat:
Brak Sklepu - A co w tym sklepie miałoby być?
Przeróżne rzeczy i zależy to tylko od wyobraźni. Ja widzę tam runy, potiony, outfity.. Wejdź na tibię i zobacz co można kupić w tamtejszym sklepie. Myślę, że można nawet unbana dodać, ale tylko do tych przypadków, gdy ban jest czasowy, jeśli byłby na stałe to nie możnaby użyć unbana.

Cytat:
Kick przy afku? Administracja uczciwie pokazuje nam ile osób gra aktywnie przy komputerze, dla mnie git.
Więc rozmowa na czacie wg administracji nie jest grą aktywnie przy komputerze.. Ciekawe.. Nie widzę nic złego w afku, ludzie mają w rl też inne obowiązki, a nie tracenie życia na ciągłe gapienie się w piksele.

Cytat:
Resety wynikały z ankiet, nie były nieuzasadnione.
Z tego co pamiętam był taki jeden reset, który wynikał z jakiegoś błędu, a nie z ankiety. Niestety nie powiem Ci kiedy on był i jaki to był błąd, ale gracze, którzy wtedy grali z pewnością to wiedzą.
Uważajcie!! Bo nawet jeśli się nie zgadzacie na resety, to Selbo może walnąć ankietę i inni przegłosują reset. Hah.. Może już na początku administracja powinna zaznaczyć gdzieś "Możliwe są resety serwera ze względu na głosowanie graczy w ankietach." O ile mniej nieporozumień by wtedy było..