Zobacz pojedynczy post
Stare 12-02-22, 09:06   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 474
Domyślnie Serwer Globalny - balans

Boost zwiadowcy nekromanty:

Obrażenia z yase unar takie same jak obecnie na cpvp. Paraliż tego czaru zostaje, ale w pvp będzie bardzo lekki, prawie niezauważalny. Mocny paral w pvm zostaje.

Nowe puginały analogicznie do nowej kuszy.

Nerf magów:

A dokładnie brak nerfa. Redukcja w secie chaosu zostaje taka sama jak obecnie. Natomiast zwiadowcy otrzymują przypisany do nich demoniczny set i ów set będzie miał lepszą redukcję niż set chaosu.

Myślę, że redukcja powinna być dla zwiadowcy w demonicznym secie bez tarczy równa dla maga w secie chaosu z tarczą.

Rycerze 2h. Ta profesja powinna w secie świętym i bitewnym bez tarczy mieć większą redukcję niż mag w secie chaosu. A im lepszy set, tym większa różnica.

Set chaosu

Możliwy do zdropienia oczywiście jednownękowy z najsilniejszych kogarskich potworów.

Skradanie:

Ten czar nie ma prawa bytu na Altaronie. Jest przesadzony i niepotrzebny.

Cżęstotliwość wypadania orła z piromantów i tyranów.

Obecnie szansa na orła z tych potworów jest zbyt duża. Osobiście przez miesiąc, nie przykładając się zbytnio do expa, zdobyłem ich około 10.
Szansa na zdropienie tej broni powinna być dwukrotnie mniejsza, ale nie przesadzona/

[B] Częstotliwość wypadania posępnego topora z tyranów[B]

Zdobyłem ich 6 albo 7. Straciłem rachubę w ich liczeniu po pierwszych czterech, które wszystkie zdropiłem w ten sam dzień. Myślę, że ich szansa na drop powinna być również dwukrotnie mniejsza niż obecnie.

Przesadzony EXP na klasztorze duchownych

Obecnie gniotąc legionistów tyranami i robiąc odpowiednie kółko, mój exp zbliża się do 5kk/h, a profit jest ogromny. Patrząc na to, że na globalnym serwerze będzie grało więcej ludzi i orły nie straciły by tak szybko na wartości, takim zwiadowcą jakiego mam teraz, wynosiłbym ponad 300 talarów na godzinę z tego respa. Mój najlepszy refil na tyranach to zdropienie w pół godziny: demonicznego hełmu, orła i posępnego toporu oraz kilku zwoji błogo pomarańczowych.

Propozycja: tyrany nie gniotą legionistów/upiorzyc.

Kontrowersyjne exp x0.5, loot x0.5

Uważam, że nowy serwer globalny powinien być trudny i jeżeli ma długo trwać to rozgrywka na nim powinna być na tyle wolna, żeby administracja miała czas na dodawanie nowego contentu dla high lvli.

Wiem, że taki przelicznik nie sprzyja wojnię, ale kto wam każę być w wojnie od samego początku?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem